1.77 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24612

Guest
Ismét egy sikeres frissítés. Vagy az optimalizálást úgy értették, hogy 5-10 perc AFK után lehet frissíteni a játékot, mert minden számláló működik, viszont semmire nem reagál a játék. Kijelzi hogy a termelés befejeződött, be is szedem (látszólag), elindítás nem jelenek meg. Frissítés után kiderül hogy már a beszedés sem volt sikeres.
 

DeletedUser

Guest
Csatlakozom, jegyet i nyitottam rá, a korábban jelzett (már béta fórumon is sokak által) GvG töltési probléma javulása helyett a mai frissítéssel beakad az üzenet menüben a töltés, frissíteni kell, begyűjtéskor úgyszintén frissíteni kell, nem lehet új termelést indítani...
EDIT: Alig, hogy ezt leírtam, megpróbáltam belépni a sereg irányítás menübe, természetesen az is beakadt töltés közben, szintén frissítést igényelt, ami után a játék egésze is a szokásosnál lassabban töltött be, konkrétan 100%-ot kiírva elég sokáig nem jött be a város...
 

atika66

Új tag
Sziasztok! Igaz nem jelezték,hogy javítják az 1.77-ben a GVG térképek közötti váltások lefagyását,de én reménykedtem azért benne,hát kár volt. De cserébe kaptunk a nyakunkba egy rakat hibát,most kb 10 percenként újra kell töltenem az oldalt,hogy működjön. Engem a munkahelyemen jól seggbe rúgtak volna már rég,ha ilyen hibákat vétek. A tesztelők is aludtak közben,hogy ilyen szuperül sikerült minden? Pfff. :(
 

DeletedUser24307

Guest
A frissítés után rosszabb lett mint volt :(
Lassan játszhatatlan a játék :(
Ezt értem a begyűjtéstől az üzeneteken keresztül a GvG csatákig :(
InnoGames 10:0 Játékosok :mad:
 

atika66

Új tag
Na klassz! Válaszoltam több mondatban egy üzenetre,és küldéskor bután megállt minden. Frissítettem,és az üzenetem semmivé vált.:( KÖSZÖNÖM InnoGames a frissítést,és az egyre gyatrább munkát.
 

Gróf úr

Aktív tag
Kis ideig reménykedtem, hogy csak nálam van gond, de látom, hogy a sikeres frissítés mindenkinél azt eredményezte, hogy állandóan újra kell indítani a játékot, hogy valamit lehessen is csinálni.
Gratulálok és köszönöm!
És ez már nem az első eset, hogy azt is sikerült hazavágni, ami addig működött!
 

DeletedUser24888

Guest
Firefox alatt teljesen játszhatatlan az új verzió, átlag 5 percenként újra kell tölteni + minden esetben, ha átmegyek közben egy másik oldalra.
Win10 Edge alatt meg a 16GB RAM-os gépen kb 1-2 órán belül közli, hogy "kevés a memória", miközben SEMMI nem fut a gépen csak az FoE 2 városa az A és D szerveren.:mad:
 

Nightmare666

Új tag
Teljesen gyatra lett ezután a frissítés után. Állandóan frissítgetni kell, hogy működjön( megnyitom a piacot, majd utána a kincsvadászatot szeretném akkor csak folyamatosan töltöget, fordítva is igaz!). Remélem javítják a dolgot még a következő frissítés előtt, mert ha két- három hetet így kell játszani akkor szerintem a fejlesztők meghalnak a csuklásban, annyit lesznek emlegetve a hibáik miatt.
 

Csiliz

Aktív tag
Ismét egy sikeres frissítés. Vagy az optimalizálást úgy értették, hogy 5-10 perc AFK után lehet frissíteni a játékot, mert minden számláló működik, viszont semmire nem reagál a játék. Kijelzi hogy a termelés befejeződött, be is szedem (látszólag), elindítás nem jelenek meg. Frissítés után kiderül hogy már a beszedés sem volt sikeres.
Nálam szintén ez a helyzet az 1.77-es verziófrissítés óta. Egyszerűen élvezhetetlen a játék, mert 5-10 percenként állandóan frissíteni kell a játékot, mert szerintem megszakad a kapcsolat a játék és a szerver között. Csak az F5 segít, de az is csak egy rövidke időre, mert utána megint kezdődik minden elölről. :((
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent