Kibeszélő 1.85

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Az epulet leirasa nem tokeletes:

"Az épülettel 50% esély van arra, hogy 50%-kal több sebzést érjen el a katonád egy másik, ugyanolyan korú katonával szemben"

Helyesen igy kellene lennie:
Az epulettel x% esely van arra, hogy 50%-kal több sebzést érjen el a katonád egy másik, ugyanolyan korú katonával szemben. Az x% az epulet szintjevel novekszik.
 

DeletedUser24512

Guest
Sziasztok!
Egy kérdés:
Tehát az új nevi bónusza csak és kizárólag azonos korban működik? Konkrét példával élve: Ha jövő kori egységgel támadok holnap vagy távoli jövős egységet akkor már nem?
Köszi a választ előre is!
 

DeletedUser

Guest
Hát ez így elég nagy nerf ... :(

Alacsonyabb kori ellenség ellen nagyon jó, hogy nem működik... Amúgyis elég gond az, hogy a szomszédság sokszor nagyon komoly szórással van összerakva, nem kell még több előnyt adni a magasabb koriaknak... Alapon erősebbek a magasabb kori egységek, semmi nem indokolja, hogy még több előnyt kapjanak! Azonban fordítva tényleg gond, hogy magasabb kori egység ellen nem él... Ez épp a kisebbeket segítené a városuk megvédésében, plusz minden kori gvg-n is jól jöhetne. Nem tartom kizártnak, hogy ez fog is változni, párszor megesett már, hogy bétás reakciók alapján gyorsan módosítottak új dolgokon, s ez az első reakciók közt volt, hogy azonos és magasabb kori ellen kellene. Persze csak a városvédőknek és a minden kori gvg esetén érdekes, amúgy CE-n nincs magasabb kori egység, és gvg-n a többi korban sincs, szóval jelenleg is megfelelő a nevezetes, de még jobb lenne ha ezt változtatnák rajta. De alacsonyabb kori ellen még véletlenül sem szabad hatnia...
 

DeletedUser

Guest
Mondjuk a CE-n van magasabb kori egység.

Abban az esetben ha nem a saját aktuális korodból származóval támadsz igen. De ez opcionális, ott lehet azzal menni ami a max kori, jövőben nekem nem ad jégkori ellenfelet, persze mehetnék én prog korival is, de azt én választottam úgy, hogy magasabb kori ellen megyek vele, oda kevésbé indokolt, hogy hasson a nevi. Ellenben gvg-n, minden kori térképen nem én választom, hogy a saját, max kori egységemmel mi ellen megyek, ott ha valaki jégkorival ostromol, vagy azt tesz védőnek, akkor az magasabb kori bármit teszek. És persze akár progban is lehet ott harcolni, na arra kimondottam jó lenne, hogy a céhek több tagja tudna oda beleszólni, ha jól használja az új nevezetest, és az működik magasabb kori ellen. Én azt mondom, hogy jelen formában is hasznos általában, alacsonyabbra nem szabad működjön, és reméljük magasabb korira változni fog a hatás.
Szerk. CE-n akkor jönne jól amikor valaki belép új korba, és még nincs abból egysége, de ellenséget már onnan kap, ezen időszakban valóban ott sem opcionális saját döntés, hogy régebbivel kell mennie, ha bajnoka és felújítója sincs...
 
Jeleznem, h a sokadik mobilos frissites utan sem lehet raktarrol a nevezetesekbe FP-t pakolni...


Csak én beszélgetek magammal?! :D
 

DeletedUser20654

Guest
Sikerült egy 51-es üvegházat összehozni 3 nap alatt :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent