Broken Rose

DeletedUser22693

Guest
Hello mindenkinek!

A játékban TigerOfHell-ként vagyok jelen mint a Broken Rose Leadere.
2 "nagyobbacska " céh tagja is voltam, ahol nem találkoztam éppensggel rendezett körülményekkel. A játékosok nem tartották be a szabályzataikat, a vezetők nem tartatták be a szabályzatokat és olyanokat büntettek vagy fenyegettek meg kidobással, akik mot/tak a társaikat, viszont akik nem csináltak semmit azokhoz egy szót nem szoltak.

Így meg untam a ropit és át tértem a perecre. Létre hoztam a saját céhemet a Broken Rose-t.
Jelenleg 52-en vagyunk és gyarapodunk, érdekes módon jöttek hozzánk az egyik egykori céhe tagjai közűl is ahol voltam.
Akik eddig csatlakoztak hozzánk, úgy veszem észre nembánták meg és jól érzik magukat. A céh Chaten szinte minden este jókat beszélgetünk. Segítjük egymást mind a piac terén, mind a nevezetes építésével is.

Aki szeretne jöhet hozzánk bátran, de vannak feltételek. A játék fórumán feltüntetett szabályzatot be kell tartani és sok más céh leaderrel ellentétben, én azt be is tartatom szigorúan.Illetve 5 000 pont felett.

További szép napot mindenkinek
Üdv.: TigerOfHell
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Broken Rose várja leendő tagjait 10000 pont felett lehet jelentkezni AKKOR ha tudsz csapatban dolgozni!!! Aktív tag vagy és a szabályokat elfogadod! Kérlek keress engem Anzsit!!!
 

DeletedUser

Guest
Kedves és Kedvtelen Látogató!

Tagfelvétel minimum követelményei:

- Gyarmatosítás kora
- 800 csata
- 80.000 pont
- Rendezett városkép

"Céhünk hanyatlásáról" szóló hírek nem igazak. Nézz létszámot és helyezést. Abból megtudhatod, hogy aktívak vagyunk-e vagy sem. :)

Nagyvezér: Anzsi
Alvezérek: --Vicus--, Szív fejedelem
 
Fent