Chat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3868

Guest
Szevasztok!
Tök jó dolog végre a cset.
Ennek örül szerintem mindenki:)
Volna pár ötlet a fejlesztéséhez:

-Lehetne 1 céh rövidítés is a cset név elé.
3 szótag lehet a rövidítés amit szintén a céh alapító választ ki.
pl én céhem Magyarok*Klánja = M*K

-kellene + még 2 szoba pl. "Céhkereső" néven.
Ahol olyan tagok,Alapítók lennének akik Céhet keresnek vagy épp tagokat.
És "Kereskedés" szoba mivel most a cset teli van piacolni vágyó emberrel.


-Nem csak hosszában hanem szélességében is lehetne változtatni a cset menü részén.

-Lehessen 2 féle betűméretet változtatni jelenlegi ill. 1,5 X nagyobb
Vannak idősebb játékosok (50 felett) akiknek szerintem nem egyszerű pici betűket olvasgatni.
Még nekem sem (25) :eek:

Kb. ennyi várom a hozzászólásokat.
Remélem illetékes olvassa és tud valamit intézni a megvalósítás érdekében :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Sziasztok,

Létre lehetne hozni egy "Kereskedelem" fület, az setleges ajánlatok végett, nem jó, hogy a beszélgetéseket félbeszakítják az ajánlataikkal.
 

DeletedUser11

Guest
Igen, ott van, de egy jatekos, logikusan, minel tobb emberhez akarja eljuttatni az uzenetet, es ez jelen esetben a chet. En minden esetre orulnek, ha lenne erre egy kulon ful, igy konnyeben egymasra talalhatnak a kereskedni vagyok, es nem a beszelgetesek koze ekelodnek a kereskedelmi ajanlatok.
 

Ötzi

Aktív tag
Nagyon zavaró, hogy a céhesnél és a szomszédoknál kiírja a csatlakozásokat, tisztára olyan az egész, mint a Nyugati pályaudvar, örökké csatlakoznak + elhagynak. A globálison nincs ez, az teljesen jó.
 

DeletedUser

Guest
Ott meg kb 600 kereskedelmi ajánlat közé ékelődne a tied..:)

- - - Updated - - -

Szevasztok!
Tök jó dolog végre a cset.
Ennek örül szerintem mindenki:)
Volna pár ötlet a fejlesztéséhez:

-Lehetne 1 céh rövidítés is a cset név elé.
3 szótag lehet a rövidítés amit szintén a céh alapító választ ki.
pl én céhem Magyarok*Klánja = M*K

-kellene + még 2 szoba pl. "Céhkereső" néven.
Ahol olyan tagok,Alapítók lennének akik Céhet keresnek vagy épp tagokat.
És "Kereskedés" szoba mivel most a cset teli van piacolni vágyó emberrel.


-Nem csak hosszában hanem szélességében is lehetne változtatni a cset menü részén.

-Lehessen 2 féle betűméretet változtatni jelenlegi ill. 1,5 X nagyobb
Vannak idősebb játékosok (50 felett) akiknek szerintem nem egyszerű pici betűket olvasgatni.
Még nekem sem (25) :eek:

Kb. ennyi várom a hozzászólásokat.
Remélem illetékes olvassa és tud valamit intézni a megvalósítás érdekében :)

Írásod egyes részeit továbbítottuk a fejlesztők felé.Köszönjük.:)
 

DeletedUser3868

Guest
Köszönöm Myra!

Kíváncsian várom mi lesz megvalósítva :)
 

Ötzi

Aktív tag
Kérdezném, hogy mikor lesz online láthatóság a profilképnél? Jó lenne, ha a sorban (szomszéd-céhes-barátlistás) sorban a képnél abban a kis kockában zölden világítana, ha valaki online van, mert enélkül a chat funkciói is értelmét veszti, hiszen egyenlőre azt sem tudni, ki van a gép előtt, s ki nincs. A chat funkciónál a mostaninál még az is jobb volt, mint most, hogy csatlakoztak a chat-hez és távoztak.
Terveznek a játékban online láthatóságot?
 

DeletedUser23506

Guest
Sziasztok!

Az sem ártana, hogyha villogna annak a szobának a mellette lévő ikonja, amelyikre jött új üzenet. (globális+privátok...) Persze akkor, ha le van nyitva a chat fül.
 

Dahnar

Új tag
Üdv!

Az én kérésem és felvetésem is hasonló lenne, mint az utolsó hozzászólóé.
1. Ha nem aktív a chat-fül és üzenetem jön, úgy értem írnak a chat fülre, akkor jelezhetne valamilyen módon visszacsukott//off módban is. Bár tudom, hogy ez olykor állandó villogást jelentene, de engem nem zavarna jobban a kis szürke ember ikon villogása, mint az üzenetek villogása a bal oldali ikonok között. De lehetne egy rövid üzenet, ami megjelenik valahol a képernyőn, hogy üzenetem jött.. ezen és ezen a fülön.
2. Ha ez így nem megoldható.. akkor ha le van nyitva a chat-fül, az kiváló lenne mondjuk ha a beállításokban lehetne állítani az átlátszóságát és/vagy méretét.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent