1.43 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Látom, másik fórumtémában már mások kritizálták ezt az új verziót. Ennek ellenére én itt jeleznék egy dolgot, amit esetleg könnyen lehetne javítani (nem nagy dolog).
Szóval: szerintem a milliós és nagyobb számosságú értékeknél még jól jön a rövidítéses forma (1.5M - és igen, nekem ezzel a pontozással sincs bajom, mint másoknak); de azért az ezres nagyságrendnél még bőven beleférne a 'régi', normális jelzés. Például nem sok értelmét látom rövidítésként annak, ha egy 4 jegyű értékből lesz egy másik négyjegyű érték (vagy 6 jegyűből egy másik hatjegyű) - hiszen 1234-ből most 1.2K lett (ami ugyanúgy 4 jegy hosszú), vagy 123456-ból 123.4K (ez pedig ugyanúgy 6 hosszú), ami egyrészt tényleg nem rövidítés, másrészt az ezres nagyságrendnél még fontos a tizes-(illetve még az egyes-) helyiérték, amihez jelen esetben csak az egér rámutatásával lehet hozzáférni.
 

DeletedUser22490

Guest
A világon ennek semmi értelme nem volt. Sokkal bénább az egész, szarul néz ki, a medálok száma meg így se fér ki, és eleve nincs olyan ***** aki 99millió999ezer-nél több alapanyagot vagy pénzt gyűjt össze. Bár nem nehéz megcsinálni érdemesebb elkölteni. Hamár mindenáron ezt akarták akkor bele kellett volna nyúlni a grafikai keretbe inkább, ami csak kicsit több munka, de bőven van hely ahhoz, hogy több milliárd pont is kiférjen.
Biztos még mindig szabin vannak a fejlesztők azért nem csinálnak meg semmit rendesen, közben meg a játék kicsúszik az irányításuk alól. Annyi de annyi sokkal komolyabb (átgondolt!) változtatás lenne már időszerű, sokkal fontosabb feladatokra kellene koncentrálni, mint az ilyen újabb verziók bevezetésén melyek minden egyes alkalommal "egy lépés előre, két lépés hátra" megoldásoknak bizonyulnak.
 

DeletedUser20654

Guest
Baldo - rengeteg ember van akinek van legalább 100 milla pénze vagy nyersije.
Nekem pl. 1 milliárd felett is van.
Mondjuk ennek a változtatásnak sok értelme nem volt, bár sok munkába se kerülhetett.
 

DeletedUser22884

Guest
Hamár mindenáron ezt akarták akkor bele kellett volna nyúlni a grafikai keretbe inkább, ami csak kicsit több munka, de bőven van hely ahhoz, hogy több milliárd pont is kiférjen.

A kicsit több munka egyszerűen hangzik, de korántsem az. A grafikai keret módosítása azért nem jó megoldás, mert többféle felhasználó, többféle felbontással, képernyőmérettel játszik. Például: http://prntscr.com/60lp03
Itt már a megszokottnál kisebb a hely, és ez még mindig egy általános körben használt felbontásnál készült.
Továbbá az is fontos, hogy mobileszközökön is használható legyen a játék, így nem az "ahány verzió, annyi grafika" megoldás mellett döntöttek a fejlesztők, hanem az egységesebb megvalósítás mellett.
Természetesen a visszajelzéseket és konstruktív javaslatokat mindig szívesen vesszük, és továbbítjuk a fejlesztőknek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent