"Eltűnt" Forge pontok....

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23825

Guest
Sziasztok!

A nyári esemény során olyan feleadatot kaptam amiben 20 forge pont elköltése és és 4 db 24 órás termelés volt a feladat ami meg is történt de a játék szerint 24 óra alatt nem sikerült ecsak egy forge pontot elköltenem ami fizikai képtelenség legalábbis szerintem.... mellékelem a képernyőképet... (persze lehet csak én néztem be valamit...)

forgeofempiresbug.png


Segítséget előre is köszönöm...
Béke, Ropi
 

DeletedUser22884

Guest
A képen látszik, hogy jelenleg 10 Forge Pontod van. Költsd el azokat (Fejlesztésre, nevezetesekre).
 

DeletedUser23825

Guest
A képen látszik, hogy jelenleg 10 Forge Pontod van. Költsd el azokat (Fejlesztésre, nevezetesekre).

Azt tudom hogy ott van 10 forge pont... Azokat azóta kaptam...és tudom mit jelent elkölteni 20 forge pontot, nem szellemi fogyatékos vagyok.... a lényeg hogy a játék szerint 24 óra alatt nem költöttem egy forge pontot sem ami ha belegondolsz lehetetlen mivel a 4 db huszonnégy órás termelést is be kellett takaritanom és ha ott vagyok akkor elköltöm a forge pontokat is ami ábrán nem jelent meg...
 

DeletedUser22884

Guest
És ha ezeket elköltöd, azokat sem számolja be?
Ha nem, akkor kérlek, nyiss jegyet a supportra, hogy jobban kivizsgálhassuk az esetet.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent