Csatatéren való tárgyalás segítése

ages of king

Új tag
Sziasztok!

Nekem egy olyan ötletem lenne, hogy ugyebár a kocsmában van egy olyan bónusz lehetőség, hogy a Céhexpedíción +1 extra kört kapsz (ha tárgyalsz). Esetleg ezt lehetne bővíteni úgy, hogy nem csak az expedíción hanem a csatatéren is +1 extra kört kapjon az, aki tárgyal, nem pedig támad.

Ugyanis én egyenlőre még tárgyalok (néha már gondolkozok, hogy támadjak, de még kellenek támadási és védekezési boostok), de néha zavar, hogy 6 tárgyból kell kitalálnom, hogy melyik személynek milyen tárgy kell és erre van összesen 3 lehetőségem, utána 10 gyémántot kell fizetnem, hogy legyen +1 köröm.

Szerintem az összeg a kocsmában maradhatna ugyanannyi, mint az expedíciós árak, azaz:

15 perc: 1425 ezüst
30 perc: 2375 ezüst
1 óra: 3800 ezüst
 
Utoljára szerkesztve:

III. Dementia

Aktív tag
Sziasztok!

Nekem egy olyan ötletem lenne, hogy ugyebár a kocsmában van egy olyan bónusz lehetőség, hogy a Céhexpedíción +1 extra kört kapsz (ha tárgyalsz). Esetleg ezt lehetne bővíteni úgy, hogy nem csak az expedíción hanem a csatatéren is +1 extra kört kapjon az, aki tárgyal, nem pedig támad.

Ugyanis én egyenlőre még tárgyalok (néha már gondolkozok, hogy támadjak, de még kellenek támadási és védekezési boostok), de néha zavar, hogy 6 tárgyból kell kitalálnom, hogy melyik személynek milyen tárgy kell és erre van összesen 3 lehetőségem, utána 10 gyémántot kell fizetnem, hogy legyen +1 köröm.
Keress egy másik szekit, ahol nem 6 választás van, tágyalj ott, aztán, ha sikeres, újraosztja az eredeti szeki tárgyalását is.
 

Xadornix

Aktív tag
Többször fel- és elvetették már ezt a dolgot.

Bármi könnyítés már röhejessé tenné a feladatot, mivel:
  • Eleve 4-5-6 választásos van csak, a CE-n vannak ennél bonyolultabbak.
  • CE-n ha nem sikerül a vesztegetés, a költség melé bux egy próbálkozást is, GBG-n semmi mást, nem nő a demorál, nem kerül semmibe az új próbálkozás.
  • CE-n mindig egyetlen célpontod van, GBG-n jellemzően több (lásd előző válasz).
  • De ha nem találsz szimpatikusat, kivárhatod, hogy nyíljon újabb célpont, csak nem lesz az is 6-os.
  • Vagy várakozás helyett elfoglalsz harccal egy tartományt, ami mellett nyílnak új tartományok. (Feltételezve, hogy a kastélyrendszer, vagy teherhajó miatt alkudozol, nem azért mert a harc nem megy)
 
Fent