Egy ötlet ami fellendíthetné a vérosokat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23046

Guest
Sziasztok

Nem tudom hogy az itteni kiírásokat a szerkesztők olvassák e de azért ide beírom hátha.

Nekem egy olyan ötletem lenne hogy be kellene tenni vagy a termék kereskedés mellé vagy egy külön funkcióba hogy az alapanyaggal és pénzel is lehessen kereskedni. Mert sokaknak pl nekem is az a gondom hogy most van 100.000 alapanyagom de pénzem csak 5000 és ha lehetne vele kereskedni akkor tudnék tovább fejlödni.
Szerintem ennek a fejlesztésnek sokan örülnének mert így dinamikussan lehetne haladni a játékban és nem akadna meg az ember akár hetekre hogy elérje amit szeretne.
Nekem legalább is ez az észrevételem.

Tisztelettel: KorisTibor

- - - Updated - - -

Bocsi a cím elírásért
Városokat :)
 

DeletedUser21403

Guest
Ezt az ötletet már felvetette más is! Nálam mondjuk a pénzből van több! De mondjuk ha több házat teszel le és azt kéred hogy motiválják akkor abból is hamar össze lehet szedni a kívánt mennyiséget! Sztem nem vezetik be soha mert akkor sokan ki tudnák ezt használni és akkor ugye ezt is meg kéne figyelni csak úgy mint az árukereskedelemnél!
 

DeletedUser3968

Guest
Szerintem meg Forge Pontot kéne többször kapni küldetésből.
Én annak vagyok híján.
 

DeletedUser7560

Guest
Man1878utd -nak igaza van, kihasználnák sokan
a másik, hogy amint eléred a jelenlegi techfa végét a nyersi csak halmozódik, nekem most 2m aranyam és 1m alapanyagom van, de tudok olyanokról akiknek jóval 10m fölött van
azt tudom tanácsolni, hogy építs több házat, esetleg fejleszd a régieket, és próbálj meg összeszedni olyan nevezetest ami a pénztermelést segíti, pl. szt. márk bazilika

medvexxx, fp-t simán lehet szerezni nevezetesből, pl. castel, de az építésnél is szépen össze lehet harácsolni párat
jelenleg ott tartunk, hogy a nevezetesek 1-2 ember építi, benyomsz valahova 1-2fp-t és a 3. hely szinte biztos a számodra, csak türelemmel kell lenni
a másik, hogy azért a küldikből szép számmal jön szerint fp, a véletlenszerű jutalom lehet fp is, én általában 5ilyenből 1x mindig kapok egy közepest
 

DeletedUser21403

Guest
Nekem pl. 39,5millió pénz,29,5 alapanyag valamint 1170fp-t várja a következő kort!:D És akkor a majdnem 10.000 anyagról már ne is beszéljek!:D

Mire jön az új kor már akár a 100milkót is elérhetem!:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent