Egységek halmozása kibeszélő

Lorant96

Nagyon aktív tag
Persze jobb lenne, da azért már ez is előrelépést jelentene, mert kevesebbet kéne lapozgatni az egységek közt.
Meg azt is jelzi, hogy azért ezzel a résszel is foglalkoznak még a fejlesztők.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nos lehetne még tökéletesíteni de nekem a gépen megkönnyíti a játékot ! Egész jól kezelhető így a hadsereg .

Ez sok mindentől függ.
De amit írtak már fentebb is, hogy a városvédőket valahogy nem láthatóvá kellene tenni. A sérült egységeket szintén nem láthatóvá kellene tenni. És akkor ott vannak a zsiványok.
Szóval némileg segít, de ezt ennél jobban is megoldhatták volna.
 

Darkpepp

Aktív tag
Irtak, sot eleg sok mindent irtak, meg bugokat is, de az inno siman berakta ugy, hogy semmibe vettek az emberek visszajelzeseit. Ezert eleg sokan anyazzak az innot es fontolgatjak, hogy lexarjak a betat mert ertelmetlen, hogy van.
 
Utoljára szerkesztve:

EmyLin

Tag
Ki is kapcsoltam. Megint egy fejlesztés, ami nem praktikus, a fejlesztők kár hogy nem játszanak a játékkal, hogy lássák, bizonyos változtatásoknak hogyan lenne igazán értelme.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Ki is kapcsoltam. Megint egy fejlesztés, ami nem praktikus, a fejlesztők kár hogy nem játszanak a játékkal, hogy lássák, bizonyos változtatásoknak hogyan lenne igazán értelme.
Persze, hogy nem játszanak, mert akkor már a fél brigád nem itt dolgozna.
 

Gentor

Tag
Aztaaa. Szinte pontosan az valósult meg, amit írtam 2022 áprilisban... Sajnos a szinte miatt nem túl használható még ez a cucc...
Ami kimaradt és leírtam az ez volt:


"Esetleg plusz fülek is beépíthetők lehetnének, hogy sérült egységek mutatása igen/nem stb"

No, mind1.... Talán még egy-két év és berakják ezt is. Addig viszont sajnos nekem is ki kell kapcsolnom :(
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Ez sok mindentől függ.
De amit írtak már fentebb is, hogy a városvédőket valahogy nem láthatóvá kellene tenni. A sérült egységeket szintén nem láthatóvá kellene tenni. És akkor ott vannak a zsiványok.
Szóval némileg segít, de ezt ennél jobban is megoldhatták volna.
Teljes mértékben igazat adok azért írtam fentebb ,hogy még rá férne egy kis módosítás :)
 
Fent