1v1

Szeretnél egy ehhez hasonló harc rendszert?


  • Összes szavazó
    3

illesmate

Új tag
Sziasztok! Egy nap a játékkal szintén játszó ismerősömmel azon gondolkodtunk milyen jó lenne egymás ellen küzdeni. Persze ha szomszédok vagytok akkor van erre "lehetőség". De mi arra gondoltunk speciel hogy egymás ellen küzdenénk nem pedig úgy hogy én megtámadom a gép meg védekezik és fordítva. A lényeg lenne egy szoba ahol tehetünk tétet. Pl én adok 20 vasat ha nyer ő pedig 20 ébent ha én stb. Itt le lehetne azt szögezni hogy pl egy adott korból lehet csak. Pl nem egy bronzkorszaki küzd ipari korival mert van egy érzésem hogy egy 1000%-os bónusz se segítené a bronzkorszakiakat. Aztán én ki választok 8 egységet aztán ő is 8 egységet egy adott korból. Aztán a jobbik győzne. Persze a bónuszok is sokat ronthatnak az öszképen de kiderülne ki a jobb stratéga. Hisz le lehet győzni egy 20%-os bónusszal rendelkezőt is egy jobb taktikával stb.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Az alapötlet nem feltétlen rossz. De ennek az esélye kb a nullával egyenlő.
Ennél sokkal lényegesebb és fontosabb, sokak számára gondot, nehézséget jelentő dolgokkal se igazán foglalkoznak. De lett eseményközpont és lesz kastélyrendszer, illetve most már évente egyszer candy crush-ozhatunk is event fedőnév alatt....
 

Xadornix

Aktív tag
  • Könnyedén bundázható harcok a nyeremény lehetősége miatt nem hiszem, hogy elnyernék az Inno tetszését.
  • A hosszan elhúzódó várakozás a lépésekre, az állás tárolása rengeteg hibás megvalósítást hozhat, kell a fenének egy rakás új bug.
  • 1000% bónusszal egy bronzos kőhajító 33/22, egy harcos 66/110, egy zászlóvivő 121/121, ez miért ne lenne partiban az ipari maximum 40/40-es egységekkel?
  • Ha egyforma korban kell legyenek az egységek, az nem életszerű, normál esetben sem a saját korombeliek a védőim.
De az alapötlet tényleg rendben van, valami kihívásos, vagy gyakorlómeccs lehetőség tényleg pozitív lenne.
 
Fent