Csatapontok, nevezetes épületek csatapontok

Lorant96

Nagyon aktív tag
Támogatási összérték

Minden céhnek van ilyen, amely GvG bónuszokat ad. Ez függ a céh szintjétől és épületektől amelyeket a tagok birtokolnak. Százalékos bónuszt ad a támadáshoz és védekezéshez minden egységnek a szektorban.

A bónuszok a főhadiszállástól kiindulva kerülnek elosztásra, a közelebbi területek több bónuszt kapnak a távolabbiak kevesebbet. Ezt a bónuszt a sereg fölé vitt egérrel nézheted meg. A védekező és a megszálló seregek kaphatnak bónuszt ha megfelelő távolságon belül vannak. Ez minden nap újraszámolódik amikor a számláló eléri a nullát.

TIPP: A céhed főhadiszállása kapja a legtöbb bónuszt, és ez csökken minél távolabb vagy a főhadiszállástól.
 

No1 HUNnibal

Új tag
Segítséget szeretnék kérni abban, hogy az épületek csatapontjai milyen szerepet játszanak, pl.: én most jövő korban vagyok Vannak épületeim ipari korúak "út a győzelem felé" csatapontja 1200. Ha most kort lépek átmegyek a távoli jégbe és fejlesztem ide a "út a győzelem felé-t", akkor annak a csatapontja 28800. Érdemes-e erre nekem "Felújjító készletet" elhasználnom? Mit nyerek, ha felújjítom és mit vesztek ha nem?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Segítséget szeretnék kérni abban, hogy az épületek csatapontjai milyen szerepet játszanak, pl.: én most jövő korban vagyok Vannak épületeim ipari korúak "út a győzelem felé" csatapontja 1200. Ha most kort lépek átmegyek a távoli jégbe és fejlesztem ide a "út a győzelem felé-t", akkor annak a csatapontja 28800. Érdemes-e erre nekem "Felújjító készletet" elhasználnom? Mit nyerek, ha felújjítom és mit vesztek ha nem?

Csatapont alatt a globálpontot érted, ha jól sejtem.
Ha elolvasod wiki-n, akkor láthatod, hogy mit ad. Most neked 5db ipari kori árut, 680 boldogságot, 1200 globálpontot és 5% támadó védőt. Jegesben 5db jeges árut, 1890 boldogságot, 28800 globálpontot és 5% támadó védőt.
Hogy érdemes elhasználnod egy felújítót azt neked kell tudni.
 

No1 HUNnibal

Új tag
Csatapont alatt a globálpontot érted, ha jól sejtem.
Ha elolvasod wiki-n, akkor láthatod, hogy mit ad. Most neked 5db ipari kori árut, 680 boldogságot, 1200 globálpontot és 5% támadó védőt. Jegesben 5db jeges árut, 1890 boldogságot, 28800 globálpontot és 5% támadó védőt.
Hogy érdemes elhasználnod egy felújítót azt neked kell tudni.
Köszönöm. A termék nem igazán érdekes, mivel vannak jól termelő épületek, a boldogság se jelent ekkor már semmit, a támadó védő ugyanaz. Marad ez a fránya globálpont amit nem tudok hová tenni. Az 1200 és 28800 nagy eltérést mutat, de valójában mit eredményez? Olyan ez mintha korommal írnánk fel a kéménybe.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Köszönöm. A termék nem igazán érdekes, mivel vannak jól termelő épületek, a boldogság se jelent ekkor már semmit, a támadó védő ugyanaz. Marad ez a fránya globálpont amit nem tudok hová tenni. Az 1200 és 28800 nagy eltérést mutat, de valójában mit eredményez? Olyan ez mintha korommal írnánk fel a kéménybe.

A globálpontnak nem sok jelentősége van. Ettől függetlenül sokan törekednek arra, hogy minél több legyen nekik, mert így a ranglistán előrébb lesznek.
Hogy ez miért jó, azt kérdezd attól aki elől van. :)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A wikin megtalálod, hogy mit is jelentenek ezek a pontok és honnan, miért kapod, kaphatod őket.

Azt, hogy a ranglistabeli helyezésed mennyire érdekel, te döntöd el.
 
Fent