Boldogságszint

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Ma kezdtem a játékot, ezért bocsi a tudatlanságomért. A pénzgyűjtésnél kapott pontok fele lesz jóváírva. A kunyhónál 6 pontot kellene kapnom, helyette 3-mat kapok, a cölöpházaknál 13 pontot kellene, helyette 6-ot kapok, valamint a termékeknék a 25 helyett 12. Megkérdezhetem miért?

Témát áthelyeztem, címet módosítottam! Angyal
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Valószínűleg alacsony a boldogság. Ellenőrízheted a képernyő tetején lévő mosolygós pofinál.
 

DeletedUser

Guest
Megpróbálhatod frissíteni az oldalt, akár többször is.
Talán 120% már megjavul, építs egypár dekorációt.

nomeg, jelezd a supportnak.
 

DeletedUser11

Guest
A 120%-os hangulat akkor fog bekövetkezni, ha kb. 140-145%-on van a hangulat! Elég hülyén hangzik, de ez így van!
 

DeletedUser

Guest
A 120%-os hangulat akkor fog bekövetkezni, ha kb. 140-145%-on van a hangulat! Elég hülyén hangzik, de ez így van!

No igen lehetne 120% ha már annyit ad, mert jobban ki lehetne számolni előre illetve talán logikusabb lenne :)

Szerk.: kipróbáltam 1755-ös népességnél és 139% és egy kicsi jött ki most (pontosabb számolásra nem volt anyagom és kedvem). 1755-ös népesség-nél a 140%=2457 a 139%=2439,45 és a 2442-es boldogságnál már megvolt a 120%-os termelés (2439-nél még nem volt meg viszont volt amit nem próbáltam: a 2441 és 2440 de azok már nagyon minimális eltérések). Persze lehet másképp számolja fogalmam sincs csupán kipróbáltam mert általában a "határon táncolok" és úgyis cseréltem volna pár dolgot csak most betettem pár "olcsóbbat" előtte :) Viszont jó tudni, hogy a 140%-kal közel biztosan lehet számolni...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Rászántam egykevés időd és pénzt:

700 lakos:
972 boldogság = 100% = 138,857%
973 boldogság = 120% = 139%
 

DeletedUser

Guest
Kellene még néhány referencia mérés más lakossággal, hogy lássuk ez tisztán 139% akar lenni, vagy van az egyenletben esetleg egy fix plusz is. Legalább már be lehet lőni a kezdő tesztet 139re :cool:
 

DeletedUser

Guest
Kellene még néhány referencia mérés más lakossággal, hogy lássuk ez tisztán 139% akar lenni, vagy van az egyenletben esetleg egy fix plusz is. Legalább már be lehet lőni a kezdő tesztet 139re :cool:

No igen, mert nálam a 139% nem jött ki kereken (mint látszik picit több mint 2439 jött ki és ennél a számnál még 100%-os boldogság volt) és ezek szerint valószínű, hogy a 2440-es értéknél is meglett volna már a 120%-os boldogság :) A 139 és a 140 között van de lehet a 139 a nyerő, viszont ha ez akár 1 tizeddel több egy egész számnál akkor felfelé kerekít :) Majd kiderül... :)
 

DeletedUser

Guest
1,4 a szorzó a határhoz.

A kérdés ha valaki támogat kitakarítással/motiválással az mennyi ideig tart?

Előfordulhat az, hogy a motiválás szüretelésig tartson?
 

DeletedUser

Guest
A kitakarítás 12 órán át tart. A motiválás pedig autómatikusan duplázza a termelt mennyiséget (persze ott a gyártási idő marad); tehát ígyis-úgyis szüretig tart. Kivéve, ha megromlik az áru.
 

DeletedUser

Guest
thx

Pont ezért utálom, ha motivál és nem takarít. Már pedig az emberek lusták és a baloldali gombot nyomják meg. Jó lenne ha a motiválás is 12h-ig tartana.
 

DeletedUser

Guest
Az elég erős bónusz lenne a kései korokban...
Személy szerint a takarítást nem szeretem; külön kell számolgatni mikor mennyi pontom van valójában.
 

DeletedUser

Guest
Viszont 20%-al magasabb 12órán keresztül minden arany és nyersanyagtermelőnek a termelése. Jobb mint 1 épületnek a 100%-a 1x.
 

DeletedUser

Guest
A 12 órás takarítás nem a termelő épületekre alkalmazható, csak dekor/kultúr épülethez.
 

DeletedUser

Guest
A 12 órás takarítás nem a termelő épületekre alkalmazható, csak dekor/kultúr épülethez.

Igen de a takarítás a nyersanyag és arany bevételeidet is növeli 20%-al ha a boldogság 140%-al magasabb mint az igény. A motiváció meg szerintem csak a nyersanyag termelő területekre használható.
 

DeletedUser

Guest
120%ot takarítás nélkül is elérhetsz könnyedén.
Motiválni pedig házakat is lehet.
 

DeletedUser

Guest
120%ot takarítás nélkül is elérhetsz könnyedén.
Motiválni pedig házakat is lehet.

Jogos meglátás :) Ha népességet kell növelnem akkor előtte kiszámolom mekkora lesz a népességem a változtatás után és a kapott számot beszorzom 1,39-el és aszerint építek előtte Dekorációt vagy Kulturális épületet és utána növelem a népességet (ha esetleg kell, utána húzok 1 dekorációt és tuti kész vagyok) így folyamatos a 120%-os termelés :)
 

DeletedUser

Guest
Jogos meglátás :) Ha népességet kell növelnem akkor előtte kiszámolom mekkora lesz a népességem a változtatás után és a kapott számot beszorzom 1,39-el és aszerint építek előtte Dekorációt vagy Kulturális épületet és utána növelem a népességet (ha esetleg kell, utána húzok 1 dekorációt és tuti kész vagyok) így folyamatos a 120%-os termelés :)

És ez a mòdszer műxik is? :) :p
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent