Kibeszélő 1.93

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20942

Guest
Az eseménynapló már így is egy csomó mindent tartalmaz.
Most még egy funkciót beleraktok.
Ki a fenének van annyi ideje, hogy mind a 4 világ eseménynaplóját végigböngéssze.
Tökéletesen elég volt a támogatás gomb, ami alapján meg tudtad oldani a támogatást. Csak azt támogattam, aki Engem is.
Azt hiszem, eléggé le fog csökkenni a támogatások száma.
Egyszerűen sokunknak elege van ebből a fölösleges bővítgetésből.
 

DeletedUser23168

Guest
Egyetértek!
Az eseménynaplón belül lenne szükség áttekinthetőségre, azaz külön fülecskén: támogatások / fogadó / nevezetes / piac, stb.
Kicsit logikusabban kéne az ilyen funkciókat berakni a játékba!

A GvG-t is optimalizálni kellene, hogy ne akadozzon, szaggasson, töltsön percekig, főleg ne háborúban!!!
Csak ez is logika lenne.

Szét kell pancsolni a kristályvillát, bár nem különösebben izgat, mert sok az újítás - óvodai szinten.

Újra kellene gondolni a Cape Canaveral-t, mert nincs másodlagos bónusza, ergo aki eddig nem építette meg, jobban jár az Üvegházzal, esetleg az Inno-val. (Igaz ez is logika...)
A Bábel torony, Drezdai, Notre Dame egy rakat szerencsétlenség... És ismét a logika: talán többen vennének gyémántot, ha megérné az utolsó rajz miatt.
 

DeletedUser

Guest
Az eseménynaplóban van szűrő, ergo külön rá lehet szúkíteni a kívánt dolgokra, nem nagyon értem, miért kellene gyárilag külön fülek alá rendezni, aki akarja szűri és csak azt látja amire kíváncsi, én is meg szoktam tenni amikor valamit keresek...

A GvG kérdés sajnos jogos, de jobb ha beletörődik mindenki, hogy nem lesz azzal kapcsolatban már semmi, a hosszú panaszáradatra válaszul meglépték az utolsó változtatásokat és annyi. Nincs mobilon ami egyértelműen az irány, abban van a pénz, azt nyomkodja boldog-boldogtalan egész nap, azon játszik, az egész gvg-t mobilra is megcsinálni pedig túl nagy munka lenne, ahhoz képest, hogy mennyire halott az egész... A játékosok nem erőltetik meg magukat ebben a játékban, a legtöbben nem akarnak átfogóan jók lenni, így ha a céheknek sok a szektora, nincs mozgás, unalomba fullad, mivel a legtöbbeknek még a hajó napi indítása is gondot okoz, pedig nem olyan nehéz napi akár többtízezer terméket sem összeszedni, csak ehhez több minden kell, mint a gvg térképen való gombnyomkodás... A másik véglet pedig amivel minden szerveren szembesülhetünk, az emberek egy része nem arra használja a gvg-t amire ki lett találva, miszerint a céhek szektorokat szerezzenek, növekedjen a céh szint, csupán egyéni ranglistapontok végtelen generálását szolgálja, s ezzel lehetetlenné teszik mások számára is, hogy rendeltetésszerűen használják. Értelmetlen egyzerűen foglalkozni vele egy olyan céhnek aki területeket szerezne és tartana meg, mivel utóbbi lehetetlen, a támadó akkora előnyben van. A támadó választja a támadás idejét, gyakorlatilag nem lehetséges 24órában figyelni 14 kor térképét. A támadó 5*5 termékért, vagy 25 medálért gyakorlatilag végtelen ostromot tehet, minden kori térképen lándzsást 20 másodperc alatt képezve, ennek az egység sem akadálya már. Sajnos szinte lehetetlen kiszűrni az ilyesmit, kb az segítene talán, ha mondjuk egy céh ha eltávolítják a térképről vagy egy hétig nem térhetne arra vissza, korlátozott számú ostromot lehetnecsak tenni egymás után, mondván annyi próbálkozásból nem sikerült a foglals akkor próbáld újra másnap, vagy éppen drágulna az ostrom ugyanazon szektoron ha már kiütötték, és mondjuk csak a kalkulációval állna vissza az alap értékre, ill. hasonló megldások, de még ez sem szünteti meg véglegesen a gvg szétbarmolását, csak arra jó, hogy megnezehítse a gombnyomóbajnokok életét. Viszont sajnos ez megintcsak kihatással lenne a normál játékosokra és céhekre is, még nehezebben lehetne mozogni ha a céheknek sok a szektora, hisz így sincs miből ostromolni...
Sajnos az egész úgy rossz ahogyan van, s emiatt fejleszteni, javítani sincs értelme, fölösleges energia és időpocsékolás ahelyett, hogy új, alapjaiban jó funkciókat csinálnának, ezt szemmel láthatóan a fejlesztők is így gonolják, egy árva percet nem foglalkoznak a gvg-vel...

A kristályvilla kérdésre annyit, hogy jogosan "pancsolják" szét, kicsit nonszensz, hogy jobban ad bármely prémium épületnél, a probléma annyi, hogy ezt a béta teszt alatt kellett volna javítani, nem most...

A Cape kérdése pedig megintcsak alaptalan. Kicsi. Az üvegház hatalmas, 7*7 azaz 49 mező, míg a Cape 20. Még jó, hogy nem 3 bónusza kellene legyen... :D Az Inno 10 fölött akár a Hagia, Castel csak minden 2. szinten ad FP-t (de 10. szinten is csak 6-ot), a 69-es Castelem 41-et, míg a 65-ös Cape-em 65-öt, és még a Castelnél is kisebb a Cape, azzal együtt, hogy a Castel katonai bónusza sem épp elhanyagolható, főleg ha belegondolok micsoda sírás-rívás van béta fórumon pl az expedíció nehézsége miatt... Kis kitérő, Én automatán megyek végig a 3 szinten, mert foglalkoztam a bónuszommal... A legtöbben úgy vélik ezzel szemben, hogy a késő középkorban elérhető 3 támadó nevezetes 10. szinten a 90% bónusznál mindenképpen 10 korral előrébb is maximálisan elég kellene legyen arra, hogy a legnehezebb csatákban is automatán sikeresek legyenek. Ilyen alapon nem kellene nehezednie, drágulnia semminek, nem szabadna több FP-t sem terméket kérnie a technológiáknak, sem a nevezeteseknek, semminek. Miért pont a katonai bónusz kell kivétel legyen? Szerintem normális, hogy ahogyan haladunk a korokban egyre nagyobb bónusz szükséges!
Egyszóval, a Cape pont jó ahogyan van, aki nem építi meg, az magára vessen, az összes többi FP-t adó nevezetes vagy rosszabbul ad, vagy (egyedül az Üvegház) brutális méretű. Bőségesen elfér a Cape, és remek kis nevezetes, aránytalanul jó lenne ha 2. bónuszt kapna!
A ÍBábellel semmi gond, 4*4-es területen ingyen szórja a terméket amit magasabb korokban ennél jelentősen nagyobb méretű termelőben drágán, pénz, alapanyag és más termékek árán szerezhetünk be... A Drezdai szintén nem vészesen nagy, ugyanaz igaz rá, mint a Bábelre, mellé még egész korrekt mennyiségű boldogságot is ad, nem sokat, de elfogadható, s hát nevezetesekről lévén szó, építhetők a végtelenségig, ahol már biztosan igen jók lesznek arányokat tekintve...A Notre Dame esetén jogos a kritika, valóban használhatatlan s akad még 1-2 ilyen nevezetes, ez is tény.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24266

Guest
Tetszik az új opció, hogy felsorolja az adott játékos nevezeteseit, sajnos ez is amolyan felemásra sikeredett. Sokkal használhatóbb lenne egy keresési opció ahol rá lehet keresni egy adott nevire, hogy kinek van olyanja és milyen szinten áll, hova lehet (érdemes) beszállni forgekkal rajzok reményében. Így is ki lehet nyálazni , de gyakorlatilag alig kevesebb kattintás mintha mindenkit végiglátogatsz ráadásul még ABC sorrendben sincs a listázás, kiesik az ember szeme mire megtalál valamit ami épp érdekli :/
 

DeletedUser23168

Guest
Élelmezéskutatás - angolul :D
Megint egy kiváló frissítés, amivel újabb hiba érkezett :D

A piaci ajánlatok létrehozása sem úgy működik mint a frissítés előtt, folyamatosan gorgetni kell a termékek között!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24755

Guest
Telefonról fog működni a "látogatás" ? Mert jelenleg telefonon hiába kattintok a játékos fényképére sajnos nem látogatja meg a várost :S
 

DeletedUser

Guest
Tetszik az új opció, hogy felsorolja az adott játékos nevezeteseit, sajnos ez is amolyan felemásra sikeredett. Sokkal használhatóbb lenne egy keresési opció ahol rá lehet keresni egy adott nevire, hogy kinek van olyanja és milyen szinten áll, hova lehet (érdemes) beszállni forgekkal rajzok reményében. Így is ki lehet nyálazni , de gyakorlatilag alig kevesebb kattintás mintha mindenkit végiglátogatsz ráadásul még ABC sorrendben sincs a listázás, kiesik az ember szeme mire megtalál valamit ami épp érdekli :/

A keresés ugyan hasznos lenne, de már ez a változás is remek! Azért nincs ABC sorrendben a listázás, mert az van mindig legfelül ami utoljára épült, vagyis amibe pont került, legalábbis én ezt szűrtem le! Úgy vélem ez így tökéletes, ami a legrégebben mozdult akár egy pontot is, azt úgy vélem kár is sűrűn nézegetni 1-1 embernél...
 
Magam is egyetértek,hogy a Cape úgy jó ahogy van. Kicsi területen helyezkedik és Üvegházzal ellentétben a szintek kevesebb FP-be kerülnek. Ez sokat számít azoknak is, akiknek nincs több k Fp-jük.
 

Lifestyles

Új tag
  • Ha egy új ajánlatot szeretnél létrehozni, akkor a legördülő menü a legújabb termékeket fogja azonnal mutatni
Ki találta ki ezt a marhaságot? :( Oké, hogyha elsőre megnyitod a kereskedést valahol hasznos lehet, na de minden ajánlatnál? Annyira jó volt, hogy megjegyezte a legördülő menü, hogy az előző ajánlat elemeit honnan választottad. Ebben az új rendszerben kitépem a hajam, mire kiteszek pl. 20-30 ajánlatot egy korábbi korból...

Néha olyan érzésem van, hogy ezeket az újításokat senki olyan nem teszteli le, aki ténylegesen játszik is a játékkal.
 

DeletedUser23168

Guest
Talán valóban nem is játékos teszteli, de megnyugtatlak, annyira nem érdekli Inno-ékat a véleményünk, hogy hiába írjuk le itt a problémát, el sem jut...

A fogadó sem működik rendesen, 15/16-ot mutat holott már tele van - na értékes idő megy el, és még az is lehet, hogy 2-3 beszedéssel rövidít meg ez a baki is.

Összefoglalva: ilyen hibákért mernek ilyen mértékű összegeket elkérni a gyémántokért? Siralmas!
 

DeletedUser25082

Guest
Sziasztok! A frissites ota nalam mobilon nem elerheto a jutalom terulet megvasarlasa aranyert. Inaktiv a gomb. Aranyam van eleg, ugyhogy nem ez a gond. Gepen viszont mukodik.
 

DeletedUser24612

Guest
Élelmezéskutatás - angolul :D
Megint egy kiváló frissítés, amivel újabb hiba érkezett :D

A piaci ajánlatok létrehozása sem úgy működik mint a frissítés előtt, folyamatosan gorgetni kell a termékek között!
Azta mekkora hiba, ki sem találtam mi lehet az. Na jó, a képről talán. Viszont a piac az tényleg el lett rontva, főleg kicsin nem csak az adott korba cserélsz, hanem 3-4 korral lejjebb is, lehetett volna hogy a végén kezd, de maradhatott volna az hogy megjegyzi. Illetve már régi hiba, hogy ha van 211 termékem és kirakok 100 darabot, akkor automatikusan 11 darabra vált át. Tök hülyeség.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! A frissites ota nalam mobilon nem elerheto a jutalom terulet megvasarlasa aranyert. Inaktiv a gomb. Aranyam van eleg, ugyhogy nem ez a gond. Gepen viszont mukodik.
A terjeszkedésben hiba van, azért nem tudod most a pénz ikont használni. A böngészőben azonban lehetséges a területfejlesztés pénzért.
A hiba javításáig türelmedet kérjük.
 

Eivissa

Új tag
sziasztok.
na, már nem azért, de az az újítás iszonyatosan rossz.
jól látom-e, hogy gyakorlatilag nem tudom másnak a városát megnézni. eddig ugye - pl. a pontlistából - ráklikkeltem az illető ikonjára volt ott egy "látogatás" lehetőség. na most ez nincs. ami szörnyű. tehát most gyakorlatilag csak azokat a városokat tudom megnézni, akiknek az ikonjára magára rá tudok kattintani, ez pedig ugye a szomszédok, a céhtagok és a barátok.... ugye, így van?
 

DeletedUser23560

Guest
Nem keresem, hova lehetne jobb helyre írni, de a látogatás opció kivétele a névre kattintás mellől eléggé elhamarkodott 5let volt... leginkább a cseten hiányzik, mikor kezdő játékosok városát szeretném meglátogatni, tanácsadási célzattal...:mad::mad::mad:
 

Eivissa

Új tag
arról nem is beszélve, hogy hiába ez az uj opció, igen, jó, hogy van, de mégse jó. itt egy példa. üzentben ugye klikk a játékosra, felajánlja az opciót, hogy nevezetes épületek. klikk rá, oké, kiválasztom az adott nevezetest, rendben. betölti, oké. majd észlelem, hogy a léc fent üres, nincsenek pontjaim. tegyük fel, hogy én csak 1 pontot szeretnék tenni. nem tudok. csak úgy, ha kilépek és feltöltöm a pontokat a raktárból, aztán újra kezdem az egészet. eddig legalább az üzenetekben is kiválaszthattam azt, hogy látogatás, máris megjelent a város és kész.
ismétlem: most várost nem tudok látogatni, csak ha a játékos képére klikkelek és csak az alsó sorban (vagyis ha szomszéd, céhtag, vagy barát).
mondanom sem kell, hogy ez nemcsak a pontok pakolása miatt kellemetlen.
egy háborúban pl. nem, tudom végig nézni a tagokat, hogy mivel készülnek, milyen épületeket tesznek le, nem tudom megnézni a városaikat (csak azokék, aki ugye szomszéd / céhtag / barát).
nem szoktam itt írogatni, meg kommentelgetni, de most nem tudom megállni.
Nagyon, de nagyon rossz lett ez a frissítés.
Sürgősen találjatok ki valamit erre mert ez komolyan mondom, übergáz.
köszi, üdv.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent