Eseménynapló fejlesztése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Egy olyan ötletem, javaslatom lenne, hogy sokan az eseménynaplóból megyünk végig a Támogatásokon. Viszont nekem az a gondom, hogy Mindenkit végigtámogatok aki engem is, majd a céhen és barátokon végigmegyek akik esetleg kimaradtak. VISZONT a bajom az, hogy sok szomszédomat is támogatom, akiket nem szeretnék, mert őket támadni szeretném a pontok miatt. Persze alul is végig lehetne menni, de úgy lassabb.
Lehetne egy olyan fejlesztés hogy az eseménynaplóba is betenni azt a nevek melletti jelzést, hogy ő most "szomszéd", "céhtárs" vagy "barát", ahogyan a ranglistán is van. Bőven elég az a piktogram. Csak áttekinthetőbb lenne, és nem támogatnál olyat akit nem szeretnél.

Ennyi.

Szép Napot

-Uniqa-
 

DeletedUser24269

Guest
Sziasztok!

Nem rosz ötlet.Bár én más megfontolásból tartom jónak mint a támadás. Nem harapok a kézbe ami..... Persze ez is lehet a játék része :) A nevük lehetne más szinnel írva. Pl.: barát:zöld ; céhtárs:kék ; mindkető egyszerre : narancssárga. Persze ezek csak példák. A mégkönnyebb megkülömböztetés érdekében.

Üdv.:WD
 

DeletedUser23561

Guest
Én is ilyen színes dologra gondoltam ennél a javaslatnál. Az én elképzelésem szerint a név és a támogatás gomb színe is jelezhetné, ki járt nálam. Pl.: Barát: zöld gomb, céhtárs: kék gomb, szomszéd: a mostani narancssárga gomb. (Ha valakinek van olyan szomszédja vagy céhtársa, aki egyben barát is, erre jöhetnének további színek.) Így szép színes és áttekinthető lenne az eseménynapló.

(Különben miért ne támadhatná a pontokért valaki azt a szomszédot, aki rendszeresen motivál-takarít? Akár lehet ez egy megegyezés is, hogy amíg rendszeresen motivál/takarít a kisebb szomszéd, addig az erősebb csak támadja de nem fosztja ki. De ez egy másik téma.)
 

DeletedUser24269

Guest
(Különben miért ne támadhatná a pontokért valaki azt a szomszédot, aki rendszeresen motivál-takarít? Akár lehet ez egy megegyezés is, hogy amíg rendszeresen motivál/takarít a kisebb szomszéd, addig az erősebb csak támadja de nem fosztja ki. De ez egy másik téma.)

Elég szelektíven olvasol :) Írtam : Persze ez is lehet a játék része.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23561

Guest
Azt is olvastam.:) És ha nem haragszol, kifejtettem, mennyiben lehet ez a játék része. Nem pont neked, hanem azoknak, akinek ez az ötlet eddig esetleg nem jutott eszébe.
De ne OFF-oljuk már szét ezt a témát, kérlek. Maradjunk a szép, színes eseménynaplónál. Ebben legalább egyetértünk.:rolleyes:
 

DeletedUser23505

Guest
A szinekkel történő szelekció gondolata nagyon jó, bár, aki rendszeresen látogat ezért-azért, akaratlanul is bemagolja, ki-kivel van...:D
Én az Eseménynapló azon módositását szorgalmaznám legjobban, ami igaz, már felvetődött, de annyiban maradt, én mégsem hagynám annyiban.
Nagyon hasznos, időtakarékos megoldás lenne, ha az Eseménynaplóból is lehetne viszonozni a motiválást, na de nem csak a"támogatás" gombbal, hanem hasonlóan a chat ablakhoz, a név fölé vitt nyil felugró ablakos menüből engedne közvetlenül az illető városába.
Mindenki máshogy csinálja. Én minden szomszédnak viszonzom, ha motivál, csak a Többieket támadom, de ezt jelenleg csak támogatással tehetem meg. Kiirogatni a neveket egy papirra azért nem fogom, hogy ezt manuálisan megtehessem. Igy is FOE cetlik vesznek körül, de irodát nem szeretnék nyitni azért... :D
 

DeletedUser24269

Guest
Aki megtámadott vörössel jelölhetné a neve melletti gombot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24504

Guest
De hát minek írná pirossal a nevét, amikor kiírja, hogy ... nak sikerült áttörnie a védelmen... Felesleges a támadó nevének pirossá színezése.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent