Esemény meglepetésdoboza

Keaira

Aktív tag
Sziasztok!
Meg tudjátok oldani, hogy különbséget lehessen tenni a raktárban található meglepetésdobozok között?
Pl. bele lehetne írni, hogy Halloween esemény meglepetésdoboza. Vagy Halloween esemény 2021 meglepetésdoboza. A lényeg, hogy egyedi legyen, ha a tartalma különböző.
1636119487178.png
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Aki folyamatosan csinálja az eventeket, annál max két meglepetés doboz van raktáron. A következő event meglepetés dobozánál ketyeg az óra, tehát azt tudod hogy melyik, a másik meg a futó játékhoz tartozik. Minden meglepetés dobozban az akkori saját eventes meglepetése van, tehát felesleges raktározni őket. De a világ legegyszerűbb dolga, nyisd ki és megtudod mi van benne. Többnyire a meglepetés dobozhoz tartozó event épület vagy annak a fejlesztése lesz a meglepi. És mivel nem nyitottad ki, így nem is volt rá annyira szükséged, vagy pedig félreértettél valamit. Nem történik semmi, ha kinyitod, megnyugodhatsz!
 

Keaira

Aktív tag
Tényleg nem értitek, vagy csak engem ugrattok?
Próféta milyen alapon feltételezed, hogy nem csinálom rendesen az eseményeket? Biztosíthatlak, hogy tévedsz és mint az ábra mutatja kettőnél több dobozom van. Talán éppen azért, mert a dobozok nélkül is sikerült kimaxolni az esemény épületet? Azt is tudom, hogy az aktuális dobozban mi van. De azt már nem, hogy a két korábbi doboz melyik eseményhez tartozott. Mivel különböző a tartalmuk szerintem jogos kérés, hogy tudni lehessen melyik eseményhez tartoznak.
Kicsit csalódott vagyok, hogy pont nektek, a fikázáson kívül más nem jutott eszetekbe :-/
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Nem a fikázás a lényeg. Arról van szó, hogy az esemény meglepetésdobozának az adott esemény ideje alatt van „értelme”, ha te nem nyitottad ki annak idején, akkor számodra nem is lényeges, hogy mi van benne és az sem, hogy melyikben mi van. Mindegy, hogy 2, 5 vagy 10 egyforma doboz van a raktáradban.
A másik dolog pedig az, ami a nevében is benne van: meglepetés.

Egy olyan dolgot akarsz „pontosan” tudni, aminek semmi értelme/értéke nincs hetekkel/hónapokkal az esemény után.

Az biztos, hogy a fejlesztőknek meg sem fordult az a fejében, hogy lesznek játékosok, akik nem nyitják ki a dobozt a hozzátartozó esemény ideje alatt. De még egyszer mondom, csak akkor érdekes a tartalma, utána már tökmindegy, hogy melyikben mi van.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Nem mindegy a tartalma, hiszen később is összegyűjthető egy régebbi esemény épületének darabjai.
Az nem világos, hogy miért ne lehetne megnyitni a dobozt, hiszen nem jár SEMMILYEN hátránnyal, ha megnyitásra került.
Ezért pont nincs értelme elnevezni, BÁR egy info fülecskét azért megérne, mert miért ne?
 

Keaira

Aktív tag
Engedjük el, hogy miért nem nyitottam ki az esemény ideje alatt (nem volt helyem, át kellene rendezni a várost, de munka, család stb, tudjátok, ami a játékon túl van) és azt is, hogy később miért akarom kinyitni. A kérés szempontjából ezek lényegtelenek. Az a lényeg, hogy tudni szeretném, hogy melyik doboz melyik eseményhez tartozott. Mivel különböző a tartalmuk ez úgy vélem, hogy jogos igény.
De legyen itt egy példa: ha most kinyitnám mindegyiket, akkor mindegyik első szintű épületet adna, de nekem olyanom már van, fejlesztőt szeretnék, amit csak akkor ad, ha az első szintet már letettem. Viszont nem tudom, hogy melyiket nyissam ki, ha az adott épület fejlesztőjére van szükségem.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Engedjük el, hogy miért nem nyitottam ki az esemény ideje alatt (nem volt helyem, át kellene rendezni a várost, de munka, család stb, tudjátok, ami a játékon túl van) és azt is, hogy később miért akarom kinyitni. A kérés szempontjából ezek lényegtelenek. Az a lényeg, hogy tudni szeretném, hogy melyik doboz melyik eseményhez tartozott. Mivel különböző a tartalmuk ez úgy vélem, hogy jogos igény.
De legyen itt egy példa: ha most kinyitnám mindegyiket, akkor mindegyik első szintű épületet adna, de nekem olyanom már van, fejlesztőt szeretnék, amit csak akkor ad, ha az első szintet már letettem. Viszont nem tudom, hogy melyiket nyissam ki, ha az adott épület fejlesztőjére van szükségem.

Ez így nem pontos. Mindegyik választót ad. Nem véletlenül mondjuk, hogy teljesen feleslegesen tartogatod őket.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
De legyen itt egy példa: ha most kinyitnám mindegyiket, akkor mindegyik első szintű épületet adna, de nekem olyanom már van, fejlesztőt szeretnék, amit csak akkor ad, ha az első szintet már letettem.
Mindegyik egy választót tartalmaz. Teljesen mindegy, hogy már tettél el ilyet, vagy nem.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Tényleg nem értitek, vagy csak engem ugrattok?
Próféta milyen alapon feltételezed, hogy nem csinálom rendesen az eseményeket? Biztosíthatlak, hogy tévedsz és mint az ábra mutatja kettőnél több dobozom van. Talán éppen azért, mert a dobozok nélkül is sikerült kimaxolni az esemény épületet? Azt is tudom, hogy az aktuális dobozban mi van. De azt már nem, hogy a két korábbi doboz melyik eseményhez tartozott. Mivel különböző a tartalmuk szerintem jogos kérés, hogy tudni lehessen melyik eseményhez tartoznak.
Kicsit csalódott vagyok, hogy pont nektek, a fikázáson kívül más nem jutott eszetekbe :-/
Kedves Kaeira!
Most nagyon elszomorítottál! Olyan dolgot feltételeztél rólam, ami teljesen távol a személyemtől, az identitásomtól, a habitusomtól és a játékintelligenciámtól. Ha kicsit figyelmesebben elolvastad volna a válaszom, akkor teljesen egyértelműen Te is arra a következtetésre jutottál volna, amit sugalltam is feléd! Hogy tudniillik azért nem nyitod ki ezeket a dobozokat, mert nincs szükséged rájuk, hisz végig vitted enélkül is az eventet. De végülis igazad van, azokat kell bántani, akik dicsérnek, akik simogatnak, akik megpróbálják segíteni a játékod és felnyitni a szemed, esetleg a helyes irányba terelni a játékod!
 

helen

Nagyon aktív tag
Mindenképp választó van benne, és nem az alap épület.
Meg még némi apró-cseprő valami...
 
Fent