Első javaslatok meeting

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25226

Guest
Sziasztok.
Mostanában elterjedtek ezek a "szett" épületek, amiknek a mozgatását (érthető okokból) levédték azzal, hogy újra indul az időzítő. Viszont, szerintem ez sok játékos számára problémát is okoz, mivel városrendezésnél ez a kellemetlenség kikerülhetetlen. Márpedig sok játékos van, aki nem csak szükség alkalmával rendezgeti a városát, hanem rendszeresen - mert ő így játszik.
A javaslatom az lenne, hogy a szett épületeket valamilyen formában össze lehetne kapcsolni, így a mozgatásnál egységként viselkednének, és így nem kellene újra induljon a számláló. Nyilván, ha az ember az egységen belül akar változásokat végrehajtani, más pozícióba helyezni egyes épületeket, stb., akkor továbbra is vonatkozna rá az időzítős büntetés, de városrendezésnél nem kellene mindig szembesülni vele.
 

DeletedUser24402

Guest
Van a játéknak egy sajátossága, talán az alkotó kedveli ezt a dolgot, de sokakat nagyon bosszant. Ez pedig az erőltetett és kegyetlenül idegesítő FELUGRÓ TÁBLA, ami minden épületnél egérhúzogatásnál, csatáknál, fogadó látogatásnál .... a játékos arcába nyomul. Ez egy kezdő játékosnál elmegy azonban több éven át tartó folyamatos játéknál roppant idegesítő. A legátütőbb fejlesztés lehetne egy kapcsoló, amellyel ezt a sok felesleges információ dömpinget kikapcsolhatnánk.
 

Olaly

Tag
Nekem a pvp vel kapcsolatban lenne egy javaslatom/kérdésem.
Nem gondolt még senki arra a fejlesztők közül hogy a pvp esetén kompenzációra lenne szükség? Jó lenne ha az őrlánggal vagy szent lánggal szemben valami hasonló méretű támadást növelő épületet is lehetne szerezni mert így a pvp sokaknak nem pálya. Ok hogy valaki átüti a védelmem de amikor megpróbálok visszatámadni 500% feletti védő bónuszt (tele van lángokkal) kellene átütnöm és ha a fogadó max bónuszt aktiválom sem érem el a 200% támadót. Én eleinte támadó játékos voltam de mióta behozták ezt a mindenhol lehet lángot nyerni (expedíció, eventek) nem tudok szomszéddal harcolni mert sanszom nincs átütni a bónuszt és még a visszatámadást is lehetetlenné tették ami mindig használt ha valaki megtámadott és most attól kell tartanom hogy fosztogatnak mert kinyírták a játékomat...
 

DeletedUser24612

Guest
Nekem a pvp vel kapcsolatban lenne egy javaslatom/kérdésem.
Nem gondolt még senki arra a fejlesztők közül hogy a pvp esetén kompenzációra lenne szükség? Jó lenne ha az őrlánggal vagy szent lánggal szemben valami hasonló méretű támadást növelő épületet is lehetne szerezni mert így a pvp sokaknak nem pálya. Ok hogy valaki átüti a védelmem de amikor megpróbálok visszatámadni 500% feletti védő bónuszt (tele van lángokkal) kellene átütnöm és ha a fogadó max bónuszt aktiválom sem érem el a 200% támadót. Én eleinte támadó játékos voltam de mióta behozták ezt a mindenhol lehet lángot nyerni (expedíció, eventek) nem tudok szomszéddal harcolni mert sanszom nincs átütni a bónuszt és még a visszatámadást is lehetetlenné tették ami mindig használt ha valaki megtámadott és most attól kell tartanom hogy fosztogatnak mert kinyírták a játékomat...
Lol. A zsiványok miatt lehetetlen megvédeni a várost, nekem a B -n 1 darab parittyás van "védekezni". Amíg pontokért támadtak direkt raktam ki csapatokat, de miután volt 1-2 fosztás is azóta pontot sem kapnak. A havi 1-2 fosztásért nem fogom az értékes helyet őrlángra, meg szentlángra pocsékolni. A harci nevezeteseket mindenki fejleszti a CE miatt, a védelmiből amúgy is csak kettő van, azt sem érdemes lerakni és nagy szintre fejleszteni. Miért nem írsz inkább a szomszédoknak, hogy adjanak már egy kis fosztanivalót, mert ahhoz is lusta vagy hogy csapatot termelj és támadj? Tudod mint az Albán tipusú vírus: Ez egy Albán vírus, szegények vagyunk ezért kérjük törölje a HDD -je tartalmát.
 

Olaly

Tag
Előre bocsátom hogy nem arra vágyom hogy könnyebb dolgom legyen de bizonyos arányosság bele férne. Nem azzal van gondom hogy a szomszédok egy részét nem tudom leverni alapból támogatni szoktam őket és ha nem viszonozta ütöttem rá, hanem azzal a prémiumkirállyal aki a szomszédság első helyén áll és 150M ponttal 200% támadó és 500% védő bónusszal. Természetesen ő fosztogat akit tényleg nem lehet visszaütni és ezen a támogatás sem használ...
Még egyszer kiemelem ő támadott meg engem és én csak megpróbáltam vissza adni nem ő áll bosszút!
 

DeletedUser24612

Guest
Csak azt hagyod figyelmen kívül, hogy van össz 1 ilyen, és millió másik játékos, akinek alapvetően nincs esélye védekezni, senki ellen, nem csak az egy árva 200% támadóbónusszal rendelkező ellen... Mit gondolsz, ha lenne ilyen ellensúlyozása még pluszban az őrlángoknak, azzal nem ugyanazok járnának a legjobban akik ígyis a legerősebbek? A feltételek mindenkinek ugyanazok, akik hatékonyabban használják ki most, azok más feltételek esetén is hatékonyabbak lennének. Ez ennyire egyszerű. Az egész fosztás téma értelmetlen, csomó vesződség van vele, folyamatosan sírás a szomszédságok miatt, hol egyik, hol másik oldalról, piac miatt az új rendszerben stb., és hiába mostmár 2 fosztást erőltető nevezetes, mégis a játkosok állítom 1%-a aki foszt. A PvP pontok is jelentéktelenek, úgyis a sok kattintóbajnok a gvg-n nyomja a heti 3-5000 totálisan értelmetlen, fölösleges pontfarmoló csatáját, ahhoz képest a 80 szomszéd, ráadásul csomó közülük már csakazértis lándzsással semmit nem számít. Ha nem lenne ez az idióta funkció, simán lehetne totál random a szomszédság, ismételten pörgősebb piaccal, és egyszer s mindenkorra végetérne az oda-vissza sírás-rívás...
Végre valamiben egyetértünk :). Hiába erőltetik ezt a PVP dolgot, valahogy kilóg a játékból. Amíg nem volt CE, meg CvC lehet működött, de most már ahogy írod semmi értelme. Hozzám is jár 2 visszatérő "vendég", de fosztani ritkán tudnak, cserébe remélem naponta 20x ránéznek a városomra :), én meg kiröhögöm őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent