Event ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser10514

Guest
Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogy a játékban igen kevés az event. Neked is volna event ötleted? Írd ide! Oké, van Nyári esemény, Húsvét, meg pár apróság, de a többi játékkal összehasonlítva gyér a felhozatal. Lehetnének persze visszatérő kedvezmény események meg más is. Szóval pár apróbb dolgok is meg lehetne ünnepelni, mint például:
1:
A föld napja event
Rövid kis event, 1-3 napos
Feladatok(például):
Ültess el 12 fát!
Takaríts ki 20 épületet!
És egyéb ilyesmi feladatok. Végső jutalom egy szép nagy földgömb.
Gyermeknapi event, szintén 1-2 napos:
- Tedd boldoggá az embereket!
- Termelj 5 nyalókát!
- Fizess 30 faanyagot(Adja: Rinbin, játszóteret akar építeni)
- Fizess 20 gumit és 10 gázt! ( Greva Darn, léggömböket akar készíteni)

Végső jutalom egy játszótér szerű épület, boldogságot ad, de nem egyezne meg a prémium játszótérrel vagy épp a vidámparkkal.
 

Vanek ur

Aktív tag
Szerintem ezek a rövidebb eventek nem lesznek olyan sikeres ötletek. Egyrészt a készítőknek főként az eventek idején lesz nagyobb a bevételük (így nekik érdekük, hogy 1-1 event legyen hosszabb); másrészt a 'kis event kis jutalom' mentén nem is biztos, hogy lenne értelme ilyeneknek; harmadrészt meg azért is jók a hosszú eventek, mert ha valaki 1-2 napot kihagy (valami miatt), akkor még mindig be tudja pótolni a lemaradását (és nem fog kiesni ilyen rövid event-lehetőségekből).

Persze, lehetne több év közbeni eseményről (ezek összefűzésével) megemlékezni 1-1 hosszabb event alkalmával, csak akkor meg kérdés, hogy mennyire lennének értékesek az eventek által adott speciális épületek (ha minden hónapban van 1-2 event, akkor azok (és azok nyereményei) nem lesznek annyira 'különlegesek', mintha csak ritkán lehetne ezeket megszerezni). Ettől függetlenül 1-2 plusz hosszabb eventet még én is támogatnék; és azokhoz a fenti ötletek akár jól fel is használhatóak lennének.
 

DeletedUser24504

Guest
Szerintem A FOE Születésnapját is lehetne eventtel megünnepelni:)
 

DeletedUser

Guest
Jobb napot.
A teszt szerveren 19 napig tart a nyári küldetés.Viszont az 1. nap megcsináltam az összeset.Háát valamit nagyon elszúrtak vele...Azóta csak nézem hogy még mindig tart de semmit se birok csinálni....
 

Vanek ur

Aktív tag
Jobb napot.
A teszt szerveren 19 napig tart a nyári küldetés.Viszont az 1. nap megcsináltam az összeset.Háát valamit nagyon elszúrtak vele...Azóta csak nézem hogy még mindig tart de semmit se birok csinálni....

Ezt inkább a béta fórumán kellene megosztani. :)
Bár végülis mindegy, mert mire ideér a nyári event, addigra úgyis átalakítják. Volt már rá példa, hogy egy event a bétán túl gyorsan megoldható volt, így az egyik küldetést (a 24 órás termeléseset) megtöbbszörözték (berakták vagy 4-5 alkalommal is a többi közé). Így pedig már nem lehetett megcsinálni olyan hipp-hopp. Vagyis lehet, hogy majd most is ez lesz.
 

DeletedUser24675

Guest
lehetne egy szerencsekerék féleség is a játékban, különböző nyereményekkel, napi 1 ingyenes pörgetéssel, azonfelül gyémántért lehetne pörgetéseket vásárolni, valamint csak 5 ingyenes pörgetést lehessen felhalmozni egyszerre!
..,.aztán ezt még lehet fokozni egy extra kerékkel, amelyen értékesebb jutalmak vannak, viszont ehhez csak nyerni lehessen a pörgetéseket(eventek során, mellék feladatokban), illetve gyémántért(több gyémánért, mint a free-t!)vásárolható legyen.
szerintem sikeres lenne, nagyon is!
..az egyik konkurens fejlesztőnél(bigpoint)is alkalmazták az egyik játékuknál ezt az ötletemet, sikeres lett! (a farmerama-ról van szó)
...remélem továbbítódik az illetékesek felé ez az ötlet, gazdaságos és felhasználó vonzó.
 

DeletedUser23244

Guest
Eddig, szerettem az eventeket..
De most eléggé úúncsi lett.. :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent