Céh csatatér

Kedves modok!

nem szeretnetek bejelenteni a csütörtöki indulást? Angol, nemet fórumon már bejelentették. Vagy nálunk nem csütörtök az indulás?

Előre is koszi!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A kedves modoknak nincs beleszólásuk a bejelentésekbe. :)

De biztosan be lesz jelentve itt is, ha indul a csatatér.
 
Akkor modositok...

Kedves Community Manager, @Sedar.

mikor jelentitek be azt, ami már napok óta fenn van a külföldi fórumokon?

@bütyök, tudom, h viccelni szerettél volna. De jó kis magyar mentalitás helyet, írhattam volna, h a community manager dolga a bejelentés. Így a jövőben, nem a modokat nyaggatnam. Értem? :) (smiley, h vicces legyen egy kicsit)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Akkor egy kis mese... a háttérben működő dolgokról.
A fórum kinézete egy helyről, központilag van irányítva, teljesen függetlenül a „nyelvi” közösségektől. Amikor a tulajdonos úgy dönt, hogy változtat, frissít, akkor megtörténik. (Egyébként kétlem, hogy a többi hamarabb frissült, max. annyival, hogy ütemezve vannak és időben nem egyszerre.)
Nálunk például be volt jelentve, hogy 13-án frissül és ennek örömére 11-én frissült. Szóval még hamarabb is mint kellett volna. (De ezt nem feltételül veszi észre mindenki :) )

A bejelentések, hírek, Wiki, stb.
Az angol fórum az elsődleges, tulajdonképpen oda a fejlesztők (közvetlen csapattagok) teszik ki.
A többiek megkapják a szöveget (amit le kell fordítani) ÉS az időpontot, hogy mikorra KELL kitenni.
A szövegek fordítása idő (és nem is kevés), hogy melyik közösségben hogy oldják meg, azt nem tudom.
A Wiki-re is meg van határozva, hogy mikor kell kikerüljön és egy jó része automatikusan, szintén központilag van frissítve, nincs beleszólásunk
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Nyugottan lehet nyagattni, van egy határidő ameddig ezt meg kell tenni, és azokat mindig be is tartjuk. Hisz ha nem tartanánk be akkor nem lennénk itt. Ugyan úgy, mint egy munkahelyen.
 
Nyugottan lehet nyagattni, van egy határidő ameddig ezt meg kell tenni, és azokat mindig be is tartjuk. Hisz ha nem tartanánk be akkor nem lennénk itt. Ugyan úgy, mint egy munkahelyen.
Akkor csak 2 igen/nem választ kaphatok/kaphatunk?

1.165-ös frissítés holnap lesz?
Céh csatatér nov. 14-én indul?

a részleteket ráér később kiírni.
 
Fent