A levelezőrendszerrel kapcsolatban (Exiverit Guild nevében)

  • Témaindító DeletedUser21524
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21524

Guest
Tisztelt fejlesztőség!

Arvahall szerverén sokat gondolkoztunk, hogy milyen ötletekkel tudnánk javítani a játék rugalmasságán és egyénileg céhen belül egy szavazást indítottunk, melyben egy petíció szerepel, egyben egy hozzájárulási lista akik ezt támogatják.

A lényeg a levelezőrendszer átalakítása, fejlesztése.

Belinkelek egy képet a szavazásról és az ötletünkről, amit szeretnénk megosztani:
Pet_ci_nk_www.kepfeltoltes.hu_.png


Összesen 39-en voksoltunk név szerint, akik támogatják az ötletet.

TheodericH, portix, Bozso, Mjölnir01, debby79, kovar, Sparke, Termesz, babóka15, Kerato, Tam Tam, schwagy, Grumpy, Vándorköszörüs, bogar11, szoranya, mary-anne, baab1, Felly-Jean, mamamacko, Farkasverem, Paju, Dite09, Dark Devil, tancsi76, MIHASZNA, PAczy, II Katalin, CrazyJim, spali, Kijájjányka, Zozo72, Arev, Coolchamber, mormogipapa, gezalevente, mrdemigod

Remélem a többi játékosnak is tetszik, és mielőbb várható valami javítás a játék ezen a részén is. :)

További szép estét!
 

DeletedUser21964

Guest
Az első pontot kivéve jónak tartom és az sem rossz hanem felesleges. Mi Cirgardon a Wanted extrémben használjuk a Tárgy feliratot, ezzel kezdünk minden üzenetet, tehát aki akarja odaírja. :p
 

DeletedUser

Guest
Tetszik még hozzátennék egy gondolatot:
A levelezésben ha kapunk üzenetetet akkor felül a levél felett jelenljen meg hogy a küldő honnan küldte az üzenetet értem ez alatt, hogy ha szomszédom hanyadik a szomszédok között illetve hanyadik a barátok valamint a céhen belül természetesen ha mind 3 csoportosításnak tagja akkor mindhármat kiírja

kb így :

SZ 5 ; CÉH 22 ; BAR 16
vagy ha nem szomszéd nem barát csak céhen keresztül ismerjük egymást akkor:
SZ - ; CÉH 21 ; BAR -

Kb így képzelem így meg tudom találni ki írta az üzenetet nekem a 240 lehetőség közül persze lehet olyan is aki egyikben sincs benne :)

Üdv
Night
 

DeletedUser

Guest
a levelezö rendszerben hiányzik a figyelmen kívül hagyás ,kicsit idegesítö x y játékostol folyamatosan olvasni éppen mit épít és a potjaimat hová tegyem .
gondolom sokan így vagyunk ezzel, 1 tiltás viszont megoldaná ,a többi inno játékban ha jol tudom bennevan ,itt is jo lenne ha belekerülne üdv
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent