2015 Valentin napi kibeszélő

  • Témaindító DeletedUser1300
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser230

Guest
2015 Valentinnapi küldetés "Szerelemfája" , vicc vagy valóság!

Megcsináltam a küldit és megleppetten láttam hogy alig ad boldogságot 5-600 pont között valamit. Igen volt fám de annyira értéktelen volt hogy már töröltem, erre megbüntetnek és megint adnak egy előző kori értéküt. Na vágtam is ki a raktárból a semmit érő vackot! Köszönöm a Valentin napi nagy ajándékot és a büntetést azért mert kicsit többet játszok és már régen túl léptem az ekkora értékű díszeken...

Javasolnám , hogy ne idegesítsük egymást akkor ezekkel a semmit érő küldetésekkel és akkor nem írok ilyen levelet!!!

Ős...

áthelyeztem a megfelelő helyre
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Nem bántásként...
Mikor is csatlakoztál? 2012? Mennyi valentinnapi küldetés volt azóta? Mik is voltak akkor az 'ajándék'-ok? :)
De röviden (??? :) ) és lényegre törően: van három nagyobb event, ami évente ismétlődik, és ami ajándékot onnan lehet szerezni, azokat a következő évben is megszerezheted (vagy ha már megvan, akkor a továbbfejlesztett verziót megkaphatod helyette). Ezek a halloween-i (temető), a karácsonyi (cukrászda), és a valentinnapi (szerelemfa) események. Ha nem érdekelnek ezek a dolgok, és nem tartod meg őket, akkor továbbfejleszteni sem tudod; így pedig mindig az 'alap'-ot fogod kapni (már csak és kizárólag ezért érdemes megtartani ezeket, még ha nem is építed fel; mert legközelebb már a fejlesztett verziót kaphatod meg, ami jobb értékekkel bír (és nem mellesleg az aktuális korodhoz is 'felnő')). És ez nem újdonság, mert tavaly is ez volt, és a többi eseménynél is ez volt.
Az meg, hogy az értékei miért ilyenek: igen, nem túlzottan acélos; de ez dekoráció. Vagyis bár nem olyan sok boldogságot ad, mint a temető (ami kulturális épület); de nem is kell út mellé tenni (így bárhol, bármilyen lyukba elfér). Mint általában a dekorok...
 

DeletedUser

Guest
Hát én itt Hatalmas szívtelenségbe botlottam a magyar támogatási csoporttól.

Leírom nektek a történetet, érdemes, tanulhattok belőle, illetve szépen minősíti a magyar szüpportot!

Nem játszom rég óta, márciusban 16. dikán kezdtem.
Esemény elött láttam, hogy lesz az örök szerelem fája, aminek már a neve is megtetszett. Viszont sajnálatosan rendelkeznek kellett volna a szerelem nagy fájával.
Nagyon megörültem mikor bejött, hogy vásárolhatok gyémántot úgy, hogy megkapom a nagy fát ajándékba.
Ezek után ítéljen el, bárki, aki azt mondja ne költsek játékra, de Másfél évvel ezelőtt 7 hónapos terhesen veszítettem el a párom, a kisfiam és érte, értük akartam ezt a tárgyat megszerezni, Úgymond az Ő emlékére! Hisz azóta is szeretem, és halálomig szeretni is fogom.


Bejött a Küldetés:
"Már korábban elültetted a 'Szerelem fáját' vagy a 'Szerelem nagy fáját'? Ha nem, tedd meg gyorsan! Szeretnénk belevésni neveink kezdőbetűit. Tudsz ennél jobb módot az egymás iránt érzett szerelmünk kifejezésére?"

nyomtam egy rendben gombot, majd csináltam helyet, letettem a szerelem nagy fáját.
Ezután ugye eladtam a fát, ekkor a küldetésen megjelent a zöld pipa.
Ekkor azt láttam, hogy kaptam a szerelem kis fáját. Teljesen el voltam képedve, hogy miért.

Emiatt a Supporthoz fordultam!
Szinte mindenkivel beszéltem, de nem hajlandóak ezt a tárgyat nekem jóvá írni, mert elvileg jóval előbb kellett volna megépítenem a fát.
Miért nem kaphatom meg az úgymond nekem járó tárgyat, amikor mindent elkövettem, hogy megkaphassam.
Lehet, hogy hibáztam, de igazán megérthetnék, hogy akaratomon kívül.
Ha nem rendelkeztem volna a nagy fával, illetve pontos leírást látok, akkor biztosan nem tévedek.

Valamiben hibáztam, de úgy érzem nem csak én.

Remélem így érthetően leírtam mindent mindenki számára.

Most rendelkezem kis fával, amit talán 2 év múlva sikerül az örök szerelem fájára cserélnem.
Egyszerűen a magyar szupport nem érti azt meg, hogy ez nem egy annyira jó tárgy, nekem, számomra eszmei értéke lett volna, hogy a halott kedvesem emlékére a városomban láthassam.


Üdvözlettel: Alone
 

Vanek ur

Aktív tag
Hát én itt Hatalmas szívtelenségbe botlottam a magyar támogatási csoporttól.

Leírom nektek a történetet, érdemes, tanulhattok belőle, illetve szépen minősíti a magyar szüpportot!

Nem játszom rég óta, márciusban 16. dikán kezdtem.
Esemény elött láttam, hogy lesz az örök szerelem fája, aminek már a neve is megtetszett. Viszont sajnálatosan rendelkeznek kellett volna a szerelem nagy fájával.
Nagyon megörültem mikor bejött, hogy vásárolhatok gyémántot úgy, hogy megkapom a nagy fát ajándékba.
Ezek után ítéljen el, bárki, aki azt mondja ne költsek játékra, de Másfél évvel ezelőtt 7 hónapos terhesen veszítettem el a párom, a kisfiam és érte, értük akartam ezt a tárgyat megszerezni, Úgymond az Ő emlékére! Hisz azóta is szeretem, és halálomig szeretni is fogom.


Bejött a Küldetés:
"Már korábban elültetted a 'Szerelem fáját' vagy a 'Szerelem nagy fáját'? Ha nem, tedd meg gyorsan! Szeretnénk belevésni neveink kezdőbetűit. Tudsz ennél jobb módot az egymás iránt érzett szerelmünk kifejezésére?"

nyomtam egy rendben gombot, majd csináltam helyet, letettem a szerelem nagy fáját.
Ezután ugye eladtam a fát, ekkor a küldetésen megjelent a zöld pipa.
Ekkor azt láttam, hogy kaptam a szerelem kis fáját. Teljesen el voltam képedve, hogy miért.

Emiatt a Supporthoz fordultam!
Szinte mindenkivel beszéltem, de nem hajlandóak ezt a tárgyat nekem jóvá írni, mert elvileg jóval előbb kellett volna megépítenem a fát.
Miért nem kaphatom meg az úgymond nekem járó tárgyat, amikor mindent elkövettem, hogy megkaphassam.
Lehet, hogy hibáztam, de igazán megérthetnék, hogy akaratomon kívül.
Ha nem rendelkeztem volna a nagy fával, illetve pontos leírást látok, akkor biztosan nem tévedek.

Valamiben hibáztam, de úgy érzem nem csak én.

Remélem így érthetően leírtam mindent mindenki számára.

Most rendelkezem kis fával, amit talán 2 év múlva sikerül az örök szerelem fájára cserélnem.
Egyszerűen a magyar szupport nem érti azt meg, hogy ez nem egy annyira jó tárgy, nekem, számomra eszmei értéke lett volna, hogy a halott kedvesem emlékére a városomban láthassam.


Üdvözlettel: Alone

Most vagy Neked volt peched, vagy nekem szerencsém, de nekem jóváírták. Mondjuk én azzal kezdtem, hogy tudom, hogy az én hibám (hiszen már az ez előtti küldetésnél le kellett volna rakni a fát - még írták is - csak azt hittem, hogy naponta vannak a küldetések, miközben az utolsó 3-4 küldetés már nem naponta jött, hanem egymás után); hiszen ha már a feladatot kiírja a gép (benne a jutalommal, ami onnantól fix), akkor már hiába rakja le valaki a nagy fát (vagy a 'sima' fát), onnantól az már csak 'egy dekoráció', ami kell a küldetéshez.
Innentől már tényleg csak a support-os jóindulatán múlik, hogy jóváírják-e a fát; bár azért a feladat kiírásába is bele lehetne kötni. Nekem DaN-nal sikerült ezt megoldani; próbálj meg ráírni itt a fórumban, hátha...
 

DeletedUser

Guest
Látod ez a dühítő, valakinek segítenek, van akinek nem!

Ne érts félre, örülök, hogy neked megadták.

Számomra ennek a tárgynak, az érzelmi jelentősége lett volna nagy.
Először ténylegesen nem tudtam mit hibáztam, de utána elismertem tévedésem. Ennek ellenére hivatkoztak arra, hogy mivel én tévedtem ezért nem kaphatom meg....
Így hiába rendelkeztem mindennel amire szükség volt, mégsem hajlandóak segíteni.

DaN-nal sikerült beszélnem, igazából Ő volt az egyetlen reményem, de Tőle is elutasítást kaptam.
:( :(
 

DeletedUser

Guest
Most vagy Neked volt peched, vagy nekem szerencsém, de nekem jóváírták. Mondjuk én azzal kezdtem, hogy tudom, hogy az én hibám (hiszen már az ez előtti küldetésnél le kellett volna rakni a fát - még írták is - csak azt hittem, hogy naponta vannak a küldetések, miközben az utolsó 3-4 küldetés már nem naponta jött, hanem egymás után); hiszen ha már a feladatot kiírja a gép (benne a jutalommal, ami onnantól fix), akkor már hiába rakja le valaki a nagy fát (vagy a 'sima' fát), onnantól az már csak 'egy dekoráció', ami kell a küldetéshez.
Innentől már tényleg csak a support-os jóindulatán múlik, hogy jóváírják-e a fát; bár azért a feladat kiírásába is bele lehetne kötni. Nekem DaN-nal sikerült ezt megoldani; próbálj meg ráírni itt a fórumban, hátha...


Megkaptam a választ. Nem szerencséd volt, csak valakinek megadják, valakinek nem. Pofára megy :(
 

DeletedUser24492

Guest
Hát sajnálom, hogy ez így jött ki; és nem hajlandóak segíteni. :(

Eléggé felháborító a nem egyforma mérce a szupportnál, miszerint a játékosokat kezelik. Sajnos a gyémánt vásárlás mindenkinek ugyanolyan Forintba kerül... Eléggé vágják maguk alatt a fát, ez már a sokadik hasonló megnyilvánulás. Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy bármit is elfogsz érni velük.
Sajnálom az esetet, már csak az elveszített családod miatt is!
 

DeletedUser

Guest
Eléggé felháborító a nem egyforma mérce a szupportnál, miszerint a játékosokat kezelik. Sajnos a gyémánt vásárlás mindenkinek ugyanolyan Forintba kerül... Eléggé vágják maguk alatt a fát, ez már a sokadik hasonló megnyilvánulás. Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy bármit is elfogsz érni velük.
Sajnálom az esetet, már csak az elveszített családod miatt is!

Igen, sajnos én is ettől tartok, hogy nem kapom meg. Hiába is járna nekem.
Sokaknak a Valentín nap a játékban, az életben nem jelent semmit....
Nekem viszont egy megemlékezés is egyben. Hisz mindenki aki ismer, az tudja, hogy még mindig és ÖRÖKKÉ egyvalakit fogok szeretni.
Emiatt is leszek halálomig Alone in The Dark.
 

DeletedUser24096

Guest
Sziasztok !

Engem is felháborít ez a megkülönböztetés!!
Igenis ha másnak ugyan ilyen "hibáért" jóvá írják ,akkor neked is kötelesek ! Remélem itt elég nagy visszhangja lesz ,és változtatnak a döntésükön!
Tudom neked ez sokat jelent... és ezért is nagyon drukkolok meg kapd az ÖRÖK SZERELEM FÁT!!!
 

DeletedUser21972

Guest
Sziasztok:)

Sajnálom ,hogy így jártál...de ha régebb óta játszanál...vagy előfordult volna már Veled ,hogy igazságtalannak vélsz valamit( velem már előfordult)...itt a játékban ....már nem is csodálkoznál, az egész eljáráson..... ha számít én melletted vagyok, azaz szeretném ha megkapnád azt a fát:)

Lizzy
 

DeletedUser23505

Guest
Sziasztok!

Remélem pár nap múlva rengeteg kommentet látok majd itt olyanoktól, akiket megérintett a dolog.

Bisgradon, a városomban található egy Örök szerelem fája, tisztelettel felajánlanám Alone13 játékosnak. Ha van ilyen esetre speciális megoldás, nagyon megkérném azokat, akiknek erre lehetőségük van, hogy vegyék el tőlem, és tegyék át az Ő városába, köszönöm. :)
 

DeletedUser21972

Guest
Sziasztok!

Csatlakoznék tattuszhoz,van a raktáramban normál és nagy szerelemfa...sajna az "örök szerelem fája" nincs, mert félre értettem a feladatot..." Add el a szerelemfát ( ne a nagyot, a nagy az ajándék!) így hangzott, és különben sem akartam megépíteni ezért, kaptam egy simát...de azt a kettőt felajánlom tegyétek át Alone városába ha lehetséges.

Lizzy
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Remélem pár nap múlva rengeteg kommentet látok majd itt olyanoktól, akiket megérintett a dolog.

Bisgradon, a városomban található egy Örök szerelem fája, tisztelettel felajánlanám Alone13 játékosnak. Ha van ilyen esetre speciális megoldás, nagyon megkérném azokat, akiknek erre lehetőségük van, hogy vegyék el tőlem, és tegyék át az Ő városába, köszönöm. :)

Nagyon köszönöm mindenkinek… Ahogy látom vannak emberek akikben él az együttérzés.
Tattusz nagyon köszönöm, bár erre biztosan nincs megoldás,
Illetve Lizzy, neked is köszönöm.
Tudjátok igazából, lehet, hogy elrontottam a feladatot, de járna nekem... mégsem adják meg.
Azt hogy egy vagy több játékos emberségből felajánlja nekem, azt meg végképp nem fogják megtenni.

Igazából nekik semmibe sem kerül, kb. 1 perc lenne míg jóváírnák, csak sajnos nem is akarják.

Őszintén én leszek a legjobban meglepve, ha netán mégis megértik és jóváírják nekem.

- - - Updated - - -

Tehát nagyon köszönöm mindenkinek, aki átérzi a helyzetet, hogy ennyien hozzászóltatok, leírtatok dolgokat, hisz sokat megtudtam.

Vannak még nagyon rendes emberek a világon!

Illetve ahogy kivettem a sok levelezésből, illetve az itteni commentekből, tényleg nagyon sokan elhibázták a feladatot.
 

DeletedUser

Guest
Hát sajnálatos módom A játék Adminisztrátorok, úgy vélik, hogy nem is válaszolnak nekem. Ők a dolgot elkönyvelték, hogy megfelelően jártak el azzal, hohy a tárgy nem kerül jóváírásra nekem. Szerintük így a jogos, és igazságos. A nagy fát sem kapom vissza, hisz hibáztam, hiába fizettem érte 15 000 Ft-ot.

Én csak egy dolgot szeretnék mindehhez most már hozzáfűzni.
------Ne keljen, se nekik, se másnak mindazt áttélni, amit én akkor átéltem-----


Mindezek ellenére, akárhogy is viselkednek velem, Őszinte tiszteletem feléjük, hisz nem kis munka lehet, ennyi sok nyafogó ember leveleire válaszolni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent