Főküldetés megszakadt

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24160

Guest
Sziasztok!
Pár hete, miután teljesítettem egy főküldetést (posztmodern kori) nem kaptam újat helyette, illetve ha jól emlékszem akkor dobta be az androidos küldetést. Azóta csak opcionálisak jönnek be. Tapasztalt valaki hasonlót? Valami hiba lehet, vagy mit kell csinálnom hozzá, hogy folytatni tudjam?
 

DeletedUser23659

Guest
Valami hiba lehet, vagy mit kell csinálnom hozzá, hogy folytatni tudjam?

Nem hiszem, hogy hiba lenne.
Ami valószínű, hogy a főszál arra vár, hogy eljuss a következő küldetés feltételéig...
tehát például elfogytak a posztmodern küldetések, és addig nem adja a következőt, míg nem lépsz át a köv. korba...
Vagy mondjuk az lesz a feladat, hogy képezz négy rakétás egységet, de nincs még meg az épületed... szerintem ilyesmi lesz. Én haladnék a techfával. Előbb utóbb beadja a kulcsot:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Nem hiszem, hogy hiba lenne.
Ami valószínű, hogy a főszál arra vár, hogy eljuss a következő küldetés feltételéig...
tehát például elfogytak a posztmodern küldetések, és addig nem adja a következőt, míg nem lépsz át a köv. korba...
Vagy mondjuk az lesz a feladat, hogy képezz négy rakétás egységet, de nincs még meg az épületed... szerintem ilyesmi lesz. Én haladnék a techfával. Előbb utóbb beadja a kulcsot:)

Azért én ezt nem hiszem. Nekem például modern korban az a főküldetés, hogy kutassam ki a posztmodern kori két utolsó technológiát a fán. Vagyis simán beadja a küldetést akkor is, ha még nincsenek meg az előfeltételei (hiszen pont ez a lényege: Ő megadja a küldetést, Te megcsinálod - és nem az, hogy 'rejtett' küldetések vannak, amik akkor jönnek elő, ha már véletlenül teljesítetted). Egyedül akkor tudom elfogadni, hogy nincs több küldetés, ha az utolsó kor végére ér valaki. Akkor addig, amíg nem jön ki egy még újabb kor, addig egyértelmű, hogy nem lesz újabb főküldetés; de ha korok között megy el a szál, akkor az nagyon nem jó.

Tehát szerintem ez nem normális jelenség, hanem valami hiba lehet; és megpróbálnék ez ügyben kommunikálni a supportosokkal.
 

DeletedUser20368

Guest
Szerintem is csak véget ért a főküldetés-szál. A következő korral majd beadja az újat.
 

DeletedUser21403

Guest
Csak akkor kell elméletileg megszakadnia fő küldinek ha nincs több! Ahogy haladsz előre a kontinenstérképen ill. a tech fán úgy újabb és újabb küldiknek kéne lennie! Én is korral fenntebbi fő küldetéseket kapok holott még nem is járok ott a tech fán!
 

DeletedUser24160

Guest
Végül visszatért a főküldetés. A posztmodern térképen két irányba lehet indulni, én a csajt kezdtem leverni. Most elfoglaltam az öregapó első provinciáját, és utána beadta újra a főküldetést, miután egy opcionálisat teljeseítettem. Valószínűleg azért tűnt el, mert korábban az egyik küldetésben választani kellett, hogy merre indulok, tehát az volt a feladat, hogy "foglald el x vagy z tartományt". Az a küldetés valóban teljesül, ha csak az egyiket foglalod el, de a sorozat csak akkor megy tovább egy idő után, ha mindkettő el van foglalva.
Köszönöm a válaszokat!
 

Vanek ur

Aktív tag
Akkor viszont a küldetés kiírása rossz; mert nem 'vagy', hanem 'és' kellene a küldetés kiírásánál...
...bár ha megkaptad a jutalmat a 'vagy' mellett is, akkor meg valami más lesz a gubanc - ekkor viszont sokkal mélyebb lehet a gond, mint elsőre hinni lehetne; hiszen ettől még nem tűnhetne el a főszál.

(Én mondjuk villámgyorsan átmentem rajta, mert sokkal előrébb dolgoztam a térképen foglalásügyileg, mint ahogy jöttek a küldik. :) )
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent