Kibeszélő 1.90

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Ezzel a frissítéssel jön a távoli jégkorszak utolsó része is? Vagy az majd külön lesz aktiválva 1-2 nappal később?
 

DeletedUser

Guest
Ezzel a frissítéssel jön a távoli jégkorszak utolsó része is? Vagy az majd külön lesz aktiválva 1-2 nappal később?
Ez jó kérdés, de nem lehet tudni. Könnyen lehet ugyanaznap jön, viszont az angol szerver miatt nincs a bejelentésben, hisz ott az 1.90-es verzió már bentvan, viszont evidens, kort, eventet stb. nem hoznak be oda sem előbb, egyidőben érkezik mindenhova.
 

DeletedUser

Guest
Az jön, amit kiírtunk :p A távoli jégkorszak utolsó része egyelőre még nem.

Tekintettel arra, hogy a téli event 13. küldetése tartomány felderítés ami nem teljesül azok számára akik már vgigértek a meglévőn (bétás eset), így nyilvánvaló, hogy addigra megérkezik a kor 4. része is, hogy a küldetés teljesíthető legyen (megfordítva, azért nem teljesül, mert lesz mit felderíteni, így evidens nem lesz automatikusan teljesített). Ezt suggalták az adminok is, már csak azzal is, hogy a felvetett "hiba" nem lesz javítva... :D No persze lehetséges, hogy a 4. rész csupán mondjuk 13-án érkezzen amikor már ez a küldetés aktuálissá válik, ugyanakkor azért meglepő volna, hogy a küldetést annak aktuális napján nem lehet teljesíteni jégkoriaknak csak gyémánt felhasználással, hisz bizonyosan nem 10-12 óra maximum a felderítés ideje. :D Én továbbra is szerdára tippelnék a 4. részt illetően. :D
 

DeletedUser20654

Guest
A jegesben lévők többsége úgyis azzal fog küzdeni, hogy nem tud harcolni eredményesen:)
 

DeletedUser

Guest
A jegesben lévők többsége úgyis azzal fog küzdeni, hogy nem tud harcolni eredményesen:)

Nos igen, jelentősen kiegyensúlyozottabb lesz a jövős harc is, és vége a problémamentes gombnyomkodásnak a sínnel CE-n és a Minden kori térképen is. Nics ezzel baj. Viszont a változtatások listájából kimaradt egy elég lényeges info...
 

DeletedUser25041

Guest
Sínágyút kár modosítani,azért ne felejtsük el hogy 1 körből mindig kimarad,tehát nagyobbat kell sebeznie mit az amelyik minden körben támadhat
 

DeletedUser

Guest
Sínágyút kár modosítani,azért ne felejtsük el hogy 1 körből mindig kimarad,tehát nagyobbat kell sebeznie mit az amelyik minden körben támadhat

Ez lerágott csont, béta fórumon is ment rajta a vita... Hiába marad ki minden 2. körből, arányatalnul erős! Nonszensz, hogy se a saját korában nem lehet olyan védelmet tenni, (hiába állítod össze sín ellen bónuszos egységekből) GvG-n, ami akár egyetlen egységet is öl a támadóseregből automatázva (kivéve drónraj, de az meg semmi más ellen nem ér semmit, ráadásul a véletlen kezdés miatt, még az sem garancia rá, hogy lesz vesztesége a sínnel támadónak), az pedig, hogy a jégkori egységek ellen is a létező leghatáosabb, az elvben nagyon nehéznek kitalált CE-n is a 3. szint legvégi kétkörös csaták is végigautomatázhatók vele egyenesen vicc! Amiket olvastam visszajelzéseket, az alapján nagyon is jó lesz ez a módosítás! Végre talán csinálnia is kell valamit egyes pontfarmolóknak GvG-n mert nem az lesz, hogy bármi a védő nyomják az autot és alacsony Alcatrazokkal meg támadóbónusszal is röhögve megy a dolog egész nap, mert nincs veszteség, nem kell még egységeket sem cseréljenek a támadóseregben a különböző védelmek ellen stb, magyarán kénytelenek lesznek megerőltetni magukat a nevezteseik terén minimum, vagy folyamatosan változtatni a támadóalakulaton ami lassít stb. A CE-ben meg talán lesz így némi kihívás, amire ki lett találva, s amiből 48 sima gombnyomássá silányult. Ha megnézzük a többi kort, nem nagyon találunk ennyire kiemelkedően erős egységet, ami minden ellen jó, még egy korral feljebb is!
 

DeletedUser20654

Guest
Túl későn javítottak, nagyon megszokták a játékosok.:)
Milyen infot hagytak ki?
 

DeletedUser20654

Guest
Akkor jelentősen megerősödik. Főleg, hogy a lőtávja is nőtt.
 

DeletedUser

Guest
Akkor jelentősen megerősödik. Főleg, hogy a lőtávja is nőtt.

A két nehéz egység és evidens a tüzér (plazmaágyu) lőtávja nagyobb, így kérdéses lesz még, hogy mennyire használható, de igen, jónak tűnik azért.
 

DeletedUser

Guest
A felderítőt viszont megeszi :)

Valójában mivel az automata védő nem túl okos, s azért elég sokat lépnek itt már az egységek, könnyen lehet a nehéz egységek ellen is hasznos lesz, hisz ha egyszer elég közel ér, kérdés azok egyáltalán ki tudnak-e mozogni a hatótávjából, és ha tudnak is, megteszi-e a gép, hogy kilép velük, mert ha nem, akkor hiába a nagyobb lőtáv, egyedül az első lövésnél, a zsiványok átalakulásánál maradhat el a visszalövés, ellenben a lánctalpassal mondjuk, főleg mióta a zsivány utolsónak lép, de azon kívül még azokra is hathat, sőt ilyen alapon akár a plazmára is, ami viszont bizonyosan nem lép sokat, szóval csak egyszer kell közelérnie a robotkatonának hozzá... Ami furcsa volt még, és nem kaptam választ rá, hogy a sárkánydrónra hat-e a kapcsolat skill, mivel valaki írta, hogy nem. S bár a sárkánydrón ugye elvben nem kap visszatámadást, de ez annak speciális esete, hisz a kapcsolat a rejtőzést is figyelmen kívül hagyja, és távolról visszalő messziről amúgy nem támadható egységekre is. Ez azért lényeges lehet, hisz ha a sárkánydrónra sem hat ez a skill akkor azért nem biztos, hogy sokat fog érni, hisz se a 2 nehézre, se a tüzérre, se a sárkánydrónra nem él, magyarán csak a felderítőre és saját magára, na meg a bajnokra (ez is furcsa, a többi nehézzel szemben ennek lőtávjában nem tudok változásról) fog működni, ami lehet, hogy kevés ahhoz, hogy igazán jól kihasználható legyen. Bétán nem vagyk jégkorban, így teszteln nem tudtam ezek spekulációk részemről, ill fórumos visszajelzések alapján gondolom, majd meglátjuk ha bejön a héten.
A 4. részhez még kis kiegészítés, mivel az angol (nemzetközi) szerveren már ehéten bentvolt az 1.90-es verzió, ennek fényében két hétre rá már az 1.91 érkezik oda, hacsak nem történik csoda, és a kor 4. részét eltérő verzióban hozzák be a különböző országokban (nem tudok róla valaha lett volna ilyesmi), úgy jövő héten kell érkeznie a jégkor 4. részének, amikor ide is bejön az 1.90 és az angolra még nem az 1.91. :D
 

DeletedUser20654

Guest
A lánctalpas szerintem visszalőtt a sárkánydrónra. Lusta voltam nézni, de alig sérült egységem amikor azzal mentem ellenük.
 

DeletedUser

Guest
A lánctalpas szerintem visszalőtt a sárkánydrónra. Lusta voltam nézni, de alig sérült egységem amikor azzal mentem ellenük.

Elméletileg visza kéne lőnie, talán az AP-ről írta valaki, hogy nem lőtt vissza, mondjuk nem részletezte, az is lehet, hogy nem is a fő célpont volt az AP, hanem mondjuk a másodlagos, és akkor azért nem lőtt vissza, de szimplán lehet egy hiba is ugyebár. Rákérdeztem direkt a dologra, de nem válaszolt ezidáig admin a kérdésre.
 

DeletedUser13516

Guest
Ez a 99 forge pont begyűjtés egyszerre már nagyon időszerű volt. Én 136-ot kapok naponta,abból 100-at cserélek. 10 percem elment mindig csak ezzel és akkor nem nyúltam más nevezeteshez vagy küldetéshez.
 

Vanek ur

Aktív tag
Az jön, amit kiírtunk :p A távoli jégkorszak utolsó része egyelőre még nem.

Csak a már korábbi tapasztalatok alapján kérdeztem. Mert például a legutóbbi is úgy volt, hogy okt. 10-én jött a frissítés, aztán okt. 12-én aktiválva lett a 3. rész a jégkorból. Ott sem volt egyszerre a bejelentés, mert ott is úgy volt, hogy pénteken lett kihírezve az 1.86, hogy hétfőn jön, és ott sem volt még híre-hamva sem az akkori új jégkorszaki részről (legalábbis bejelentés szintjén, de már szinte mindenki tudta, hogy jön). Aztán meg a hétfői frissítés után kedden ki is lett az is hírezve, hogy szerdán elérhető lesz a 3. rész. Vagyis mondhatjuk, hogy egyszerre jött, csak az elindítása lett a frissítés utánra ütemezve.
És ezen tapasztalatokra hagyatkozva kérdeztem amit. Persze lehet, hogy nem beszélhettek róla még; vagy nem is említették felétek (bár azért csak sejtitek, hogy valami azért csak lesz/jön); vagy még meg kell várni valamit, amiről szintén nem beszélhettek. Mindegy is, majd meglátjuk jövő kedden/szerdán. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent