Atomium nevezetes bónusz megváltoztatása

Ki hogy szeretné módositani a Atomium müködési funkcióját?
Csak azért kérdezem mert sokan le se rakják és nem tartják hasznosnak.
 

zekapitany

Új tag
Én céhvezetőként lerakatnám mindenkivel,de az obszit könnyű volt beadni mindenkinek hogy hasznos a céhnek az atomium túl nagy és nyilván aránytalanúl hasznos csak. Vagy a méretén kellene változtatni de gondolom a kinézett miatt az maradna akkor viszont a boldogság helyett lehetne hogy add PL: céhhaderőt olyan értékkel hogy megérje lerakni(ez segítség lehetne egy újonnan alakuló céhnek), támogatási összértéket (ezzel hasonlítanna az obszihoz csak nagyobb lenne) vagy a játékosnak olyan plusszt hogy megérje neki lerakni és a céh tudja ezt kérni: terméket adna (ezáltal kicsi korokban könnyebben leraknák), vagy százalékos bonuszt a játékosna és egyebbek. Ha nem kezdenek valamit ezzel az épülettel elveszik a sülyesztőben mint a többi haszontalan.
 

helen

Nagyon aktív tag
Én céhvezetőként lerakatnám mindenkivel,de az obszit könnyű volt beadni mindenkinek hogy hasznos a céhnek az atomium túl nagy és nyilván aránytalanúl hasznos csak. Vagy a méretén kellene változtatni de gondolom a kinézett miatt az maradna akkor viszont a boldogság helyett lehetne hogy add PL: céhhaderőt olyan értékkel hogy megérje lerakni(ez segítség lehetne egy újonnan alakuló céhnek), támogatási összértéket (ezzel hasonlítanna az obszihoz csak nagyobb lenne) vagy a játékosnak olyan plusszt hogy megérje neki lerakni és a céh tudja ezt kérni: terméket adna (ezáltal kicsi korokban könnyebben leraknák), vagy százalékos bonuszt a játékosna és egyebbek. Ha nem kezdenek valamit ezzel az épülettel elveszik a sülyesztőben mint a többi haszontalan.
Én mint céhvezető, nem rakatnám le kötelező jelleggel az Atomot. Rohadt nagy, nagyon sok helyet elvesz a városból, és a játékos számára jóformán haszontalan, nem úgy mint a Bárka. Obszi is csak a céhnek kedvez, ez igaz, viszont az legalább elviselhető méretileg. Céhtagként, 1. lennék azok közül akik kilépnek a céhből ha a vezetőség kötelezne az Atom lerakására.
 

zekapitany

Új tag
Pont ez a lényeg hogy nem lehet lerakatni, mert a boldogság bonusz olyan haszontalan h nem veszi be a gyomra sok játékosnak. Ha ezen változtatnának jó irányban akkor könnyebben lehetne kérni. Amúgy a 7x6 nem kicsi, de ha egy céh jobb szeretne lenni mint a többi akkor egy jó lehetősség erre. Amig a játékos csak a saját érdekeit nézzi nyilván nincs rá szüksége.
 

Ötzi

Aktív tag
Én céhvezetőként lerakatnám mindenkivel,de az obszit könnyű volt beadni mindenkinek hogy hasznos a céhnek az atomium túl nagy és nyilván aránytalanúl hasznos csak. Vagy a méretén kellene változtatni de gondolom a kinézett miatt az maradna akkor viszont a boldogság helyett lehetne hogy add PL: céhhaderőt olyan értékkel hogy megérje lerakni(ez segítség lehetne egy újonnan alakuló céhnek), támogatási összértéket (ezzel hasonlítanna az obszihoz csak nagyobb lenne) vagy a játékosnak olyan plusszt hogy megérje neki lerakni és a céh tudja ezt kérni: terméket adna (ezáltal kicsi korokban könnyebben leraknák), vagy százalékos bonuszt a játékosna és egyebbek. Ha nem kezdenek valamit ezzel az épülettel elveszik a sülyesztőben mint a többi haszontalan.

Teljesen egyet kell, hogy értsek veled! Én pár évvel ezelőtt lerakattam szinte mindenkivel, de azóta már törölték a túl nagy helyigénye miatt, már csak az enyém maradt meg a céhben. Ráadásul elég gyengén muzsikál a termékkel, 80-as szinten ér csak valamit, bár az is eléggé karcsú a 157-157-el, hiszen sokszor 500-500, vagy 1000-1000 terméket is beadunk a Kincstárba (az is igaz, hogy ezt nem naponta), ezt biztos, hogy nem fogja kiváltani sosem. 1848-ban még csak-csak elment, de mára már igen karcsúra zsugorodtak a tételek, amiért érdemes lenne lerakni és fejleszteni. És igen, lehetne választható, hogy melyik korban szeretném begyűjteni a terméket, valamint a boldogság bónusza helyett adhatna medált. Egyből megugrana az ázsiója a 7x6-os mérete ellenére is.
 

helen

Nagyon aktív tag
Teljesen egyet kell, hogy értsek veled! Én pár évvel ezelőtt lerakattam szinte mindenkivel, de azóta már törölték a túl nagy helyigénye miatt, már csak az enyém maradt meg a céhben. Ráadásul elég gyengén muzsikál a termékkel, 80-as szinten ér csak valamit, bár az is eléggé karcsú a 157-157-el, hiszen sokszor 500-500, vagy 1000-1000 terméket is beadunk a Kincstárba (az is igaz, hogy ezt nem naponta), ezt biztos, hogy nem fogja kiváltani sosem. 1848-ban még csak-csak elment, de mára már igen karcsúra zsugorodtak a tételek, amiért érdemes lenne lerakni és fejleszteni. És igen, lehetne választható, hogy melyik korban szeretném begyűjteni a terméket, valamint a boldogság bónusza helyett adhatna medált. Egyből megugrana az ázsiója a 7x6-os mérete ellenére is.
Ahhoz nagyon sok medált kéne ajon hogy megmozgassa az embereket. Bár még így sem, hisz nem lehet korlátlanul területet venni medálon, és más értelmes felhasználási módja nincs a medáloknak. Így egy idő után fölöslegessé válnak.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Azért a medál jól jön CE-n (simán 2milliót el lehet égetni aszter korban, ha valaki 10 perc alatt akar végezni) valamint a GVG-n is jól jön a céhnek

De mivel a fejlesztők már többször leírták, hogy nem fognak változtatni a nevezeteseken (és új ajánlásokra sincs szükségük) így teljesen felesleges ezen elmélkedni. Ez van ezt kell lerakni vagy nem lerakni.
 

Ötzi

Aktív tag
Ahhoz nagyon sok medált kéne ajon hogy megmozgassa az embereket. Bár még így sem, hisz nem lehet korlátlanul területet venni medálon, és más értelmes felhasználási módja nincs a medáloknak. Így egy idő után fölöslegessé válnak.
Dehogynem! A nagyobb korokban van csak igazán szükség a medálra, mint ahogy LefHQ írta!
 

helen

Nagyon aktív tag
Dehogynem! A nagyobb korokban van csak igazán szükség a medálra, mint ahogy LefHQ írta!
De építésből nem jön annyi medál vissza amire szükség van ? 80-as és bőven 80 +-os bárkákkal nem lehet összeszedni annyi medált ami kielégíti a CE illetve a GVG.-s igényeket ? Én erre alapoztam amikor azt írtam nincs szükség más medált adó lomra.. Hisz eseményépületek is adnak pár medált, és építések után is jön medál..
 
Ahhoz nagyon sok medált kéne ajon hogy megmozgassa az embereket. Bár még így sem, hisz nem lehet korlátlanul területet venni medálon, és más értelmes felhasználási módja nincs a medáloknak. Így egy idő után fölöslegessé válnak.
Aszter korban azzal tudsz marsi termékeket szerezni.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
De építésből nem jön annyi medál vissza amire szükség van ? 80-as és bőven 80 +-os bárkákkal nem lehet összeszedni annyi medált ami kielégíti a CE illetve a GVG.-s igényeket ?

pl egy 60-as sarkköri első helye 90-es bárkával kb 50ezer medál. egy 100-as bárka 1-es hely 80-90ezer medál. Egy 90-es fronti meg visszatérőből ad 13-14ezret. A 2millióhoz jó párat rakni kell :)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
De mi értelme 2 millió medált elkölteni arra, ami medál nélkül is simán végigvihető egy hét alatt?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
3 oka szokott lenni:
1. szoros a CE verseny
2. valaki le akarja tudni minél előbb
3. lehet kiírni facebookra hogy 10 perc alatt kész :D
 

ashea55

Nagyon aktív tag
De mi értelme 2 millió medált elkölteni arra, ami medál nélkül is simán végigvihető egy hét alatt?
Talán az is közre játszik,hogy már másra nem tudja használni a medált ! Nekem is elfogytak a megvásárolható területeim így én is csak ott tudom használni :(
 
Fent