1.47 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Két kérdés:
1. A "felkészülés az új korra" azt jelenti, hogy már most be lesz vezetve (én mondjuk nem így értelmezem); vagy csak a motorban jelennek meg olyan dolgok, melyek a tényleges bevezetésnél fognak megjelenni?
2. Az "új" esemény a 'szokásos' húsvéti tojásrakós esemény lesz? És frissítés után már egyből aktív lesz, vagy csak pár nappal később aktiválódik?
 

Vanek ur

Aktív tag
Illetve hibajavítással kapcsolatban még egy kérdés: mikor lesz végre megjavítva a grafikai gyorsítás óta meglévő 'felső ablakban kattintás az alatta lévőre is érvényes' probléma? Elvileg már többször említve lett, hogy meg van javítva; de valahogy mégsem. Hiszen nálam most már rendszeres, hogy bejelentkezéskor a bejövő eseménynapló leokézása után a kurzor alatti épület felugrik, mintha arra is kattintottam volna. Majd egyre többször ez után is folytatódik a sorozat: azt az ablakot bezárva (az 'x'-re kattintva) újra egy épület ismertetője is felugrik. Van, hogy 4-5 kattintást kell elkövetni, hogy végre megszabaduljak ezektől. Ma például plusz kérdés nélkül el lett adva egy útrészletet is, mert egy épület eladásával 'eladódott' az ablak alatti út is.
Ezen kívül jelzem, hogy nálam már a 'húzásos' módszeres betakarítás sem működik minden esetben. Van, hogy az első épületből még beszedi a lenyomott gomb mellett a terméket; de utána húzáskor átvált a kurzor 'mozgó' kurzorrá, és onnantól úgy működik, mintha a területet mozgatnám, és nem úgy, mintha a beszedést végezném több épületen.
 

DeletedUser23214

Guest
"csatákban az egységek legalább 1 sebzést visznek be minden támadással, mindegy mekkora a korszakkülönbség az egységek között. "

Szíves elnézést, de ekkora botorságot, elméletben (szigorúan) egy mezitlábas lándzsás sebezheti a jelen kori tankot tankot.
Erre a fejlesztő csapat tényleg időt és energiát pocsékolt?
Ennek mi értelme volt?, Ha valaki ezt tényleg elmagyarázná azt megköszönném.

Egy esetben látnám némi értelmét, ha valamilyen szabályozás, kategorizálás lenne rá:
Pl. érvényes lenne :
Vaskor és virágzó KK közötti egységek harcába
vagy
Progresszív és jelen kor közötti egységek harcában
így van némi realitás alapja

Félre értés ne essék pont nem fogja a csatáim menetét befolyásolni ez az "újdonság", pusztán keresem az alagút végén a fényt :)
 

Olaly

Tag
Akkor most már értem miért buktam egy jelenkori bajnokot a 8-ból progresszív sereg ellen támadva...
 

DeletedUser23659

Guest
Kedves Medigen, bizony sebezheti....
Ajánlott irodalom(elmélet, sci-fi): A Jedi visszatér(endori csata)
Szigorúan gyakorlat: EÖRSI LÁSZLÓ: Budapest ostroma 1956

Szóval több realitása van annak, minthogy extrém sorsolással(Te a jelenkorból +80 szomszéd a középkorból) veszteség nélkül mássz végig a 80 emberen.
Arról, hogy megalázó, már nem is beszélek....mert tudom, ez egy játék.
 

DeletedUser23214

Guest
Szerencsére a szomszédaim jórész jelen koriak, pusztán elméletileg vetettem fel a kérdést, a lényege pedig annyi, hogy ennek a fejlesztésnek mi értelme volt???
 

DeletedUser22490

Guest
Nem hinném, hogy Reális összefüggéseket kellene keresni egy böngészős játék és a valóság között. A játéknak eddig is elhanyagolhatóan csekély köze volt a haitechnikához.
Hamar rá fogtok jönni, hogy mi értelme volt; ha nagyon gyenge egységeket támadsz, akkor ezzel az újítással olyan mintha "lefaragtak" volna kb 8-10%-ot a védekező bónuszodból. Tehát az értelme természetesen az, hogy tovább sz*pjanak a harcot kedvelő játékosok, és építsenek inkább nevezeteseket az úgyis többet hoz mindenkinek a konyhára.
 

DeletedUser23214

Guest
Örülök hogy nem egyedül jutottam ilyen és hasonló következtetésre :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Szerintem viszont azért csinálták, hogy aki jelenkori sereggel nekimegy középkoriaknak (rajtam is rendszeresen mászkálnak át helikopterekkel - most legalább van esélyem, hogy legalább 1 helit leszedjek; vagy közel kerülhessek hozzá; így a támadónak ne legyen olyan könnyű dolga), az ne úgy érezze, hogy semmi veszítenivalója. Illetve hogy ne legyen már olyan könnyű az auto-csatásoknak. Szerintem.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent