1.64 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
A Bárka nevezetesnél mit jelent/takar a hozzájárulási bónusz?
Előre is köszi aki tudja a választ.
Üdv.:Lujó
 

DeletedUser21403

Guest
Hali!

Ha más nevezetest támogatsz szintlépést követően a medál ill. az fp szám növekszik az adott %-al! 10. szinten +31%-ot jelent!

pl: 100 fp helyett 131fp-t kapsz szintlépésnél meg mondjuk 1000 medál helyett 1310-et

- - - Updated - - -
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20654

Guest
A frissítést technikai okok miatt későbbre halasztották, a hét második felében fog megtörténni.
 

DeletedUser21403

Guest
Ja csak most meg minden csata után visszaugrik a szomszédsági lista az elejére! Ez azért hihetetlen... ! Ahogy látom eléggé "MissionImpossible" hogy valaha is egy normál frissítést kapjunk! Most meg erre várhatunk heteket h javítsák aztán kezdődik elölről! Bár véleményem szerint szándékosan csinálják hogy legyen mit kijavítaniuk!
 

Csiliz

Aktív tag
Nekem ebben az új 1.64-es verzióban az nem tetszik, hogy a hírek listában az egyes hírekeknél nem a dátum van kiírva, hanem hogy ma, tegnap, szerda, stb. ami így kevésbé áttekinthető, mint dátum esetében.
Csata után a szomszédlista elejére ugrik vissza, nem oda, ahol a csata indítása előtt voltál.
Ez egy tiszta felesleges módosítás a részükről!
 

DeletedUser24612

Guest
Jobb helyet nem találtam, de mióta frissítve lett a fórum semelyik GYIK nem jó. Ilyen érdekesen jelenik meg:



[TD="align: center"][/TD]
[TD="align: center"]
ikon_arany.png
[/TD]
[TD="align: center"]
ikon_alapanyag.png
[/TD]
[TD="align: center"]
ikon_gyemant.png
[/TD]
[TD="align: center"]
ikon_mezo.png
[/TD]
[TD="align: center"]
ikon_ido.png
[/TD]
[TD="align: center"]
ikon_boldogsag.png
[/TD]
[TD="align: center"]
ikon_pont.png
[/TD]
[TD="align: center"]
ikon_boldogsag.png
/
ikon_mezo.png
[/TD]

3 böngészővel próbáltam, volt amelyiket sosem használtam (IE), tehát semmi kiegészítő nincs letöltve rá.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent