Kibeszélő 1.83

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24932

Guest
Sziasztok mit jelent hogy utoljára lép a zsivány harban azt hogy nem lesz többé? Mert akkor kárnak nyertem zsivány laktanyát:(
 

DeletedUser10514

Guest
Még hogy javítás! Akkor írják oda, hogy hadmozdulat 0, vagy akkor következzen, amikor az a hadmozdulatából logikus lenne. Hülyeség ez így ahogy van! Az is épp elég szívatás hogy csak céhes expedíción lehet használni, így meg sikerült totálisan kiszúrni azokkal, akik rendszeresen eljátszanak a harmadik nehézségi szint végéig, gratulálok a kiagyalóinak! Lehetett volna inkább az indokolatlanul buta AI-t fejleszteni például, aki az exoszkeletonokkal egyet lépeget, miközben én röhögve lövöm tüzérekkel a hátsó sorból, ilyen egyszerű dolgokkal nehezíteni nem lett volna kézenfekvőbb? Nem abból kéne kiindulni, hogy bizonyos top játékosok már 150-200% bónuszt is összevakartak maguknak! És a többiekkel mi lesz?!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24487

Guest
Nem tom,
Pár dolog:
--Bárka, mekkora előnyt ad?
Réges rég csökkenteni kellett volna,a bárka bónuszát!! Érthetetlen,miért nem vették észre mielőtt kihozták volna.az egész játékot befolyásolja,minden mást elnyom!!
ALKATRAZ-- ez meg a másik,meglett anno igérve ,hogy maximalizálva lesznek az egységek,mi az a szám 100 ezer egység?:)
A nevik magas szinten mocskosul sokmindent adnak,igy elveszik a játék kedvet:(
Unalmas lett az egész F.O.E,.Danke)
 

DeletedUser

Guest
Nem tom,
Pár dolog:
--Bárka, mekkora előnyt ad?
Réges rég csökkenteni kellett volna,a bárka bónuszát!! Érthetetlen,miért nem vették észre mielőtt kihozták volna.az egész játékot befolyásolja,minden mást elnyom!!
ALKATRAZ-- ez meg a másik,meglett anno igérve ,hogy maximalizálva lesznek az egységek,mi az a szám 100 ezer egység?:)
A nevik magas szinten mocskosul sokmindent adnak,igy elveszik a játék kedvet:(
Unalmas lett az egész F.O.E,.Danke)

Ezzel nem értek egyet, már a bárka résszel... Aki felmérte azt, hogy az egész játék kulcsa alapjaiban a nevezetes, annak igenis jár az előny amit élvez általa, mindenki rájöhetett volna, építhette volna, s akkor most nem lennének kiugró előnnyel játékosok, de azért, mert a többségnek nem gyúlt fény az agyában, hogy ezt mindenáron húzni kell, és akkor minden jó lesz, ne azokat büntessük már akik használják az eszüket is a játékban, felmérnek bizonyos dolgokat és tesznek is érte... Ez nem csak bárkára, hanem pl. Frontenacra is igaz... Fél éve a 99% semmi jelentőséget nem tulajdonított neki, az utóbbi időben meg itthon is, és nemzetközi szinten is nézve a szervereket, a top nevezetesek mind Chateau-k (bétán 97 és 92. szintű volt a két legmagasabb nevezetes, mikor utoljára néztem, jelesül mindkettő Frontenac, bárka után a 2. kulcs nevezetes a játékban).
Az alcatraz rész viszont jogos, én is támogatnám, hogy mondjuk max 3000 egysége lehessen egyszerre valakinek, sőt, inkább 2000, akkor a magas alcatraz azt az előnyt adná, hogy gyorsabban pótolja amit valaki elhasznál. Mondom ezt 64-es alcatrazzal... De az nonszensz, hogy valaki fél évig nem csinál semmit, majd heccből, amit más céhek megszereztek, a felhalmozott 10ezer egységével letarolja, nulla költséggel, majd újabb fél évig semmi, és újra letarol mindent, miközben céhként semmi ambiciója nincsen, megtartani semmit nem tud, totálisan észt és stratégiát nélkülöző játékot játszik, egyetlen képessége a gomb nagyon gyors nyomkodása a játékban... Ha lenne maximum, szépen elbukná pillanatok alatt a felgyülemlett egységeit, főleg, hogy még az ostromok is eszik, aztán pisloghatna, de semmiképpen sem tudna végtelen károkat okozni amikor beindul, a komolyabb céhek meg röhögnének, hogy elbuktak pár szektort, amit az agyoniskolázottak maximum lándzsásokkal tudnak feltölteni minden korin, másutt pedig 10 csatán hagynák ott, mert ugye normális egységük nincsen rá... :D
 

DeletedUser24487

Guest
Nem kell félremagyarázni!!
én is élvezem az előnyét,ennek ellenére irtam,hogy túl sok!!

túl hamar túl gyorsan rengeteg mindent ad a bárka,mondjuk 100 as szinten 40% bónusz is elég lenne,nem 90% vagy még több,az túl sok,teljesen mindeggy ki mikor épitteti meg,egyszerűen nem élvezhető vele a játék,nekem nem!!:(
 

DeletedUser

Guest
Nem kell félremagyarázni!!
én is élvezem az előnyét,ennek ellenére irtam,hogy túl sok!!

túl hamar túl gyorsan rengeteg mindent ad a bárka,mondjuk 100 as szinten 40% bónusz is elég lenne,nem 90% vagy még több,az túl sok,teljesen mindeggy ki mikor épitteti meg,egyszerűen nem élvezhető vele a játék,nekem nem!!:(

Én másként látom. Én felhúztam, mert átlátom, értem mi a szerepe stb. Elvben ez egy stratégiai játék akar lenni. Így is bődületesen egyszerű, mégis minden nap szembesülnöm kell vele, hogy még a top 10-es játékosok közt is mennyi elképesztően egyszerű ember van, aki nem érti, nem látja át, képtelen felfogni a dolgokat benne... Ott van a top 10-ben, büszke magára, mert nagyon sokszor meg tudta nyomni a bal egérgombot és csatázott, de a leghalványabb fogalma sincs róla, mit miért is kellene csinálni... Észt, stratégiát nem látok tőlük, maximum azt, hogy amit egyszer megcsináltunk, azt másnap lemásolják pl. harcban... Igenis, azok akik felfogják a dolgokat megérdemlik a 90%-ot, esetleg lehetett volna 80 a plafon, 60. szinten, de lényegében nagyon is megérdemlik a fényévnyi előnyt a többiekkel szemben! Elég nagy baj, hogy így sem kell több ész ebben a "stratégiai" játékban, bár valószínű akkor az ilyen egybites gombnyomkodók nem élveznék, nem játszanák, ergo bevétel is kevesebb lenne, viszont még ennél is tovább csökkenteni a gondolkodás szerepét azért már túlzás volna. Lehetősége mindenkinek megvan gondolkodni, és lépni, akkor pedig nem volna előnye senkinek, az előny abból származik, hogy a többiek nem tudnak/akarnak gondolkodni. A plafont kezdettől támogattam, még mielőtt tudtam volna, hogy van a bárkának, hangoztattam, hogy kellene neki mindenképpen, talán a 80% jobb lett volna, de a 90 se vészes, persze megvan az a tartomány amelyben minden más nevezetes nagyon könnyen építhető vele, de ezt megérdemli az, aki erre rá tudott jönni maga, vagy legalább el tudta lesni mástól, és amiatt cselekedett a bárkával maga is.
 

DeletedUser24487

Guest
Már neharagudj,de pont amit leirsz ,azzal az ellentetjét állitod:)
Én azt szeretem,ha egy játékban minél több,jobb kihivás van!!
Amit nehéz elérni,azt jobban becsülöm,stb...
Azzal ,hogy ennyi könnyitést adnak a játékban ,az ilyen tipusú játékosokat elveszitik.
Nem hiszem,hogy nagy ész kell,kellett észrevenni a bárka hatalmát,sőtt,sokan meg is osztjuk mit hogyan érdemes csinálni a játékban,igy sokakhoz eljut az infó.
példa:
eddig 3 év kellett 3 milka medál összegyűjtéséhez,a bárkával ez kb 1 hónap:O
eddig 1 év alatt kb 100 terv jött egy nevihez ,ez most kb egy hét:)
A forge meg mégjobb:)) szinte ingyen jön.
Hova lett a kihivás?
és az a legjobb,hogy akár egy iparis városú is feltudja húzatni akár 80 as szintre is pár hónap alatt!!
Azzal hogy a bárka ekkora bónuszokat kapott, összeomlott az egész játék egyenlőssége,egyenlőre kevesen használják,de rájön erre mindenki,előbb -utóbb:)
 

DeletedUser

Guest
Már neharagudj,de pont amit leirsz ,azzal az ellentetjét állitod:)
Én azt szeretem,ha egy játékban minél több,jobb kihivás van!!
Amit nehéz elérni,azt jobban becsülöm,stb...
Azzal ,hogy ennyi könnyitést adnak a játékban ,az ilyen tipusú játékosokat elveszitik.
Nem hiszem,hogy nagy ész kell,kellett észrevenni a bárka hatalmát,sőtt,sokan meg is osztjuk mit hogyan érdemes csinálni a játékban,igy sokakhoz eljut az infó.
példa:
eddig 3 év kellett 3 milka medál összegyűjtéséhez,a bárkával ez kb 1 hónap:O
eddig 1 év alatt kb 100 terv jött egy nevihez ,ez most kb egy hét:)
A forge meg mégjobb:)) szinte ingyen jön.
Hova lett a kihivás?
és az a legjobb,hogy akár egy iparis városú is feltudja húzatni akár 80 as szintre is pár hónap alatt!!
Azzal hogy a bárka ekkora bónuszokat kapott, összeomlott az egész játék egyenlőssége,egyenlőre kevesen használják,de rájön erre mindenki,előbb -utóbb:)

Ebben igazad van, ennek ellenére, nézd meg, hány 80as bárka van... De még 70-est se sokat találsz pl. az A-n, kijelenthetem, hogy azoknak van csak 70+ akikkel mi egy csapatban együtt dolgozunk, senki másnak az egész szerveren, és ezt szó szerint értsd. Ez azért bizonyítja, hogy még az után se esett le sokaknak, hogy látták tőlünk, látják pl. medálban mit szedünk be, látják a többi nevezetesünk milyen tempóban halad! Ennek tükrében, én úgy vélem, mi megérdemeljük, hogy így haladjunk a többiekhez képest... Ők is elérhetnék, és akkor egyenlő küzdelem lenne pl. a minden kori gvg-n... Nekem pl. kihívás, hogy 100 szektort szerezzünk a céhvel ott. Amire azért van esély, akár támadások, néha veszteségek mellett is, mert jön a medál. Ennek a mértékét fel sem fogják, hogy nekem két hét annyi medál amit ők 4 év alatt összeszedtek... Kihívást lehet találni, persze sok minden könnyebb lett, viszont ha mindenki gondolkodna és így csinálná, akkor nem lenne előny, ugyanúgy nem lehetne röhögve helyet vinni nevezetesben, mint bárka nélkül, hisz ugyanúgy mint akkor, ugyanolyan feltételekkel vadászhatná mindenki, persze akkor is több terv jönne amikor fog valaki helyet, több medál stb., de az nem lenne, hogy rajtunk kívül másnak esélye sincs nevezetesben helyet vinni, ha mi nem akarjuk, és bemegyünk. De nem húzták fel, A-n a mi csapatunkon kívül, amiben már 5-en vagyunk, 66-os a max bárka. Mégsem olyan egyszerű és egyértelmű ez, ha az egész szerveren, ami a legrégebbi, senki más nem ismerte fel, és/vagy nem foglalkozott vele, nem tudta felhúzni immáron háromnegyed év alatt, amióta jövő van... Amúgy én is azt hittem, rájönnek előbb-utóbb, de nem, december óta nem sikerül, s azért ennyi idő már nem kis előny, mondhatni behozhatatlan annak aki majd most eszmél, hisz nekünk akik az első nap rájöttünk, már minden lényeges nevezetesünk 50 szint előnyben van, Beni barátom pedig egymaga rendelkezik a szerver 5 legmagasabb nevezetesével, 80+ szintű mind... Szerintem a gyors reagálás, helyzetfelismerés fontos egy stratégiai játékban. Más kérdés, hogy e mellé valóban jöhetnének új kihívások, és nem ilyen 5 techhez szükséges prométheum vadászatra gondolok, ami lassítja a techfa befejezését 3 nappal aztán annyi...
Lényeg a lényeg, valóban nem kihívás már az ami anno az volt, ebben 100%-ig igazad van, viszont lehet kihívást találni, hozhatnának is be újakat, és a többiek is felnőhetnének a feladathoz, ami megint kihívásokat hozna azoknak akik kezdettől képben vannak.
 

DeletedUser24487

Guest
Hát én inkább bisgardon játszom,ott nagyon sok 80 as van már!!
évekig gyűjtöttük a forgékat nevikbe,a bárkával ez hetekre csökkent!! sőtt bejött az új nevi ,a templom,és van aki egy hét alatt 60 as felé húzatta!!
Semmi ész,meg stratégia,kihivás,csak pont rakás.!!
Azt mondod behozhatatlan:)
szerintem 3 ember ,és egy hónap pontrakás,ennyi:)
 
Hát én inkább bisgardon játszom,ott nagyon sok 80 as van már!!
évekig gyűjtöttük a forgékat nevikbe,a bárkával ez hetekre csökkent!! sőtt bejött az új nevi ,a templom,és van aki egy hét alatt 60 as felé húzatta!!
Semmi ész,meg stratégia,kihivás,csak pont rakás.!!
Azt mondod behozhatatlan:)
szerintem 3 ember ,és egy hónap pontrakás,ennyi:)
Azert az eleg eros, hogy semmi esz, semmi strategia... Valahogy sikerult elotte nekik is felepiteni a nevezeteseiket 80-asra. Gondolod, hogy az csak ugy jott??? En most latom, hogy eleg nagy melo, mig olyan szintre huzod a Barkadat, hogy mar masoknak is felkeltsd az erdeklodeset... (Bar lehet, en csinalok valamit rosszul...)
 

DeletedUser24487

Guest
:))
Ha kiragadsz mondatfoszlányokat,úgy más értelmet nyer ,igaz:)
Átfogalmazom,:-nem kell hozzá sok minden,hogy felhúzasd magas szintre!! se idő,se türelem,semmi.,egy idő után saját magát épiti,,persze 3 emberkének egyszerre,de ha elárulok itt mindent,akkor még több lesz:)
más neviket nagy meló volt magasra húzni,de ez a bárkával megszűnt,pont ezt emeltem ki!! érthető már igy?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent