Kibeszélő 5 éves a Forge of Empires

DeletedUser25184

Guest
"hogy velünk játszatok azóta is..." - Helyesen "játszotok, o betűvel...
"(és Supporton levélírókat)"- Support egy személy... Érdekes lenne rajta írni, bár ki tudja... Helyesen support rendszerbe írókat...
"április 20-án" nem huszán, hanem huszadikán... Helyesen április 20.-án... alap nyelvtani szabály
"április 24-én" újra nem ecsetelem a hibát...
 

DeletedUser25185

Guest
Petit Chevalier: Nézz utána, hogy mi is az "alap nyelvtani szabály"! Nagyon nem vagy képben a dologgal.
Valóban azért jöttél ide, hogy beleköss 1-1 helyesírási hibába?!
 

DeletedUser23755

Guest
Látom itt is kezd divatba jönni, hogy önjelölt nyelvtan professzorok bukkannak fel egy-egy írásnál. o_O
Ha annyira kötekedni akarsz, előbb olvass vagy tanulj kicsit alaposabban muci:
Support nem egy személy hanem főnév vagy ige a szövegkörnyezethez mérten; itt támogatás, segítség elvileg a szó szerinti jelentése (fn) és nem mellesleg egy webes felületet takar jelen esetben - oda pedig lehet írni. Ergo a " Supporton levélírókat" megfogalmazás is megfelel.

A keltezésről (ha már annyira alap akkor olvasd át inkább még egyszer):

Az évszámot arab számmal írjuk, s a teljes keltezésben utána pontot teszünk. A hónap neve teljesen kiírható vagy rövidíthető, illetőleg jelölhető római számmal is, arab számmal is. A napot arab számmal írjuk, s utána pontot teszünk, vagy a számjegyhez (pont nélkül) kötőjellel kapcsoljuk a toldalékot, például:

2014. február 28. 2014. II. 28.
2014. febr. 28. 2014. 02. 28.
2014. febr. 28-a 2014. 02. 28-án

Az évet és a napot jelölő számjegyekhez a toldalékok pont nélkül, kötőjellel kapcsolódnak, például: az 1838-as árvíz; Magyarország 1514-ben; 1848. márc. 15-én; július 6-ig vagy 6-áig; 12-től vagy 12-étől; december 25-től január 27-ig.

Az elseje, elsején, elsejéig stb. szóalakok számjegyes írása: 1. vagy 1-je, 1-én vagy 1-jén, 1-ig vagy 1-jéig stb. Az elseji vagy elsejei szóalak számjeggyel írva: 1-i vagy 1-ji vagy 1-jei.



Na ha már így offoltam legalább a témához is szóljak:

Kicsit nagyobb felhajtást vártam ha már 5. szülinapozás van. Első és második szülinap hozott magával fórumos és facebookos játékot (is) ahol például gyémántot lehetett nyerni, mindegyik - ha jól emlékszem - kvízsorozat volt és nagyon tetszett. Idén ilyen amint látom nem lesz sajnos (csak a nemzetközin). Bár nincs miért panaszkodni a szett is bizonyára hasznos lesz a maga nemében (és remélhetőleg ennél nem lesz olvasható olyan, hogy lehetetlen megcsinálni a feladatsort, annyira egyszerű :D ).
 

DeletedUser20654

Guest
Kicsit zavaró, hogy csak úgy tudom elvégezni ezt a küldisort, ha kifosztok 3 szomszédot.
 

DeletedUser23755

Guest
Tartományszerzéssel helyettesíthető nem? Vagy nálatok már ki lett végezve a konti?
 

DeletedUser23920

Guest
Nevetséges ez a hozzáállás a készítőktől!
Erőltetik a fosztogatást-szomszéd támadást, hogy legyen értelme helyet zabáltatni a csak városvédő %-ot adó vackokkal.

Régen játszom, de kb. 10-20 támadás érhetett az elmúlt évben összesen. Ebből volt 3-4 fosztás egy top játékostól.Na és?Van lehetőség csinálja!
Inkább kihívás volt, hogy meg tudom-e fogni.Ő maga írt hogy szépen beszedegetem előle a cuccokat, ügyes megoldás.Tehát emberileg megbeszéltük és kész!
Ezért a néhány támadásért nem foglalok le a városomból , az év 365 napján sok-sok helyet.

MI LESZ A HARCOKBAN IS HASZNÁLHATÓ VÉDELMI BÓNUSSZAL?
A neviken kívül semmi nem ad olyan védelmet ami ott is számítana de a céhexp.-en 150-250% százalékban van a gépnek a védelem is!Mi azt honnan szedjük össze?Lehetetlen szintű Castellal és Aechenivel? Úgy átsiklanak mindig! ezen a kis kérdésen mintha ilyen opció a játékban nem is lenne!(Abban reménykedem hogy most az eventben nyert 3x3-as talán ad sima védelmit is.Bár nem bízom benne.)

Na ezért nevetséges a hozzáállásuk.Nem a barátságok kötése és a jó viszony,légkör megteremtése a céljuk hanem a pénzhajszolás és a széthúzás generálása jelenleg ezekkel a fosztogatós küldikkel.
 

DeletedUser25184

Guest
Sajnos nekem nem online játékfüggőségből van a diplomám, hanem még valamit érő szakokból... Kedves csez. :)
Úgyhogy engettesék meg, hogy jobban tudjam :)
Én elhiszem, hogy sok ilyen internetbetyár van, aki gyors a gugliból okoskodik, mert a vikipédia a haverja vagy más szeméten kívül másra alkalmatlan oldal, :)
És nem, nem trollkodni jöttem ide, kedves z betüs valaki...
Pusztán csak reflektálni az évek alatt felhalmozódott hozzánemértés témakörben... :D
A supportra visszatérve kedves okoska... Mivel magyarban ilyen szó nincs, hogy support :D :D :D ugyebár... :D
Abban igazad van, hogy lehet Fn, vagy ige. De ugyebár a magyar nem ír igét nagybetűvel, te nagyon okos :D :D
Inkább te nézz utána jobban, és akkor a többibe nem is mennék bele, hogy inkább könyvet nyissatok ki, mert a neten minden fenn van...
Ugyebár...

Na, és akkor a mostani eseményről is pár szót... Nehogy az legyen, hogy tényleg csak okoskodok...
Pocsék... Az összes eddigihez hasonlóan,pocsék...
Teljesíthető,szokásos feladatokkal van ez is tele,semmi változatosság nincs benne,itt is lehet gagyi,értelmetlen cuccokat kapni, amit úgyis a kukába hajít a normális játékos. Szummázva... Ez is csak az 5 éve magyar szerveren játszó,online csőlakok alamizsnáztatása...

Ui: aztán lehet itt tovább okítani, okoskodni... A célomat, miszerint úgyis előjönnek az igazi trollok, már elértem... :)
 

DeletedUser2949

Guest
Hát akkora csaló banda vagytok hogy fáj !!!!! uncsi az egész ! jó pár éve játszom egyre rosszabb az egész.Mint a kormányunk nő észnélkül minenek az ára! remélem ti is ugy vásároltok a boltban hogy folyamatosan nő a vétel ár minden vásárlásotok után! ez egy baromság!
 

DeletedUser

Guest
Megkérek mindenkit, hogy maradjunk a témánál. A véleményeket köszönjük! Emlékeztetőül a téma:
5 éves a Forge of Empires
 

DeletedUser21181

Guest
Kérdésem az volna a király és királynő az event végén megkaptuk, de a harmadik épülettel mi a helyzet???
A fő oldalon is az van kiírva hogy az eventben megnyerhető, és begyűjthető a romos épület.
 

DeletedUser20654

Guest
A küldetéssorozat végén megkapod a Király és a Királynő épületek új verzióját. Együtt egy harmadik tárggyal, amelyet az esemény végén, április 24-én kap meg mindenki a raktárba, egy új szettet fognak alkotni.
 

DeletedUser21181

Guest
Köszönöm ezt a leírásban olvastam én is. Nekem az "Együtt egy harmadik tárggyal" van egy kis gondom. Nincs harmadik tárgy sajna. Vagy a leírás nem teljesen egyértelmű.
 
Fent