CE ereklyejutalmak

erika5503

Aktív tag
ezen a világon egyetlen egy bónuszos %-os dolgot nem kaptam a feladatok teljesítése után mint a többi világokban igen. mi az oka annak hogy ez nem létezik itt ----gondolok itt a 100-200-300%-os támadási és védekezési bónuszra nagyon nagy segítség lenne, de hátrányos helyzetbe hoz itt a Dinegu világban.az első kettő kép az okés ,de a harmadik aaz amin hiányolom. azok szürke vagy fekete üvegcsék
 

Csatolmányok

  • Screenshot_49.jpg
    Screenshot_49.jpg
    100,5 KB · Megtekintések: 5
  • Screenshot_50.jpg
    Screenshot_50.jpg
    103,8 KB · Megtekintések: 5
  • Screenshot_51--1.jpg
    Screenshot_51--1.jpg
    99,8 KB · Megtekintések: 5

Lorant96

Nagyon aktív tag
Azt az első két világban valószínűleg olyan eventes épület adja, ami a 3. világban nincs letéve.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
ezen a világon egyetlen egy bónuszos %-os dolgot nem kaptam a feladatok teljesítése után mint a többi világokban igen. mi az oka annak hogy ez nem létezik itt ----gondolok itt a 100-200-300%-os támadási és védekezési bónuszra nagyon nagy segítség lenne, de hátrányos helyzetbe hoz itt a Dinegu világban.az első kettő kép az okés ,de a harmadik aaz amin hiányolom. azok szürke vagy fekete üvegcsék
Szervusz Kedves . Nem tudom segít-e ? Ha lenn van a Martalóc öböl event épületed az termel és a Martalóc tanya választó készlettel is tudsz termelni térkép darabokat ami aztán kiadja a különböző fekete lötyiket :)
 

Xadornix

Aktív tag
B-n van Martalócöböl, A-n és D-n csak Kerház 7.
A martalóctanyás épületek max. 200%-oshoz adnak töredéket, a mellékelt képeken viszont van 300%-os is. (Arról nem tudok nyilatkozni, ilyenek vannak-e lent, ahhoz vaksi vagyok :-/, de tippre igen, onnan lehetnek a 100%-osak)

Viszont event is tud adni, pl. a mostanin is van ilyen 300%-os napidíj.
Ezek viszont véletlenszerű dolgok, nem vezet sehová azon bosszankodni, hogy hol sikerül szerezni belőle, hol meg nem.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Ezért bátorkodtam le írni , A martalóctanya adja a 100 és 200 lötyit :) Két típus van Egyik a támadáshoz ad a másik a védelemhez ,én 5-5 db tettem le duplázóval aratom így két háromnaponta telik ,
 
Martalócöböl és az akkori eventen szerezhető 1x1- cuccok :
Rejtett árucikkek
Rózsabokor
PY-R8
Termelik ezeknek a lötyiknek a töredékeit
Viszont nem értem mi köze a lötyiknek a Ce Ereklyejutalomhoz amire a téma címe utal?
 
Fent