Céhexpedíció változások kibeszélő

Vanek ur

Aktív tag
Miért nem teljesen ingyenes? Dehogynem!!! Aki fizet az meg a legnagyobb barom a világon. Mellesleg itt hiába írjátok le mit kellene fejleszteni, vagy hogyan, a fejlesztők németek és csak a német fórumot olvassák.
Először is: nem teljesen ingyenes (ún. 'free to play', vagyis ingyen nekikezdhetsz, de vannak prémium tartalmak, amikért fizetni kell (vagy kellene, de leírtam ezek rákfenéjét, ami ellen nem nagyon tesz az Inno itt, a FoE-ben - az Elvenarban viszont már tettek, mert ott a kívánságkutat már kivették a szerezhető épületek közül; és ott a kút még hatóidő korlátos is)). Másodszor előttem is SirAtti, de még én is leírtam, hogy ha nem fizetne senki, akkor nem játszanál Te sem ezzel a játékkal; vagyis így "barom"-ozd le azt, aki lehetővé teszi neked, hogy itt lehess, és tudj játszani ezzel a játékkal (bár, jobban belegondolva tényleg barmok, mert egy ilyen embernek, mint Te, is lehetősége van ezzel játszani). Harmadszor pedig bár Németországban van a fejlesztői központ, de maguk a készítők a világ minden feléről vannak, vagyis a központban az angol nyelv az elfogadott és használt (tehát nem a német). Illetve azért vannak itt a fórumos supportosok, hogy a kapcsolatot tartsák a fejlesztők, és a játékosok között - vagyis a nemzeti fórumokon felmerülő dolgokat, jobb, megvalósíthatóbb ötleteket továbbítsák a fejlesztők felé (angol nyelven), akik véglegesen döntenek arról, hogy megvalósítják-e, vagy sem; illetve ha igen, akkor milyen módon, mennyi idő alatt, ....
 

Vanek ur

Aktív tag
Vanek úr: A kismillió területről jut eszembe tényleg nem lenne hülyeség egy olyan épület, amelyet ha megszerzel akkor hetente ad egy területtöredéket, 16 után pedig le lehetne tenni. De ha kérhetem, akkor kisebb legyen, mint az Alcatraz :) Ennyi szerintem még nem borítaná föl a játékegyensúlyt.
Ne nekem írd, nekem semmi közöm az egészhez. :)
De ha megnézed, akkor nem véletlenül korlátozzák a felhasználható területeket. Egyrészt rászoktatnak, hogy 'régi' épületet is lecserélhetsz, ha jön helyette újabb (vagy reklámszöveggel: frissebb, lágyabb, jobb), másrészt meg ettől is bevételt remélnek. Bár inkább ez utóbbi a lényeg, az előbbi csak amolyan hozadék. Szerintem. :)
 

Jáde*

Tag
Nálam a szent láng és a napisten kapuja bónusza semmit nem változott az eddigiekhez képest. A szent láng most is 8%, a napisten kapuja pedig csak boldogság pontot ad.
 

manningi

Új tag
Lehet nincs hozzá köze, de amióta jöttek ezek a változtatások azóta nekem olyan szinten akad, meg dobál ki a játék, hogy már játsztani sem lehet. A különféle csalások miatt, már csak 24 óránként egyszer vagyok fent, igazából nem is értem, hogy miért, de még ekkor is germózik a játék. Ez nem szolgáltatás, hanem egy ordenáré nagy xar. Mivel nem látok "elnézést a hibákért" üzenetet sehol, az is fölmerül, hogy vajon nem azért szopatnak mert nyiltan megfogalmazom a kritikát az unfair dolgokért azt hátha ráhagyom? De akkor meg mi a tö..ömért nem tiltanak ki. Egyszerűbb nem? Röhej, de míg én nem tudok az akadás miatt begyűjteni semmit, közben lefarmolnak. Na ez mindennek a teteje. Végül már csak annyit akartam, hogy felmegyek és kétségbeesetten beba.om a városvédelmet, de annyira laggol, hogy még ez sem sikerül. Így ott van mindenem közprédára, örülnek a szomszédok. Gyerekek ez tiszta röhej. Már én szégyellem magam a játék készítői helyett, hogy pazarlom az időmet egy nagyon gyenge ersztésű szolgáltatásra. Szóval köszönjük mesterek az újításokat, bár inkább az eddigieket kellene tisztességesen elérhetővé tenni.
 

manningi

Új tag
Na, mégis sikerült beraknom a városvédelmet. Potom negyedóra! Ez ám a játék! De a céhexpedició vitorlása nagyon profi! Szükség volt rá nagyon. :))
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Lehet nincs hozzá köze, de amióta jöttek ezek a változtatások azóta nekem olyan szinten akad, meg dobál ki a játék, hogy már játsztani sem lehet. A különféle csalások miatt, már csak 24 óránként egyszer vagyok fent, igazából nem is értem, hogy miért, de még ekkor is germózik a játék. Ez nem szolgáltatás, hanem egy ordenáré nagy xar. Mivel nem látok "elnézést a hibákért" üzenetet sehol, az is fölmerül, hogy vajon nem azért szopatnak mert nyiltan megfogalmazom a kritikát az unfair dolgokért azt hátha ráhagyom? De akkor meg mi a tö..ömért nem tiltanak ki. Egyszerűbb nem? Röhej, de míg én nem tudok az akadás miatt begyűjteni semmit, közben lefarmolnak. Na ez mindennek a teteje. Végül már csak annyit akartam, hogy felmegyek és kétségbeesetten beba.om a városvédelmet, de annyira laggol, hogy még ez sem sikerül. Így ott van mindenem közprédára, örülnek a szomszédok. Gyerekek ez tiszta röhej. Már én szégyellem magam a játék készítői helyett, hogy pazarlom az időmet egy nagyon gyenge ersztésű szolgáltatásra. Szóval köszönjük mesterek az újításokat, bár inkább az eddigieket kellene tisztességesen elérhetővé tenni.
Azt nem hinném, hogy azért mert Te a magyar fórumon bármit is írsz, a német játékfejlesztők majd pont Téged fognak szivatni. Szerintem inkább az Internet eléréseddel vagy a gépeddel lehet valami probléma, mivel nálam minden tökéletesen és akadás nélkül fut.
 

manningi

Új tag
Ezért is írtam, hogy felmerül. Amúgy javaslom ne becsüld le az A.I. különleges adottságait, és ne legyenek kétségeid afelől, hogy ezeken keresztül miliszekundumra tisztában vannak azzal, hol mit csinálsz a játékot illetően, főként, hogy mit írsz, de azon túl is. Ha időm engedi azért is szoktam ide beírogatni a véleményem szerinti pofátlan csalásokat, mert ameddig el kell, hogy jusson, addig el is jut az infó. Ja, hogy nem sokat ér? Igaz. De azért jó ha tudják, hogy nem mindenki olyan mint ők, vannak még akikbe azért szorult némi kurázsi a valóvilágból is. És amíg öntelten zabálják a rögeszmés, végletekig félrevezetett gyémántvásárlóktól elorozott pénzen a langusztáikat, vagy önelégülten szürcsölgetik a prémium pezsgőiket azért remélhető, hogy a kritikus tömeg következtében eljut az a fő üzenet,, hogy ezzel a játékszervezéssel a " nagy művük" valójában egy hasztalan inkorrekt semmiségre épül, ennek megfelelően az életük is az, hiába ömlik a lóvé. Amíg nem korrekt a rendszer, addig nem alkottak ők semmi nagy dolgot, csak egy piti lehúzó, gusztustalan, ámde annál beszédesebb attribútumot.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Szia Manningi!
Ha ez valóban így van, és miért írnál bármi valótlanságot, mert gondolom mindent megfigyeltél és leellenőriztél már vagy százszor!
Akkor csupán csak egy kérdés motoszkál a fejemben továbbra is, minek játszol még mindig ezzel a játékkal, hisz csak bosszúságot és feszültséget okoz neked, zavarja a makulátlan igazságérzetedet, amit természetesen megértek és ráadásul együtt is érzek veled, ezt elhiheted!
Tanítsd meg nekik, hogy kell igazán kesztyűbe dudálni, nehogy már a leves merje a kanalat! Szerintem szúrj ki velük, és hagyd itt őket villámgyorsan! Fogadok, hogy ez a lépésed, tuti pánik hangulatot fog eredményezni náluk! Na akkor lesz csak igazán kapkodás a fejlesztők körében!, Nagy kár, hogy Te mindezt már nem láthatod akkor, de legalább megnyugodhat a háborgó lelked, mert tettél valami hasznosat és fontosat az emberiségért! Hálásan köszönöm a figyelmed!
 

-Ecu-

Új tag
Kb ettől az újítástól kezdve kezdem azt érezni, hogy kevesebb +fp folyik be a kasszába. Kevesebbet ad a csatatér is és az ereklyék is. Csak én képzelem be? Vagy más is észrevette már?
 

Jáde*

Tag
Én is ezt tapasztaltam, ráadásul úgy tűnik nekem, mintha az ellenséges védő egységek nehézségi fokát is növelték volna.
 

Jáde*

Tag
Hú, ennyire azért nem gondoltam. A +50% , az elég kemény!! ( legalább van benne egy kis kihívás/vagy nincs)
 
Fent