Support Céhnek áru adományozásakor hiba

XIA*

Új tag
Sziasztok! Mindegyik szerveren tapasztalom, hogy céhraktárba adományozáskor az adományozás után nem frissül a saját készletem, hanem ugyanannyi marad (ami miatt először azt hittem, hogy nem került be az áru, vagy nem nyomtam meg a gombot... de igen, a céhes számadat frissül, a saját viszont nem.) Lásd képernyőképek.
 

Csatolmányok

  • adományozás előtt.png
    adományozás előtt.png
    632,8 KB · Megtekintések: 18
  • adományozás után.png
    adományozás után.png
    517 KB · Megtekintések: 18
Igen, anno ebbe a hibába már én is beleszaladtam, nem is egyszer. Az utóbbi pár hétben nem volt vele gondom. Most direkt kipróbáltam, és nekem se ad visszajelzést.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Van, amit helyben meg tudunk oldani (fordítási hibák jellemzően) és van amit csak a játék fejlesztői tudnak megoldani. Nekik hiába mutogatod ezt a fórumot, egy mukkot sem értenek belőle. Amikor valaki azt mondja, hogy jelentsd a supportnak, az nem azért van, mert éppen nincs amit csináljon. A supportnak is megvan a maga szabálytrendszere, csatornája, amin közlekednek a hibajelzések.
Nem kötelező figyelni arra, amit mondunk, kérünk, de akkor ne is legyenek igényeid.
 

XIA*

Új tag
Van, amit helyben meg tudunk oldani (fordítási hibák jellemzően) és van amit csak a játék fejlesztői tudnak megoldani. Nekik hiába mutogatod ezt a fórumot, egy mukkot sem értenek belőle. Amikor valaki azt mondja, hogy jelentsd a supportnak, az nem azért van, mert éppen nincs amit csináljon. A supportnak is megvan a maga szabálytrendszere, csatornája, amin közlekednek a hibajelzések.
Nem kötelező figyelni arra, amit mondunk, kérünk, de akkor ne is legyenek igényeid.
azt a választ akkor kaptam, amikor már egy hónapja itt ült ez a topik és rákérdeztem KÉTSZER, hogy mi van már. Ha esetleg első nap közli valamelyik olyan kedves mod mint te, hogy ez nem jó helyen van itt, akkor lehet, hogy nem itt tartunk. Egyébként nyitottam ticketet, szenkjúverimács...
 
Fent