Kibeszélő 1.89

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
"a nehézségek árait átalakítottuk:" - minek a nehézségeit? :D
Feltételezem, hogy az expedíció különböző szintjeinek feloldásáról van szó; de azért a fenti megfogalmazás szerintem túl kevés infótartalommal bír. ;)
 

DeletedUser

Guest
"a nehézségek árait átalakítottuk:" - minek a nehézségeit? :D
Feltételezem, hogy az expedíció különböző szintjeinek feloldásáról van szó; de azért a fenti megfogalmazás szerintem túl kevés infótartalommal bír. ;)

A feltételezés helyes... A jégkori (ill. evidens majd a későbbi minden egyes kori) céhkincstár egyetlen felhasznlása az a fejenként 5*12 termék heti szinten, miközben nálunk a céhben vagyunk 2-en napi 5*168 termékkel, 2-en 5*140+ termékkel, és tovább nem is folytatom, pedig lenne még mit... :S Béta fórumon már leírtam, itt is megteszem, mivel új funkciót nem lehet bevezetni rá, hisz az nem OK, hgy csak a jégkoriak érhetnek el valamit, s az sem, hogy régi korok árui pedig GvG-re is, és az új funkcióra is kelljenek, az pedig, hogy választható legyen a nevezetesekben, hogy hova termeljenek szintén aggályos, hisz a top játékosok a top bárkákkal ezáltal végképp ledominálnának bármit, két hétig beállítanánk kora középkorra és egy friss kis céhecske akik játszanának, foglalgatnának ott sosem érne el semmit. Jelenleg legalább van némi esélyük, mivel annyira nem veszik a fáradságot a nagyok, hogy a termékek beszerzésével manuálisan szenvedjenek, főleg, hogy a csaták pontot sem sokat érnek... Véleményem szerint az egyetlen épeszű megoldás, és ráadásul nem kell belehalnia a munkábaa fejlesztőcsapatnak míg kidolgozza, hogy a céhes nevezetesek maradnak az utolsó olyan korban amelynek van saját GvG térképe, értsd, jövőbe termelnek. Persze ez sem tökéletes, hisz mindenki aki elérte jövőt, akármelyik korban is van fölötte azt a kncstárat tölti, de ettől függetlenül úgyis az az egyetlen kor ahol van mozgás a minden kor térképén kívül, hisz ott vannak a legértékesebb szektorok, és a legértékesebb csaták is...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent