Kibeszélő 1.91

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Biztos, hogy a fogadós események a naplóba is bekerülnek? Csak mert a bétán nem élt egy hetet sem ez a funkció, és ki is lett kapcsolva.
 

Vanek ur

Aktív tag
Biztos, hogy a fogadós események a naplóba is bekerülnek? Csak mert a bétán nem élt egy hetet sem ez a funkció, és ki is lett kapcsolva.

Na, úgy látszik a naplóba nem kerülnek be (legalábbis nálam nem jelzi).
Mindezt csak azért, mert a kiadási jegyzékben még benne van...
 

Gróf úr

Aktív tag
Nem kell elhinni, hogy a Fogadó megtelt!
Nálam több barát esetében előfordult, hogy telt házat írt, beléptem és volt szabad hely!
 

DeletedUser25043

Guest
Sziasztok!
Kérdezném hogy hol tudom törölni a régóta passzív barátokat?
Köszi vivica
 

DeletedUser20942

Guest
Sziasztok!

Véleményem szerint az eseménynaplóba fölösleges betenni a " Menj a fogadóba" gombot.
Fölöslegesen foglalja a helyet, sok idő elmegy, mire végi lapozzuk a naplót, főleg ha mind a 4 világban játszunk.

Üdv: milkaváros
 

DeletedUser24612

Guest
Sziasztok!

Véleményem szerint az eseménynaplóba fölösleges betenni a " Menj a fogadóba" gombot.
Fölöslegesen foglalja a helyet, sok idő elmegy, mire végi lapozzuk a naplót, főleg ha mind a 4 világban játszunk.

Üdv: milkaváros
Nem felesleges, de csak akkor legyen ha be is lehet ülni. Amúgy kíváncsi lennék ki az aki nézi, én biztos nem fogom átnézni a 100-120 barátot. Én a támogatás után megyek, mert feltételezem aki támogatott be is ült.
 

Gróf úr

Aktív tag
Nem felesleges, de csak akkor legyen ha be is lehet ülni. Amúgy kíváncsi lennék ki az aki nézi, én biztos nem fogom átnézni a 100-120 barátot. Én a támogatás után megyek, mert feltételezem aki támogatott be is ült.
Én pedig fordítva. Csak akkor támogatok, ha be tudtam ülni. Így mindig látom, hogy hol érdemes próbálkozni. Két nap alatt „beáll" a rendszer és onnantól már nem gond naponta akár tucatszor is „végig pörgetni" a barát listát, hogy lehetőleg senki ne maradjon ki. Aki nem üríti, az meg így járt és ahogy mondod, az valószínű, hogy nem járt nálam. Sem Fogadót látogatni, sem támogatni. Ha ez az állapot tartósan fennáll, akkor pedig nem érdemes tartani a barátságot.
 

DeletedUser24612

Guest
Én pedig fordítva. Csak akkor támogatok, ha be tudtam ülni. Így mindig látom, hogy hol érdemes próbálkozni. Két nap alatt „beáll" a rendszer és onnantól már nem gond naponta akár tucatszor is „végig pörgetni" a barát listát, hogy lehetőleg senki ne maradjon ki. Aki nem üríti, az meg így járt és ahogy mondod, az valószínű, hogy nem járt nálam. Sem Fogadót látogatni, sem támogatni. Ha ez az állapot tartósan fennáll, akkor pedig nem érdemes tartani a barátságot.
Az a gond ezzel, hogy sok a leechelő. Az utóbbi időben már az eseménynaplóból támogatok, ha valaki 3 napon belül volt nálam támogatom, ha nem akkor így jártunk, ő is én is. A D szerveren több mint 1/3 nem támogat a szomszédságból és a céhből. Ha nem ég a támogatás gomb akkor ha lehet beülök, ha nem volt nálam akkor nem.
 

Gróf úr

Aktív tag
Az 1/3 az reális. Nálam is nagyjából ez az arány. De ez egyrészt változik, nem mindig ugyanazok maradnak távol, másrészt nem szabad elfelejteni, hogy ahhoz, hogy be tudjon ülni, rendszeresen üríteni kell. Van, hogy perceken belül felszabadítom a helyet, ha betelt. 120 barátból összejön napi 80-90 látogatás. Azért az nem rossz. Arról nem is beszélve, hogy ha én látogatok, akkor gyakran kapok 30 ezüstöt, sőt egy, egy forge pontot is. Szóval ennyi tolerancia még belefér, kifizetődő. Aki nagyon távolságtartó, attól persze megválok. :)
 

DeletedUser24709

Guest
Sziasztok!
A fogadónál nem mutatja mindig rendesen,hogy van hely vagy sem. Pl. ha azt jelzi,hogy le tudok ülni,akkor tele van,és fordítva!
:(:(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent