Kibeszélő Archeológiai esemény kibeszélő

DeletedUser27509

Guest
A fo epulet most tenyleg mondhatni hasztalan,batar nagy,keveset ad!
Ha meg ugy lenne forditva almafeldolgozo helyere jo lenne mert annal jobb,de igy kuka!

Az event egyetlen pozitivuma hogy korhinta,sakktablas elerheto lesz napinak!
 

Xantos Philus

Aktív tag
Kedves fejlesztők!
Nagyon szépen kérem hogy had lehessen már legalább azt eldönteni hogy amikor kapunk egy veletlenszerű ajándék portrét akkor férfi vagy nő legyen! Vagy ha nem akkor meg osztogassanak párokat!
Idén szinte az összes nyerhetőnek nagyon örültem volna de megkaptam azt a pilótanőt amit emiatt nem fogok soha sem feltenni. Ugyanez tavaly is...
 

Jáde*

Tag
Nem is aggódom, és meg is oldottam. :) Egyébként a feladat pontosan ez volt: gyűjts be 187.500 pénzt, vásárolj 5 forge pontot. Mindezért szenzációs 5 tekercs a jutalom. Hurrá! Nos csak ezért emlegettem a pacit. :)
 

MaineCoon

Új tag
Nem is aggódom, és meg is oldottam. :) Egyébként a feladat pontosan ez volt: gyűjts be 187.500 pénzt, vásárolj 5 forge pontot. Mindezért szenzációs 5 tekercs a jutalom. Hurrá! Nos csak ezért emlegettem a pacit. :)
Jah! Hát igen, azok az agyagtáblás küldetések nem túl jövedelmezőek... o_O
 

TrueVIKI

Új tag
Sziasztok!
Nemrég kezdtem a játékot ezért lehet, hogy valamit valahol nem olvastam el rendesen, de a napi különlegességet, hogyan lehet megszerezni? Azt hittem amikor teljesítem a kért aranybálvány mennyiséget megkapom azt is. Sajnos ez az elgondolás nem jött össze.
Köszönöm a válaszokat.
Üdv: TrueVIKI:)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Nemrég kezdtem a játékot ezért lehet, hogy valamit valahol nem olvastam el rendesen, de a napi különlegességet, hogyan lehet megszerezni? Azt hittem amikor teljesítem a kért aranybálvány mennyiséget megkapom azt is. Sajnos ez az elgondolás nem jött össze.
Köszönöm a válaszokat.
Üdv: TrueVIKI:)

A Wikin írják, hogy: "A vázák többféle stílusban fognak előkerülni. A felfedésük után véletlenszerű jutalommal fognak megajándékozni, ezen kívül a segítségedre lesznek a napi különleges jutalom megnyerésére is. Ha rákattintasz vagy fölé mozgatod az egeret, megláthatod, mit is rejt."

 

Góliáth

Új tag
Sziasztok. Az észrevételem az, hogy napi egy küldetés van az archeológiai eseményben. Így gyenge lesz a léghajó fejlesztése. Szinte egy helyben totyogunk és aranyszobor sincsen. Változni fog ez, vagy így marad? Üdv
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Az esemény ideje alatt összesen 60 küldetés érhető el a küldetéssorozatban. Ebből 39 azonnal és 21 naponta fog megjelenni.

- Az esemény leírásából idézve-
 

Xantos Philus

Aktív tag
:mad::eek::mad:
Kérlek titeket most direkt csináljázok velem?
Nem kell sem amelia, sem jane sem eliza és az az indiai nő sem!
Tudjátok mióta vártam már hogy a most nyerhető portrék közül valamelyiket megkapjam? Arra nem gondoltatok, hogy esetleg párokat adni hogy legalább valami hasznág is vegyem? Hát nem úgy néz ki!
 

Larsza

Új tag
Az archeológiai játékban "találtam" 3 különböző táblát. A panelon az első, a második és az ezüst tábla "volt" az enyém.
Olvastam, hogy küldetéseket kell táblánként teljesíteni, hogy érvényre jusson. Rákattintottam, nem történt semmi. Eltünt. Másikra, harmadikra azok is eltüntek. Csak a panel alján maradt meg az értesítés, hogy lesznek küldetések.
Hol?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Akkor van haszna, ha fel is tudom tenni, de mivel nem vagyok transznemű, ezért nem állítok be férfi egy karakternek egy női portrét.
Én látok rosszul, vagy te?
Avatars - 2.png

Az erős túlzás hogy csak női portrék lennének.
Azt meg te sem gondolhatod komolyan, hogy csak férfiak játszanak ezzel a játékkal.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Szia bütyök.
Rosszul értelmezted amit mondtam. Nem a küldetések során nyerhető portrékkal van gondom mint amit az előbb mutattál, hanem azokkal amiket az eseményablakban a labirintusban ásva véletlenszerűen lehet kapni.
Egy szóval sem mondtam azt hogy csak ilyet vagy olyat lehet kapni inkább arra próbáltam utalni, hogy hasonlóan a küldetések végén nyerhető portréknál párokat lehessen nyerni, azért hogy ne forduljon elő az mint pl. nálam, hogy nem azert nem teszem őket fel, mert nem tetszik, hanem mert "ellenkező nemű".
Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Már megbocsáss, de az a kifejezés, hogy találhatsz régebbi portrékat, nem azt jelenti, hogy kötelezően mindkét „fajtából” kell kapj. Neked a női képeket sikerült megtalálnod, a te szempontodból most nem volt szerencséd és ennyi.
 
Fent