Új hiba Automata támogatás

Csiliz

Aktív tag
Ha el van indítva az automata támogatás, akkor a megszakítható küldetések nem szakíthatóak meg mindaddig, amíg a támogatás be nem fejeződik. A folyamat alatt a megszakítási gomb szürke, azaz inaktív és közben kissé villog. A villogás gondolom abból adódik, hogy közben állandóan váltakozik az aktív és az inaktív állapot között.
 

Xadornix

Aktív tag
Ez így van első perctől fogva. Semmiben nem befolyásolja a játlék működését.
Dehogynem befolyásolja. Ott kell malmozni, hogy folytatható legyen a visszatérőzés a következő megfelelővel.
És ez nem véletlen.
OK. Tehát a második kommented alapján, szándékosan befolyásolja a játék működését, és ez Te tudod is. Rendben.
Ebben az esetben az első kommented valótlansága nem tévedés, hanem szándékos félrevezetés? Ejnye-bejnye!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
OK. Tehát a második kommented alapján, szándékosan befolyásolja a játék működését, és ez Te tudod is. Rendben.
Ebben az esetben az első kommented valótlansága nem tévedés, hanem szándékos félrevezetés? Ejnye-bejnye!
A játék működéséről beszéltem, nem pedig a játékosok kiskapujáról, azt bezárta. És igen, ez volt a célja.

De teljesen mindegy, hogy én mit mondok, a lényeg az, hogy így működik.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Én úgy emlékszem nem első perctől van így, csak később vezették be.
Ráadásul csak a számítógépes verziónál, telefonról nincs ilyen.
Jó, ebben igazad van, az első perc nem állja meg a helyét. De az igen, hogy az automata támogatás bevezetése után nem sokkal ezt is bevezették. Időben meg ugyanott van egy 50-70 évesnek az egy hónapos kora és az egy éves kora is (nagyon messze... :-D).
Szóval visszanézve, nem az első perctől, hanem a harmadiktól. Aztán, aki akarja, keresse ki a pontos dátumot.
 
Fent