Eseménynapló bővítés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4561

Guest
Hello,

Lenne pár javaslatom az eseménynapló bővítésével kapcsolatban.
A kitűzött "Első javaslatok meeting" témában láttam a legelső javaslatot, miszerint mutassa a nevezetesekbe kapott pontokat, a motiválás/takarításhoz hasonlóan. Ezt azzal egészíteném ki, hogy mutathatná akár a szomszédságban, barátlistán és céhben történő nevezetesek megépítéseit és szintlépéseit.
Az automata támogatás gomb miatt kevesebben járnak a játékostársaik városába, így ritkábban is veszik észre, ha valakinek új nevezetese van, vagy épp szintet lépett. Szerintem ez segítene azoknak, akik adott nevezetest terveznek letenni és építenének a részletekért, valamint azoknak is, akik építőket várnak a meglévő épületeikbe.

Összességében úgy képzelem el, hogy lenne egy külön fül az eseménynaplóban Nevezetes Épületek címmel, ahol látnánk, hogy a saját épületeinkbe ki hány pontot adott be, valamint azt, hogy a társainknak éppen milyen nevezetese épült meg vagy lépett szintet.
 

DeletedUser4561

Guest
Erről a frissítésről nem tudtam, de ez egy jó hír!
És a további is egy jó észrevétel! Én is kicsit hiányosnak találom a nevezetes ranglistát, már az is nagy előre lépés lenne, ha nem csak a szint alapján lehetne rendezni, mint alapértelmezetten teszi most, hanem egyéb tulajdonságok alapján is, ahogy írtad.
 

DeletedUser23560

Guest
Üdv!
Az eseménynaplóba szűrő helyett elég lett volna, ha jelzi a kis ikonnal - mint a toplistánál - céhtag, szomszéd, barát- e az illető.
Bővíteni a főbb GVG-s eseményekkel lenne érdemes. (támadást kapott a céh, ostromot tett be a céh, szektor elfoglalva, szektor elveszítve)
Ennyi. :)
 

Csiliz

Aktív tag
Nekem például az is jól jönne, ha nem csak a sikeres támogatások lennének megjelenítve az eseménynaplóban, hanem a sikertelenek is. Így tudnám ki akart, de nem sikerült támogatnia.
Automata támogással akkor is elveszi a támogás lehetőségét 24 órára, ha az sikertelen volt. Látogatásnál a későbbi próbálkozás lehetősége továbbra is megmarad.
 

Vanek ur

Aktív tag
Nekem például az is jól jönne, ha nem csak a sikeres támogatások lennének megjelenítve az eseménynaplóban, hanem a sikertelenek is. Így tudnám ki akart, de nem sikerült támogatnia.
[...]

Szerintem nézz szét jobban. Lesznek ott olyanok, amik jelzik, hogy "XY támogatott volna, de nem volt mit támogatnia!" jellegű jelzések. Ha meg nem, akkor meg nincs elég támogatód, és/vagy túl sok az épületed!
 

Csiliz

Aktív tag
Szerintem nézz szét jobban. Lesznek ott olyanok, amik jelzik, hogy "XY támogatott volna, de nem volt mit támogatnia!" jellegű jelzések. Ha meg nem, akkor meg nincs elég támogatód, és/vagy túl sok az épületed!
Ezek szerint ilyen létezik, csak még én nem találkoztam vele. Elég valószínű, hogy az utóbbi miatt, mert támogatómból van elég.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ezek szerint ilyen létezik, csak még én nem találkoztam vele. Elég valószínű, hogy az utóbbi miatt, mert támogatómból van elég.

Így néz ki:

Nincs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser23244

Guest
Mit jelent a szűrőben a " Baráti esemény" megnevezése ?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent