barát meghívás= 200 gyémánt

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok. Nállam az a probléma van, hogy meghívtam a barátnőmet és mindketten elérve a vaskort nem kaptam érte gyémántot. Lehet az a baj hogy egy házban vagyunk közös rooteren, aminek gondolom egyezik az ip-je, vagy nemtudom a tanácsokat előre is köszi
 

DeletedUser21403

Guest
Hali!

Igen pontosan az a baj h egyazon gépet használtok!
 

DeletedUser

Guest
nem ugyan azt a gépet, két külömbözőt. én laptopon vagyok ő aszatlin
 

DeletedUser21520

Guest
Sziasztok!
Az én problémám is hasonló, meghívtam a barátomat és elérte a vaskort, mégsem kaptam érte meg a 200 gyémántot. Nem egy ip címen vagyunk, de néha bejelnetkezünk a munkahelyünkről is és akkor lehet egy az ip cím is.
Kinél kell jelezni hogy adják már oda azokat a gyémántokat és ne huzigálják a mézes madzagot?
Sziasztok!
Ottó
 

DeletedUser21878

Guest
Nekem az lenne a problémám hogy meghívtam barátomat, elérte a vaskort és nem kaptam gyémántot. Nem egy ip címen vagyunk, csak a meghívásnál, első alakalommal léptünk be ugyanarról, azóta (kb két hete volt) nem. Engem túlzottan nem foglalkoztat hogy kapok e gyémántot, csak kíváncsi vagyok, hogy számítsak e rá, vagy felejtsem el? :)
 

DeletedUser21403

Guest
Nekem az lenne a problémám hogy meghívtam barátomat, elérte a vaskort és nem kaptam gyémántot. Nem egy ip címen vagyunk, csak a meghívásnál, első alakalommal léptünk be ugyanarról, azóta (kb két hete volt) nem. Engem túlzottan nem foglalkoztat hogy kapok e gyémántot, csak kíváncsi vagyok, hogy számítsak e rá, vagy felejtsem el? :)

Felejtsd el!:D Ha csak egyszer is egy helyről léptetek be nem jár érte gyémánt!:(
 

DeletedUser

Guest
Hali!
Bármennyire is meglepő, nekem is ilyen jellegű problémával küszködök, csak mi nem léptünk be ugyanonnan. Ő még soha nem lépett be a suliból és mégse kaptam semmit, pedig már igen előrehaladt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Hello! Nekem olyan prolémám lenne hogy suliba meg hívtam barátomat SULIS gépen KÜLÖN gépem játszunk órákon :) Elérte a vas korszakot és semmit nem kaptam. Ezen felül még egy két haveromat meg hívtam akor felejtsem el a gyémántot hiába hívok akor ide haverokat. Érdekes a szitu
 

DeletedUser11

Guest
Szerbusz furacsé,

A gyémántok jóváírásánál nem az számít, hogy egy gépen játszotok-e, hanem az, hogy egy interneten vagytok-e fent. Mivel gondolom az iskolában egy netről játszotok, így ezért nem írta jóvá a rendszer a gyémántokat. Sajnos ez így van :(
 

DeletedUser11

Guest
Sok mindenre lehet mondani, hogy szemétség. A cégnek bizonyos módon védekeznie kell az ellen, hogy az őáltala szolgáltatott Prémium Funkciók ne kerülhessenek anélkül a játékosokhoz, hogy az nekik megérné. Ha meghívsz valakit, az nekik természetesen jó. Ezért jutalmat is kapsz. De esetlegesen valaki magát hívja meg, akkor a cég ilyen módon védekezik, hogy ne lehessen "extra" Prémium-hoz jutni. És azt természetesen nem tudja, hogy most te játszol-e, vagy a padtársad, esetleg a 2 padsorral előrébb ülő osztálytársad. 1 internetcím, egy játékos. Ez a szabály.
 

DeletedUser

Guest
Korábban már szóba került ez, akkor is említettem: PTE, minimum ezer gép egy ip cím. Nem kell belépni ilyen helyekről, és nincs gond.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Nekem is hasonló gondjaim vannak. Illetve az a lényeg egy családtagom megmutatta a játékot, az én gépemen, mikor nlam volt vendégségben, megtetszett, hazament és onnan küldött egy meghívót, regeltem, elértem a vaskort, de nem kapott semmit...mindezt azért mert egyszer az én regisztrációm előtt belépett az én gépemen??? Segíteni se tudom őt, mert azt írja egy hálózatot használunk.....mikor nem is... mert mindketten másik szolgáltatónál vagyunk és kb 60 km-re lakunk egymástól....ez nem igazán fair....:(
 

DeletedUser20506

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha valaki meghív külsőst, a "név"-hez az igazi nevét kell-e írni, vagy azt, amivel játszani fog??? Mert nem hiszem, hogy a saját nevén szeretne játsztani, és lehet, már nem tudja megváltoztatni, ha elfogadja a meghívásomat!!!

Köszi a válsazt előre is!!!
Szép napot mindenkinek: Nitu
 

DeletedUser23027

Guest
Sziasztok!
Nekem is hasonló problémám támadt,mint lujza01-nek.annyi különbséggel,h én léptem be ismerősöm gépén,mutattam neki a játékot.
megtetszett neki,játszik,vaskoros,de a 200 gyémánt nálam is elmaradt. :(
Jól értem a fentieket,és akkor azt a 200 gyémántot sose kapom meg,csak mert az ő gépén mutattam neki a játékot?? /Laptop+mobil Net/
Azóta ő használja a gépét+net-ét,illetve én is a saját asztali gépem,rendes net-el.
/Természetesen küldtem neki a meghívó linket./
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser22854

Guest
Ahogy olvasom, biztosan nem hívom meg a családtagomat vagy a munkahelyi kollégákat. Rossz kifogásokkal nehogy már email cím gyűjtéshez segítsem őket......... A családtag ugyanonnan ugyanarról a gépről fog bejelentkezni csak más időben. A munkahelyi kollégák külön gépről ugyanazt a wifi-t használják. Érdekes az, hogy más böngészős játékoknál ezeket meg tudják oldani (vagy meg akarják).
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha valaki meghív külsőst, a "név"-hez az igazi nevét kell-e írni, vagy azt, amivel játszani fog??? Mert nem hiszem, hogy a saját nevén szeretne játsztani, és lehet, már nem tudja megváltoztatni, ha elfogadja a meghívásomat!!!

Köszi a válsazt előre is!!!
Szép napot mindenkinek: Nitu

A játékosnevét kell írni.Továbbá egy valós e-mailcímet.
 

DeletedUser4627

Guest
Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy összesen hány embert lehet meghívni, akikért még gyémántot is kapok?!
Köszi!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent