1.55 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Azt látom, hogy a karavánszeráj végre megkapta a magyarítását, és "Karavánszeráj" néven látszódik a játékban. Viszont a bazár és a zikkurat még mindig angolul léteznek ("Bazaar" és "Ziggurat" névvel). Talán beleférhetne ezek lefordítása is. ;)
 

DeletedUser10514

Guest
És a tengerparti bár is fruity surpriset termel gyümölcsös meglepetés helyet, gragleblastert gyümölcsbomba helyett és exotic dreamot egzotikus álom helyett. Bár ezeket már tavaly jeleztem, úgy látszik vagy megszokom vagy elbontom előbb-utóbb :)
 

DeletedUser22490

Guest
Tudtommal a "sex on the beach" koktélt sem fordítják le mondjuk "kefélés a tengerparton"-ra egyetlen szórakozóhelyen se, meg a "bloody mary"-t "véres Marikára"
Inkább azt kéne észrevenni, hogy a legyőzött egységekért kapható pontokat lecsökkentették, és ezt megint bejelentés nélkül...
Meg jó lenne, ha az ultra AP-nak adnának mondjuk +1 hatótávot, akkor végre lehetne is használni valamire szerencsétlent.
...És még sorolhatnám.Hogy mire is várunk.
 

DeletedUser2883

Guest
Én speciel leginkább a Szomszédok görgetősáv hibájának javítására. Ugyanaz a hiba, ami az előző verziónál a Barátlistában keserítette az életünket. Egy-egy támogatás vagy látogatás után a lista automatikusan az én nevemre-ikonomra ugrik.
 

Vanek ur

Aktív tag
Én speciel leginkább a Szomszédok görgetősáv hibájának javítására. Ugyanaz a hiba, ami az előző verziónál a Barátlistában keserítette az életünket. Egy-egy támogatás vagy látogatás után a lista automatikusan az én nevemre-ikonomra ugrik.

Nálam ez nem jelentkezik; csak egy speciális esetben: belépek valakinek a városába, és mielőtt még ott tak/mot-olnék továbbgördítem a listát. Ekkor a tak/mot után a lista elejére ugrik - egyébként az a pár másodperces késleltetés, amit a javítás miatt beletettek (bár iszonyúan zavaró), de nálam működőképes; és nincs ugra-bugra.
 

DeletedUser2883

Guest
Nem mellesleg az a pár másodperces késleltetés nálam akár egy perc is szokott lenni. Főleg a tak/mot végefelé, mikor a sok-sok késleltetés valami miatt feltorlódik a fless-kesben. Így leszoktam a listáról, és csakis a hírfolyamot használom viszont-támogatásra.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent