1 fős céhek gvg-ben

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Érdekes dolog történik a modern kori térképen gvg-ben. Egyszercsak a semmiből megjelenik egy 1 fős céh kb.néhány 10000 ponttal és elfoglal 3-4 szektort a modern korban, amihez annyira nincs serege hogy az 1 fő konkrétan a gyarmatosítás vagy korábbi korokat tapossa...A városa meg szinte üres. Ennek ellenére 60 csatát nyert meg ma néhány óra alatt 2 muskétás laktanyával...Tudni kell hogy csak 8 modern kori katonával lehet ostromot indítani ls azt sem a térkép közepén hanem valamelyik belépő szektorban lehet...Nem lehet hogy kicsit bug-os a gvg és valaki tudja hogyan csaljon? Vagy úgy gondoljátok hogy amíg elfoglalt 3 szektort addig 5-6 ember belépett most meg kiléptek a céhből? Akkor viszont nem kellene új belépőknek valami 3 napos szünetet rakni korlátnak gvg csatára hogy elejét vegyük ennek? Azért felnyomtam supportra, mert itt valami nagyon nem stimmel.
 

DeletedUser

Guest
Jó lesz ha a programozók minél előbb intézkednek, mert az hogy az amúgy is gvg-re mesterségesen összeszervezett céhek mellett kisebb céhek nem tudnak majd részt venni, mert egész egyszerűen a nagyok inkább így elveszik a területet, nehogy más játszhasson szerintem a játék elveivel ellentétes. Az ilyen és hasonló romboló tevékenységnek csak azért hogy másnak ne legyen pontja vagy lehetősége játszani elejét kellene venni, vagy sokan itt fogják hagyni a játékot és a 10 céh 700-800 tagja fog csak tovább játszani aztán meglátjuk 800 fővel fog-e működni tovább a játék és eltartja-e a programozókat.
 

DeletedUser21972

Guest
Érdekes dolog történik a modern kori térképen gvg-ben. Egyszercsak a semmiből megjelenik egy 1 fős céh kb.néhány 10000 ponttal és elfoglal 3-4 szektort a modern korban, amihez annyira nincs serege hogy az 1 fő konkrétan a gyarmatosítás vagy korábbi korokat tapossa...A városa meg szinte üres. Ennek ellenére 60 csatát nyert meg ma néhány óra alatt 2 muskétás laktanyával...Tudni kell hogy csak 8 modern kori katonával lehet ostromot indítani ls azt sem a térkép közepén hanem valamelyik belépő szektorban lehet...Nem lehet hogy kicsit bug-os a gvg és valaki tudja hogyan csaljon? Vagy úgy gondoljátok hogy amíg elfoglalt 3 szektort addig 5-6 ember belépett most meg kiléptek a céhből? Akkor viszont nem kellene új belépőknek valami 3 napos szünetet rakni korlátnak gvg csatára hogy elejét vegyük ennek? Azért felnyomtam supportra, mert itt valami nagyon nem stimmel.

Szia actionman:)

Én 1 fős céhet 1 szektorral láttam a modern korban...benéztem a városába, van Alcatraza...ezáltal lehet annyi katonája, hogy bőven vigyen akár 60 körös csatát is:)
Megsúgom neked amikor bevezetették a GvG.-t akkor 2 nap alatt több mint 300 csatát nyomtam le annyi egységem volt, nem értem másnak miért ne lehetne akár több száz egysége , ha nekem is volt...ez nem csalás:)
Egyébként nem kell kilépni céhből, segíthetnek úgy is meggyengíteni a védelmet, hogy beszállnak mellé a csatába a végén meg hagyják az utolsó csatát az illetőnek ...úgy tudom ez nem tilos:)

Ettől függetlenül én sem tartom jól kidolgozottnak a GvG.-t, de ez van... azt is tudom a nagy céhek mindig és mindenhol előnyben vannak...de ez hol nincs így...ezért akarnak nagyok lenni nem?:)
 

DeletedUser21639

Guest
Cirgárdon láttam egy játékost a modernkori térképen gyarmikori városházával. Kb. 47ezer pontja van két muskétás laktanya, valamint K. Középkori házak. 2 szektort nemrég foglalt el, mert pajzs van felette. Modern katonákat tudtommal csak, modernkorban lehet gyártani.

Lizzy, akire te gondolsz szerintem Arvallhalon játszik és ő modernkori városházával rendelkezik. Brisgárdon pedig modernkori térképen nem találtam magányos farkasokat.
 

DeletedUser

Guest
A hűség és becsület (nomen est omen???) csinálja az alcéheket hogy bevédjék magukat a legkevesebb költséggel. Amúgy arról beszélek amit Magna is látott de ha kell elküldöm a képernyőről készített jpg-ket amit a supportra is megküldtem. 1 fő van ott és gyarmatosítás korabeli vagyis nincs modern kori katonája egy darab sem ergo a térképünkön be se tudna lépni mert 8 modern kori egység kell. Az hogy ezzel százak játékát teszik tönkre csak hogy nekik top 5-ös céhük legyen és ne kelljen költeni vagy védekezni nem érdekes, persze a programozókat lehet érdekli ha sorra hagyjuk itt a játékot..Nagyon egyszerű a dolog aki kilép egy céhből 3 napig nem csatázhat a gvg-térképen és mindjárt nem lesz ilyen al-céh egy se. Ha az egy hálózatról játszóknál meg tudják oldani a tiltást hogy egymás nevezeteseibe ne tudjanak betenni akkor ez is könnyen megoldható.
 

DeletedUser21639

Guest
Ere két elméletem van.
1, vagy fake karaktereket gyárt és azokkal belépteti magát,
2, vagy az ,,anyacéhből'' valaki alapít egy céhet és kiküldi az egyik modernkorosnak a meghívót és úgy foglalnak területet és kilép.

Ha jóindulatú vagyok, akkor a 2. pontot tartanám valószínünek.
Lehetne egy változtatás, miszerint 10fő alatti céhek nem foglalhatnak a CvC térképen.
 

DeletedUser21972

Guest
Ere két elméletem van.
1, vagy fake karaktereket gyárt és azokkal belépteti magát,
2, vagy az ,,anyacéhből'' valaki alapít egy céhet és kiküldi az egyik modernkorosnak a meghívót és úgy foglalnak területet és kilép.

Ha jóindulatú vagyok, akkor a 2. pontot tartanám valószínünek.
Lehetne egy változtatás, miszerint 10fő alatti céhek nem foglalhatnak a CvC térképen.

Sziasztok!

Igazatok van én tényleg csak az A világban néztem....és abban is igazatok van ezer sebből vérzik ez a GvG.
De pl. az a javaslatotok, hogy időkorlátot vezessenek be ki-be lépéshez...ezekre a problémákra nem vezetne semmilyen eredményre..max. 2 nappal később de megcsinálhatnák ugyanazt mint most:)
A másik ,hogy 10 főnél kisebb céhek ne foglalhassanak ezzel sem tudok egyetérteni.
Miért?: mert én most egy 7 fős céhben vagyok nem csalok/csalunk , a moder meg a progi korban van 2-2 területünk még megtűrnek a nagyok addig...erre nem lenne lehetőségünk a javaslatotok alapján.
A másik meg az ,hogy engem már tiltottak egyszer egy hétre és elvették az Alcatrazom ...újra kellett építenem...mert egy multizó rakosgatott hozzám...én akkor sem csaltam vétlen voltam, sem eszközöm, sem egyéb lehetőségem kiszűrni ki multizik ki nem.
A szabály azt írja mindenki odateszi a forgéit ahová akarja bizonyos feltételek betartása mellett...nah ezek a feltételek betartatása nem hiszem, hogy a játékosok dolga lenne...és nem a vétlent kellene büntetni.
A javaslataitok alapján megint csak én és a hozzám hasonlóak járnának rosszul a csalni szándékozók ,meg úgyis találnának kiskaput.
 

DeletedUser21639

Guest
A felvetésed jogos így a létszámkorlátos ötletemet el is vetem.
 

DeletedUser3243

Guest
Ere két elméletem van.
1, vagy fake karaktereket gyárt és azokkal belépteti magát,
2, vagy az ,,anyacéhből'' valaki alapít egy céhet és kiküldi az egyik modernkorosnak a meghívót és úgy foglalnak területet és kilép.

Ha jóindulatú vagyok, akkor a 2. pontot tartanám valószínünek.

Ha a support olyan lenne, akkor sok mindent kideríthetne ezekről az "1" fős kis céhekről, és akkor sok turpisságról lehullana a lepel, pláne ami mostanában folyik a "C" szerveren a "Becsület" háza táján.
 

DeletedUser17968

Guest
Sziasztok!
Enyhén szólva is megmosolyogtató az a tény hogy pár fős kamu céhekkel is lehet
céhes területeket foglalni.Ezek tagjai nagy céhek embereiből kerülnek ki-be
a kamu céhekhez.Értelme a kevesebb nyersanyagigény stb.
Azt már megszoktuk hogy a magyar politika biztosít és csinál rengeteg kiskaput.
Hasonlíthatnám éppen ezért ezt a FOE céhes csata kamu céheket,a magyar
választások kamu pártjaihoz.Ott ugye könnyű milliókhoz juthat a nem kevés
kamupárt.
Kicsit magam és a céheim ellen is beszélek,de...Lenne pár kérdésem kedves
német fejlesztők!Persze ha valóban olvassák a fórumot.
Hadd legyenek efelől kétségeim.De ha mégis:
-Miért nem lehet becsületesen játszani legalább ebben a Foe-s virtuális
világban.Miért nem lehet többek között a céhes csatákat is úgy megreformálni
hogy különböző kiskapuk nélkül tisztességesen lehessen JÁTSZANI.
És nem csalással jutni előnyhöz
A magyar ember találékony!De hol van német precizitás?
 

DeletedUser

Guest
Oké látom a cenzúra működött levették a tegnapi postomat, legalább látni hogy olvassák a fórumot a fentiek. Ezt most nem én írtam, de közzéteszem mert kb ez az én véleményem is és az előttem szóló zsini postját is lájkolnám ha lenne ilyen funkció.Szóval:
"felháborító a gvg...szerintem nem érdemes ennyit beleáldozni amíg nincs megfelelő háttér...igaz addig elhúznak mellettünk...:S igazán felháborít"
Konkrétan a toplista 2 helyezett szekelybicska (cirgardról beszélek) legalább 5 (ennyiben már láttam) céhben rombolja a környezetét...Hát meg is értem hogy ilyen van az élen. Ettől (mert erre nem lehet azt mondani hogy tőle) csak a pontszámot(semmi mást) elvenném a FOE nevében, hogy csak a lista végén kullogjon. Teljesen össze lenne törve. :D Én ezt a magatartást egy szóval tudom jellemezni: SZÁNALMAS.;)
Vagy lehet jobb lenne hagyni ezeket egyedül játszani és akkor elmesélhetnék este: "-Te tegnap megvertem a másik céhemet és elvettem 2 szektort tőle...-Ja láttam mert akkor épp én is abban a céhben voltam...)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Emberek én csak egy kis pöttömnyi acc vagyok a szerveren ezért csak annyit fűznék hozzá hogy mivan ha valaki azért lépeget céhböl céhbe hogy nyersanyagot szerezzen forgepont kiadása nélkül??Nekem is volt olyan hogy kellett nyersanyag kb 100 150 darab valamiböl.Volt is kint a piacon de 5 darabonként.Na most akkor adjak még mellé 20 - 30 forgepontot is???Na ne már.
Ráírok az illetőre hogy lenne e szives kitenni egyben akkor mind megvenném tölle.Volt olyan hogy szóra se méltatott de volt olyan aki azt mondta vegyem le ha kell......
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent