Az aranyéden CE-re hangolva növekedne

DeletedUser26204

Guest
Üdvözlet minden betérőnek!

2018 év végén alakult a céh. Tagokat keresek. Mit is mondhatnék, sok idő és energia befektetés után sikerült elérni, hogy expedíció kedvelő céh legyünk bárkák és obszervatóriumok által megpakolt kincstárral.

A kezdetekben 2 db kis céh összeolvadásával jöttünk létre nagyrészt korai szomszédokból. Nem akartuk feladni. Közös célunk az volt, hogy elérjük a 10-es szintet, hogy a városháza forgét termeljen. Amikor megalapítottam a céhet, az motivált, hogy nem akartam nagyobb méretű játékosok céljába beállni, vagy kihasználva lenni, ezért lett saját emberbarát céhem. Egy szabályom volt, a CE (céh expedíció) 1-es szintjén menni kell. Ehhez ragaszkodok mai napig. Láttam a tagokat 16 kapuról 48-64re nőni. És most sem akarok nagy terhet róni senkire, mert az én elképzelésem az, hogy ettől a könnyedségtől fog szárnyalni az ember, hogy el van fogadva, és van ideje növekedni.

Viszont eljött az ideje, hogy új tagokat keressek. Növelni szeretném létszámunkat lojális tagokkal. Obszervatórium, bárka, ereklye templom előny, de nem kötelező. Vas és gyarmatosítás kor közötti embereket keresek, hogy ne legyen továbbra sem gond a céh kincstár, és ne legyen nagy a korok közötti különbség. Kis méretű tagoknak akarok előnyt, emberibb játékot biztosítani.

Céhen belüli csere kereskedelem, forge lánc, új nevik támogatási lehetősége adott nálunk, plusz a napi forge a városházából, meg a véleményem szerinti jó csapat hangulat....ez az amit tudunk cserébe adni.

Jelentkezéssel tudsz jönni. Vagy írj rám: barchettás
 

DeletedUser26204

Guest
Mivel ez egy expedíciós cég a minimum 30 kapu bevezetése van folyamatban.... A céh új neve aranyéden EXPEDÍCIÓ
 
Fent