2015 Valentin napi kibeszélő

  • Témaindító DeletedUser1300
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
iPhone-on is elerheto lesz a valentin-napi esemeny?

A választ megkaptam... Igen :)

Koszi, Smithy
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser24482

Guest
Szia, olyan gondom van, hogy a harmadik Valentin napi küldetés szerint derítsek fel egy tartományt, de már mindet elfoglaltam és nincs mit felderíteni. Ilyenkor mi a teendő?
 

DeletedUser1300

Guest
Szia, olyan gondom van, hogy a harmadik Valentin napi küldetés szerint derítsek fel egy tartományt, de már mindet elfoglaltam és nincs mit felderíteni. Ilyenkor mi a teendő?

Semmi. Elfogadja a küldetést teljesítettnek.
 

DeletedUser23505

Guest
Annyival kiegésziteném, hogy a "szivárogj be...," a "Foglalj el egy tartományt, teljes Provinciát" tipusú eventes feladatok is azonnal teljesitettként jelentkeznek, ha már végig értél a Kontinenstérképen.
 

Nane

Új tag
Üdv!
Csak annyi lenne a kérésem, hogy belegondolt abba valaki, hogy a deríts fel, foglalj el feladatokkal a kicsiket szinte lehetetlen feladat elé állítják?
Szerencsétlen küzd a fejlesztésekkel, a több milliós rablókkal aztán jön egy event amit szeretne teljesíteni és minden borul.
 

DeletedUser24120

Guest
Üdv!

És mi van akkor ha ugyan nem értem végig még a kontinenstérképen, de éppen úgy állok, hogy a körülöttem lévő tartományokat mind felderítettem és éppen küzdök az elfoglalásukért? Akkor itt most megfőtt az egész Valentin napi esemény?
 

DeletedUser21972

Guest
Üdv!

És mi van akkor ha ugyan nem értem végig még a kontinenstérképen, de éppen úgy állok, hogy a körülöttem lévő tartományokat mind felderítettem és éppen küzdök az elfoglalásukért? Akkor itt most megfőtt az egész Valentin napi esemény?

Szia:)

Akkor el kell foglalnod egy vagy több területet még tovább enged felderíteni egyet...addig nem tudod teljesíteni a küldetést.
 

DeletedUser23659

Guest
Nem veszek rá mérget, de talán "nem főtt meg" az event.
Régebbieknél úgy volt, hogy ha mondjuk 2-3 napot csúsztál az egyik feladattal, akkor amikor sikerült teljesítened, azon a napon addig engedett több feladatot megcsinálni, míg utol nem érted magad. Nem tudom, most így van-e?
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem veszek rá mérget, de talán "nem főtt meg" az event.
Régebbieknél úgy volt, hogy ha mondjuk 2-3 napot csúsztál az egyik feladattal, akkor amikor sikerült teljesítened, azon a napon addig engedett több feladatot megcsinálni, míg utol nem érted magad. Nem tudom, most így van-e?

Ez most is így van. Aki lemarad, az a lemaradását tudja pótolni az event végéig.
 

DeletedUser24261

Guest
Én is így jártam. Minden tartomány fel lett derítve, de ahhoz, hogy újabbakat derítsek fel tartományt kellene foglalni. De se haderőm, se nyersanyagom nincs hozzá, s nem is igen lesz, még hetekig. Így viszont esélytelen, hogy megcsináljam a küldetést.
 

DeletedUser21972

Guest
Én is így jártam. Minden tartomány fel lett derítve, de ahhoz, hogy újabbakat derítsek fel tartományt kellene foglalni. De se haderőm, se nyersanyagom nincs hozzá, s nem is igen lesz, még hetekig. Így viszont esélytelen, hogy megcsináljam a küldetést.

Igen , ez kellemetlen...a régebbi játékosok, már tudják mindig kell hagyni eventek előtt, egy felderítetlen területet, és ezért jobb ha nem 2-3 személyes céhben vagy, egy nagyobb céh segít ilyenkor a tagjainak áruval , hogy folytatni tudja.
 

DeletedUser24379

Guest
Visszaemlékezve az eddigi valentin napi eventekre, valószínűnek tartom, hogy a "Szerelem fája" is nyeremény lesz/lehet.
Kérdés: Akinek már megvan a "Szerelem nagy fája", az számíthat annak továbbfejlesztésére?
 

Vanek ur

Aktív tag
Visszaemlékezve az eddigi valentin napi eventekre, valószínűnek tartom, hogy a "Szerelem fája" is nyeremény lesz/lehet.
Kérdés: Akinek már megvan a "Szerelem nagy fája", az számíthat annak továbbfejlesztésére?

Úgy tűnik, nem nézted meg a kapcsolódó bejelentési témát, és az abban lévő 1,5 perces videót. Abban benne van, hogy lesz, mégpedig "Eternal Tree of Love", azaz 'Örök Szerelem Fája' néven.
 

DeletedUser22712

Guest
.....amihez el kell adnod az előző szerelem fádat !!!
 

Vanek ur

Aktív tag
.....amihez el kell adnod az előző szerelem fádat !!!

És? Mintha eddig nem ez lett volna. Eladtál egy régebbi dolgot, és kaptál helyette egy újabbat, fejlettebbet (és már újabb korit). Ugyanez volt a cukrászdákkal, ugyanez volt a temetőkkel, és ugyanez volt (illetve ezek után lesz) a szerelemfákkal is.
 

DeletedUser24489

Guest
Hogyan lehet felépíteni a szerelem fát??? Sehol nem találom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent