Androidos Tablet-en hogyan müködik a játék?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Abban kérnék segítséget, hogy tablet pc-n nem tudom indítani a játékot, mivel a adobe flash playert kéri, ami viszont a play áruházban nem találtam.

Valakinek vmi ötlete van ezügyben?
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Sajnos sem androidon, sem IOS-en nem lehet okostelefonnal, vagy tablettel játszani, minhárom készülékemen kipróbáltam. Mivel tablet-pc-d van, így valahogy meg kéne oldanod, hogy a számítógép beállításai érvényesüljenek, nem a tablet-é. Ha megmondod, milyen a készüléked, talán többet tudok mondani, de semmit sem ígérhetek.
 

DeletedUser11

Guest
Huawei mediapadom van.

Szóval így állunk. Ez nem tablet-pc, hanem sima tablet :)

A tablet-pc a most megjelenő Windows 8 számítógép lesz. Ott van billentyűzet is, és egy laptopra fog majd hasonlítani.

Mondom, nekem is tabletem van, de a magas flash player igény miatt nem lehet játszani. Majd biztosan lesz valami, egyenlőre 100%, hogy nem.
 

DeletedUser

Guest
Ja bocsi. Tablet! :)

Értem. Köszönöm a válaszokat. Remélem hamar megoldást találnak rá.
 

DeletedUser11

Guest
Nekem Samsung Galaxy Tab 10.1-em van, meg mindjárt lesz 2 10.1-es is, meg IDEOS tabletem van, de ez elég gagyi, csak azért van, mert a T-Mobile elszúrt valamit, és ajándékba kaptuk :p
 

DeletedUser

Guest
Ne is emlegesd a T-mobilt. nekem is elöszőr rossz készüléket adtak, utána meg vagy másfél hónap volt mire megjött a mediapad. Még pár tableted lesz és összerakhatsz belőle egy nagy kijelzőt. :)
 

DeletedUser11

Guest
Ne is emlegesd a T-mobilt. nekem is elöszőr rossz készüléket adtak, utána meg vagy másfél hónap volt mire megjött a mediapad. Még pár tableted lesz és összerakhatsz belőle egy nagy kijelzőt. :)

:D :D

Na de ez mellékes téma, mindenki máshogy gondol mindent, legyen ez tapasztalat, vagy hallottak alapján.

Szóval sajnos a mobilverzióra, vagy legalább egy nem ekkora flash player igényű játékverzióra még várnunk kell.
 

DeletedUser11472

Guest
Sziasztok!

Mekkora ennek a játéknak a Flash player igénye? Úgy értem, hogy milyen verzójú flash player-el fut?
 

DeletedUser20400

Guest
Szia novosibirsk.

11.2 vagy nagyobb és androidos tablet-en nem játszható meg a játék.
 

DeletedUser11472

Guest
Szia novosibirsk.

11.2 vagy nagyobb és androidos tablet-en nem játszható meg a játék.

Szia!

Hát ez szomorú, mert találtam egy olyan tablet-et ami támogatja a 11.1-es flash playert, de akkor nem mennék vele semmire, ha alapból 11.2-t kér.
 

DeletedUser20400

Guest
Szia.

Hat sajna nem. Én is már rég varom a frissítést :)
 

DeletedUser11472

Guest
Szia.

Hat sajna nem. Én is már rég varom a frissítést :)

De amúgy várható ilyenféle frissítés a játékban, mert előző hsz-ekben olvastam, hogy ki kell várni a 1.0-ás frissítést, meg stb, de addig még rengeteg van, most még csak a 0.23-asra várunk, ha így haladnak, akkor jó ha 2 év mulva megérkezik XD.
 

DeletedUser3

Guest
Androidon sajnos nem megy a Flash követelmények miatt. Vannak olyan androidos böngészők amelyekkel megy, én is kipróbáltam több-kevesebb sikerrel pár hónapja. Akkor nem tudtam rendesen mozgatni a várost, de alapvetően működött. A böngésző neve Puffin, ha rákerestek Play Store-ban (Puffin Web Browser Free) akkor meglesz hamar. Ha valaki kipróbálja megoszthatná a friss tapasztalatokat :)

Apple termékeken állítólag a Photon nevű böngészővel megy rendesen, ezt nem próbáltam.
 

DeletedUser20400

Guest
DAN én nem tudom honnan tudsz ilyeneket de kemény ez a program és működik.
DE nem megy valami jól, lassú és hát szerintem a gyarmatosítás korát nehezen bírná meg. Maga a program jó mert vele be tudsz lepni legalább a játékba és hat ha nehezen is megyen azért tudsz boldogulni vele. Samsung galaxy s2-en próbáltam. Otthon kipróbálom galaxy tab 2vel is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18202

Guest
maga a kep mozgatasa csak kapacitiv kijelzo eseten muxik ( ket uj egyszerre erzekelese) kicsit nehez hasznalni de jol johet, felnyitod az egerpadot (bal also sarok) semleges reszre viszed az egeret nyomva tartod, ezutan az egerpadon a masik ujjal ranyomsz es tartod majd elkezdheted huzgalni, ajanlott ez a modszer nagy kijelzos telokon, kis meretben halal
 

DeletedUser21654

Guest
DE meddig várjunk,ugyértem mikor tudjuk h kifejlesztették-e naponta meg kell nézni vagy kiírja mint az EVENTEKET a játékon belül egy téglalapba? Próbáltátok már hogy USB-s egeret dugtok a telefonba?
 

DeletedUser11

Guest
Androidon sajnos nem megy a Flash követelmények miatt. Vannak olyan androidos böngészők amelyekkel megy, én is kipróbáltam több-kevesebb sikerrel pár hónapja. Akkor nem tudtam rendesen mozgatni a várost, de alapvetően működött. A böngésző neve Puffin, ha rákerestek Play Store-ban (Puffin Web Browser Free) akkor meglesz hamar. Ha valaki kipróbálja megoszthatná a friss tapasztalatokat :)

Apple termékeken állítólag a Photon nevű böngészővel megy rendesen, ezt nem próbáltam.

Kár, hogy csak most, 1 hónap után olvasom ezt, nagyon szépen köszönöm DaN az infót. Kipróbáltam, és minden rendesen megy. Minden más böngészős játékot ezerszer könnyebb játszani.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent