Céhes haderő

DeletedUser26175

Guest
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, mire jó a céhes haderő. 2 épületem is van, ami koronákat termel, de még hasznát nem láttam. A hírességek csarnoka ez az épület késő középkorból. Előre is köszi a segítséget.
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, mire jó a céhes haderő. 2 épületem is van, ami koronákat termel, de még hasznát nem láttam. A hírességek csarnoka ez az épület késő középkorból. Előre is köszi a segítséget.
A haderő pontokat a céhnek számolja. Meg tudod nézni a céhes ablakban a szint fülön. A haderő pontokért szerzett bónuszt lehet vele növelni, amit a tagok kapnak meg automatikusan (pl. toborzási idő és az építéshez szükséges pénz, alapanyag csökkentés) és ad 24 óránként a városházán fp-t.
 

TF 1950

Új tag
Szevasztok! Kérdésem az, hogy az expedíció teljesítésével kapott 'hozzájárult pontok', ami szerint a sorrend van a teljesítés végén, milyen előnyöket ad a céhnek?
 

Vanek ur

Aktív tag
A céh fejlődéséhez való pontok ezek, amiknek köszönhetően csökken az építési idő, az építési költség, a sereg toborzási idő, kaphattok a városházán plusz fp-okat, ...
 

DeletedUser26204

Guest
Ha rákattintotok a céhmenüre és megnézitek a céh szintet, akkor látjátok, hogy mennyi korona kell a következő szinthez. A CE-n és a hírességek csarokával is koronákat gyűjtesz, azaz céhhaderőt.
 
Fent