2015 Húsvét kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Csak én nem látom a dobos értelmét? Mert hiába ad +1 életpontot, ha egy csapathelyet meg elfoglal, nem sokat ér: 7 csapat+dobos:77 'normális' életpont; 8 csapat: 80 'normális' életpont - és 8 csapatnál van egy plusz támadási lehetőség is. Ki volt ez tesztelve rendesen? Vagy én nem veszek észre valamit? :)
 

DeletedUser20654

Guest
A dobosnak nem életpontot kéne adni hanem páncélt (1 ütést felfog). Szóval vagy a leírás vagy a programozás rossz.
 

DeletedUser23561

Guest
Sajnálatos módon nem a leírás rossz, valóban mindössze 1 plusz életpontot ad a többi egységnek, nem extra páncélt és így tényleg nincs sok értelme a dolognak.
Én nyertem az egyik ládából egy dobosiskolát és megépítettem a plusz 4% támadóbónuszért. (Most tekintsünk el attól, hogy egy 4x4-es helyen hány ugyancsak 4% védelmet adó őrlángot lehet elhelyezni. :mad:) De ha az Alcatraz elkezdi tömegesen dobálni ezeket a teljesen haszontalan egységeket, valószínű, megy az iskola a levesbe.
 

DeletedUser22490

Guest
Lehetett előre látni, hogy semmi értelme nem lesz. Csak abban az egy esetben van haszna, ha nem tudsz betenni 8 egységet a csapatba, így nem is rossz nyolcadiknak. Szerintem van annak esélye, hogy a fejlesztők javítanak rajta. Tényleg úgy van csak értelme, ha "1 ütést felfog" , de ha már dobos akkor a támadó bónuszt kellene növelnie az lenne a legkorrektebb. Még ebben az esetben sem fog a zsiványoknak még csak a közelébe sem érni.
 

DeletedUser24348

Guest
Gyémántozás nélkül meg lehet csinálni a kollekciót? Nekem kicsit soknak tünik az a 1885 db tojás amit be kell gyüjteni hozzá.
 

DeletedUser24348

Guest
Miért, szerintem az áhítat szentélye megéri. Mondjuk a dobos iskola meg a tengerparti bár nem igazán vonzó.
Mindegy, ha összejön jó, ha nem akkor meg veszek felújítót, őrlángot meg tervrajzot.
 

DeletedUser21972

Guest
Az áhítat szentélyét nem csak gyémántokért vásárolt tojásokkal nyerheted meg.....én pl. a 3 nyitásra megkaptam az aranyládából...így 900 tojás elég hozzá, az meg bárkinek könnyedén összejön.
 

DeletedUser10514

Guest
A dobosnak nem életpontot kéne adni hanem páncélt (1 ütést felfog). Szóval vagy a leírás vagy a programozás rossz.
Igen, szóval ha így marad, akkor hatalmas mellényúlás a dobos. Semmi értelme így, úgy legalább lenne, mert a gép szereti figyelmen kívül hagyni zsiványokat ha szektort akarsz foglalni, tehát jó alternatíva IS lehetne. Így viszont semmi értelme, csak a helyet foglalja az épület a városban.
 

DeletedUser23561

Guest
Az áhítat szentélyét (...) én pl. a 3 nyitásra megkaptam az aranyládából...így 900 tojás elég hozzá

Én is nyitottam 3 aranyládát és én oázist, tudás szentélyt és bajnokok sátrát nyertem belőle. Tehát szerencse kérdése, elég-e a 900 tojás, aki biztosra akar menni, az jobb, ha ráhajt a kollekcióra.
De szerintem nem nagy szám az áhítat szentélye. Posztmodern korban nekem adna napi 44 medált, ami annak tükrében, hogy a következő terjeszkedésem 30 000 medál lesz, szinte semmit nem ér.

A dobosiskola 4% támadóbónuszának egyelőre örülök. 11 napja van meg az épület és ezalatt csupán 5 egyébként teljesen haszontalan dobost adott az Alcatraz, ennyi még belefér. De tény, hogy az iskola a bónusz mértékéhez képest túl nagy. Jó lenne, ha újragondolnák a dobos képességeit.
 

DeletedUser21972

Guest
Én is nyitottam 3 aranyládát és én oázist, tudás szentélyt és bajnokok sátrát nyertem belőle. Tehát szerencse kérdése, elég-e a 900 tojás, aki biztosra akar menni, az jobb, ha ráhajt a kollekcióra.
De szerintem nem nagy szám az áhítat szentélye. Posztmodern korban nekem adna napi 44 medált, ami annak tükrében, hogy a következő terjeszkedésem 30 000 medál lesz, szinte semmit nem ér.

A dobosiskola 4% támadóbónuszának egyelőre örülök. 11 napja van meg az épület és ezalatt csupán 5 egyébként teljesen haszontalan dobost adott az Alcatraz, ennyi még belefér. De tény, hogy az iskola a bónusz mértékéhez képest túl nagy. Jó lenne, ha újragondolnák a dobos képességeit.

Lexia11 , ha nem csak kiragadsz egy részt ,hanem az egészet nézed ami úgy szól "nyerheted meg"...azaz feltételes mód...lehetőségről szól, sehol nem írtam azt ,hogy tuti....és nekem 900 tojás elég volt, van akinek meg 300 is elég volt hozzá.....
 

DeletedUser23991

Guest
Sziasztok !
Szeretném megkérdezni, hogy egészen pontosan
meddig lehet tojásokat elrejteni ?
Köszönöm, pincesas
 

DeletedUser1300

Guest
az esemény vége április 8 éjfélig, de a tojásokat április 12-ig elköltheted
 

DeletedUser24227

Guest
nekem sajnos idén sem jött össze a kollekció, 143 tojás kellett volna még hozzá...
szép számmal kaptam tojást, de idén is esélytelen volt, a ládákból persze mindig a legagyibbat kaptam, azokkal sosincs szerencsém :(
jövőre remélem át gondolják, hogy ne csak a szerencsén múljón a teljesíthetőség.
 

DeletedUser23561

Guest
Úgy van kitalálva, hogy néhány szerencsésen és az éjjel-nappal tojásokat rejtegető fanatikusokon kívűl csak a gyémántot vásárlók nyerhessék meg a fődíjat. Valahol érthető.
 

DeletedUser24348

Guest
Úgy van kitalálva, hogy néhány szerencsésen és az éjjel-nappal tojásokat rejtegető fanatikusokon kívűl csak a gyémántot vásárlók nyerhessék meg a fődíjat. Valahol érthető.

Rejtegethetsz te amennyit tudsz ha nem kapod vissza. Nekem is sikerült a tojásrejtegetéses küldetést befejezni mégse lett meg a kollekció, nekem több mint 300 db hiányzott mert nem kaptam vissza a tojásrejtegetést.
A szerencséröl meg annyit hogy vettem pár obszervatorium tervrajzot, 4x egymás utan kaptam meg ugyanazt a db-ot.
 

DeletedUser23561

Guest
Ez tény, nem árt, ha olyan céhben van az ember, ahol a tojásokat vissza is adják. Nekem ebből a szempontból szerencsém volt. Bár a küldetéssorozat utolsó feladatát nem sikerült megcsinálnom, így a 140 tojást már nem kaptam meg, de a kollekció így is meglett volna, ha akarom. 3-szor nyitottam arany ládát, vettem felújító készletet, meg egy csomó bőségszarut is a végén.
Az áhítat szentélyére nem vágytam, szerintem nem ad annyi medált, hogy megérje. Ahogy fent írtam, lett tudás szentélyem, bajnoksátram meg oázisom, ezeknek sokkal jobban örülök.
 

Vanek ur

Aktív tag
Nekem nem volt ezzel gondom; simán megvolt a teljes kollekció. Megvolt a küldetés is, meg kaptam annyi tojást is, hogy meglegyen (meg volt olyan szerencsém is, hogy a legnagyobb ládából 800 tojást nyertem). Amiért mégis vettem gyémántot, az azért volt, hogy a sok adónak vissza tudjam adni a tojásokat (naponta ~20 rendszeres, illetve vagy 10-15 rendszertelen látogatóm volt; és nem volt képem 'kihasználni' őket).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent