Egy új ötlet 2

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
...szeretném kiegésziteni az új ötletemet belátom az úgy nem jó .hogy csak nekem kedvez .hogy mindenkinek jólegyen ezt találtam ki
(az új adatok)
100 támadás
1 védekezés.mint a zsiványnál
A megvétele a kunyhónak
400 gyémánt
és ingyen lehessen újra toborozni .mert ekkora mennyiségü gyémántnál ez szerintem így illene
A név:
Nehézgyalokságú kém
Kérlek nézzétek meg sokan és szoljatok hozzá bátran.:D
 

DeletedUser21403

Guest
Annak mi értelme ha ugyanazt tudja mint a zsivány? A húsvéti eventben akármennyit lehetett ingyen szerezni akkor miért is költene rá bárki is gyémántot? Másrészt a zsivány még át is tudott alakulni más egységgé ez meg nem! Már ne is haragudj de ennek így semmi értelme sincs!
 

DeletedUser

Guest
És úgy .ha mmondjuk 130 támadás és 20 védekezés és betudnál szivárogni a simatámadáskor is ?
 

DeletedUser3968

Guest
igazából én nem értem. fel tudnál világosítani hogy ez most egy katona vagy egy eszköz beszivárogni?
és 130 20 az bazi erős ezt nem kéne akkor mindenki csak ilyet használna.gonfdolkozz el. a legerősebb katona a pikás 40-40 ami összeadva 80. ez 130-20 ez 150et tesz ki. mi értelme lenne egy progresszív korabeli erejű katonának a virágzó középkorban. és amúgyis túl sok a védelme. és miért gyémántér lehet építeni?nekem az eredeti költségötleted jobban tetszik.
 

DeletedUser21403

Guest
Csatlakozom a előttem szólóhoz,nincs értelme egy ilyen egység bevezetésének! És biztos vagyok benne h nem is lesz hasonló már betéve a játékba hiszen már az új korokra koncentrálnak és nem fognak utólag immár a "rendes" verzióban visszamenni és változtatni semmin!
 

DeletedUser22829

Guest
Csatlakozom a előttem szólóhoz,nincs értelme egy ilyen egység bevezetésének! És biztos vagyok benne h nem is lesz hasonló már betéve a játékba hiszen már az új korokra koncentrálnak és nem fognak utólag immár a "rendes" verzióban visszamenni és változtatni semmin!
Ezzel nem értek egyet.A fejlesztőknek igen is foglalkoznia kell a játék egészével , nem csak azzal amit még elkövetkezőkben szeretnének de a már megírt részeket is csinosítgatni kell.Nem csak öreg játékosok vannak akiket ki kell szolgálni mert a végére érnek és nem fizetnek tovább :D
Jönnek az újak és figyelni kell mi kelhet nekik , hiszen ők is lehetnek fizető vendégek :)
 

DeletedUser21403

Guest
Az újaknak is van lehetősége fizetni ha akarnak hisz koronként van prémiumos épületek ,dekorok stb. De ha már kijött a végleges verzió akkor nem hiszem h csak úgy visszafelé mennének!
 

DeletedUser

Guest
Az újaknak is van lehetősége fizetni ha akarnak hisz koronként van prémiumos épületek ,dekorok stb. De ha már kijött a végleges verzió akkor nem hiszem h csak úgy visszafelé mennének!

minden online játékban vannak javítások nem csak betában
 

DeletedUser3968

Guest
Jó de akinek megvan az Aacheni katedrális,a Zeusz szobor, A Castel Del Monte annak ez a katona már 370 támadással és 50 védelemmel bír. ennek így mi értelme van?
 

DeletedUser21403

Guest
Ez nem javítás lenne hanem egy teljesen új dolog hozzátevése! Egyébként is irreális lenne ez az egység és amúgy sem látom értelmét egy + egység bevezetésének! Koronként megvan az 5 különböző egység és nem hinném hogy ezt a rendszert felborítanák!
 

DeletedUser

Guest
Köszi a válaszokat mostmár én is egyet értek csak azért gondoltam ilyenmagasra mert nemfoglalkoztak az új ötlet 1 el .
De nostmár rájöttem .hogy talán az új ötlet 1 az jobb lenne szerintem
Like : ha jó a "egy új ötlet"
Dislike : ha rossz
válaszoljatok légyszi

:cool:Kérlek ha jó az első ötletem írj egy likeot ha nem akkor ird azt hogy dislike
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent