Ismert hiba Céh-csatatér

DeletedUser26155

Guest
Sziasztok!
A rendszer már többször nem engedett be a csatatérre, de most az újra indítás sem oldotta meg a problémát.
Kérlek segítsetek, hogy miért zárt ki a csatatér ☹️
 

Xantos Philus

Aktív tag
Ilyenkor írj a supportnak.
Hogyan zárt ki? Nem nyitja meg a csatatérre kattintva az ikont vagy megnyitja de kiír valamit hogy varnod kell?
Csatolj egy képet.
 

DeletedUser26155

Guest
Ilyenkor írj a supportnak.
Hogyan zárt ki? Nem nyitja meg a csatatérre kattintva az ikont vagy megnyitja de kiír valamit hogy varnod kell?
Csatolj egy képet.
Próbáltam képet csatolni, de nem engedte. Azt írja, hogy nincs internetkapcsolatom.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Alkalmazásban is néha meghülyül... van amikor az újraindítás se segít rajta (csak ha a hardware kerül újraindításra)
 

Xantos Philus

Aktív tag
En is írnék egy hibát mégpedig, hogyha ide a fórumba akarok képet csatolni, akkor a legtöbbször azt írja ki, hogy túl nagy a kép felbongása. Ez ellen mit lehet tenni?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
En is írnék egy hibát mégpedig, hogyha ide a fórumba akarok képet csatolni, akkor a legtöbbször azt írja ki, hogy túl nagy a kép felbongása. Ez ellen mit lehet tenni?

Kisebb felbontású kép csatolása.
Például Paint-tel kivágod azt a részt, ami tényleg érdekes, vagy csökkented a kép felbontását.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Állandóan azzal kell szórakoznom, hogy a galeriaban lefénykepezem a kepet, kivagom majd ujra fényképezem majd ujra...
 

DeletedUser27588

Guest
Sziasztok
Olyannal találkoztam már másodjára,ha támadunk egy szektort-amit 80%-ban már megszereztünk-csata közben kiírja a játék,hogy nem tartozik hozzánk,vagy valami hasonlót és a szektor visszakerül 100%-osan az eredeti tulajhoz.
Ez hogyan lehetséges?
Sok embernek rengeteg katonája és nyersanyaga van ezekben a hosszú csatákban.
Szép napot4
B63
 
Az egyik marsi területen napok tegnaptól nem tudom megszerezni a marsi ércet. Csatával nem sikerül, az egyezkedés során pedig rögtön gyémántot kér.
 
Ma reggel ugyanazon a területen a második körben már 30 gyémántot kért.
A japán faluban a kereskedőnél is ez a helyzet. Ott pedig nem is tudom csatával kihagyni az egyezkedést.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent