Kibeszélő 10. évfordulós esemény

helen

Nagyon aktív tag
Kedves helen/kisbetűvel van írva és nem szándékosan írtam úgy/az újdonságok nem biztos hogy elagyatlanítják a játékot!
Ha figyelmesen olvastad,nem állandó területről és végtelen mennyiségű lehetőségről lenne szó!
Az első emberek az ötlet ötletétől irtóztak,de szerencsére vannak akik átlátják a játék fejlődésének lehetőségeit és nem agyatlanítják el!
Számtalan olyan fejlesztést, épületet tudnék mondani a játékban amit hatalmas ellenérzés fogadott,
Nagyon jók voltak pl: 10-röl 100 emelték az alap pontok számát és az azonnali gyűjtéssel sokkal több is lehet!
Vagy az expedíció bővítése 48-rol 64 emelése a kocsmáról és a benne levő bonuszokról nem is beszélve!
Ui: elég lett volna ha azt írod hogy nem látod értelmét a javaslatoknak, és nincs az az érzése az ötletelőknek hogy már a gondolkodás gondolatát is kiirtanád a fórumról!
A játék fejlődésének legalább a fele itt kapott szikrára!
Köszönöm a figyelmeteket!
Szerintem félreértettél. Van sok változás, fejlődés, ami hasznára vált a játéknak. Nem írtam semmi olyasmit hogy az összes javaslat fölösleges, hisz én magam is ötleteltem már a játékkal kapcsolatban.. Viszont vannak olyan javaslatok, s sajnos mostanában egyre több ilyen van, amik nem előreviszik a játékot, nem jobbá tennék, nem élvezhetőbbé , hanem lebutítanák . Az ilyen dolgokból meg köszi, de nem kérek.. A fenti javaslatod sajna nem vinné előre a játékot. Ha esetleg lesz más, olyan ami az előnyére válna, azt majd én is üdvözölni fogom, de ezt, nem.
 
Az esemény napi feladatai között az 5. helyen nyertem egy Arany naprendszer modell 1.-es szintet. Nekem már van egy ilyen (2. szint), rögtön az első napon a társasjáték első kanyarjában sikerült elérni. Viszont ezzel a mai nyereménnyel megint csak azt érzem, hogy ez kissé kiszúrás, mert nem lehet fejlesztésre használni, és eladni sem. Ahhoz kissé nagy, és nem annyira jó, hogy az ember még egyet építsen, viszont ha nem "szerzem meg", akkor nem tudtam volna továbbmenni sem. És a "megszerzése is elég nagy nehézségbe ütközött, legalábbis nekem. Ugyanaz a kategória, mint amikor végigjárom pl. az összes kocsmát és napi feladatként jön, hogy menjek el 60 kocsmába. Tudom, hogy nem kötelező játszani, de ezeket le kellett írnom, mert nem tartom igazságosnak.
Nem kiszúrás, hanem te szúrtad el azzal, hogy a választókészletből építetted meg az alap épületet.
Az 5. feladat adta az alap épületet ezt kellett volna megépíteni, és a játék tábla minden második teljes kör után kapott fejlesztőkkel fejleszteni.
A meglepetés dobozban levő választókészletet pedig megtartani a végére és inkább fejlesztésre használni.

Egyes-kettes- hármas szinteken valóban nem olyan jó, hogy kettőt építsen valaki, sőt még egyet sem, mert ezeknek az eventeken nyerhető épületnek az a lényege, hogy max szintre legyen építve, álltalában 9-10, szint (valamelyik már 7. sznten is megadja a megérős bónuszt).
 

LoveCanKill

Aktív tag
Sziasztok!

Most az előbb lecseréltem a napi jutalmat véletlenszerűre, de " menazséria"-ra cserélődőtt le...
Nem úgy volt, hogy azt kivették, és helyette sakktábla van..? :O

kérdőjel.JPG
 
Utoljára szerkesztve:

LoveCanKill

Aktív tag
1 picikét reménykedtem benne, hogy ha ez most valami hiba, akkor a mai nap még +oldódik, de akkor ez a sakktábla nyerési esély elúszott... :S
Azért remélem, hogy az elkövetkező pár napban még lesz rá lehetőség. :)
 

Xadornix

Aktív tag
Sziasztok.
Ezeknél az eventeknél azt hiányolom hogy nem adja vele a területét is!
Természetesen ha nem építed meg akkor nincs plusz terület!
Amennyiben megépítenénk és később lebontanánk akkor a terület is visszakerülne a raktárba!
Az alapépülettel lenne a területe!!!!
Gondold végig, ebben az esetben teljesen lényegtelen lenne, mekkora az épület. Ha 20 kocka, ha 200, épp annyi járna is hozzá, lerakása esetén nem csökkenne a szabad helyed. Innentől kezdve tényleg kiesik a gondolkozás, hogy érdemes-e használni. Kit érdekel mekkora területen ad egy főépület akár csak egyetlen FP-t, ha effektív nem foglal helyet...
 
Fent