Augusztusi fórumjáték

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Sziasztok,

Jelezni szeretném, hogy az alább megjelölt 4 eltérésen túl, a kérdőjellel megjelölt dűne felső világos területe a két képen szerintem nem azonos. Az alsőn mintha nagyobb lenne. Ettől függetlenül a piros nyíllal jelöltek ennél egyértelműbb eltérések, ezért ezeket jelölöm meg.

1. eltérés
Az űrrepülő fekete orrától jobbra, majdnem egy szárnyfesztávolságra, az orral egy magasságban egy sötét dűne hiányzik
2. eltérés.
Az előbbi távolságnál kicsit messzebb, de az ürrepülő fekete orrától balra és kicsit fennebb, az a fényes szerkezet ami amúgy az alatta levő torony meghosszabbításánál fekszik, más iránybe vetülő árnyékkal rendelkezik (függőlegesen tükrözött)
3. eltérés
Az alső kép legalján, a bal alső saroknál levő antenna csoport jobb szélső eleme hiányzik
4. eltérés
Az alső kép jobb alsó sarkához közel, a legfelső droidsornak a sarok irányba történő meghosszabbításánál hiányzik a kis fényes doboz.

Üdv.
PöttyösPeti
 

Csatolmányok

  • hiba.jpg
    hiba.jpg
    362,6 KB · Megtekintések: 4
Sziasztok!

Másfél éve játszom a játékkal, de a fórumra csak az imént regisztráltam. Nagyon tetszik, bevallom ez a kis játék csalogatott ide. Eddig nem is tudtam, hogy van fórum.

3 eltérést találtam a két kép között.

1. Bal alul 1 toronnyal kevesebb van
2. Jobb szélen van egy kis szürke valami, ami a másik képen nincs
3. A holdjaro másik irányba néz (kerekei alapján)

Hogyan kapok értesítést arról, ha netalántán nyerek?

Köszönettel
KKrisztian
DinegubólUSER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1305201179.jpeg
 

ahtor

Új tag

Kedves Játékosaink!

Augusztusban a következő játékban vehettek részt:

Hibakeresős nyereményjáték

Feladvány:

A játék időtartama:
2020.08.21 - 2020.08.25
*
Hogyan lehet részt venni a versenyen?

A fórumon hozzászólásban le kell írni, hogy hány különbséget találtál
*
A válaszok el lesznek rejtve, vagyis jóváhagyásra várnak majd, így senki más nem fogja látni a válaszod.
*
Nyertesek kiválasztása a helyes válaszolók között sorsolással történik. 4 nyertes fejenként 500 gyémánttal gazdagodhat.

*
Nyeremények megadása:

2020.08.28-ig
*
Sok sikert kívánunk mindenkinek!
A Forge of Empires csapata


 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent