1.32 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2883

Guest
Az új fícsörök bevezetése helyett nem lehetne inkább a játék alap sebességét növelni? Mondjuk az animációk kikapcsolhatóságával? Minden egyes újabb korral egyre több animációt gyömöszölnek az épületekbe, ami egyre durvábban zabálja a processzorteljesítményt. Nem ettől nő a játék élvezeti értéke! Aki cicavíziót akar bámulni, az talál sok-sok ilyet a jutyjúbon.
 

DeletedUser20746

Guest
:rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser22941

Guest
Hali, engem az érdekelne, hogy a posztmodern szektorok, beszivárgási költsége mennyivel nő meg? Gondolom nőni fog a jelenlegi 10000-20000 pénz körüli értékről (ennyi azoknál a szektoroknál, ahol én most tartok). Köszi
 

DeletedUser4561

Guest
Nekem sokkal gyorsabb lett a játék. Sokkal!
Példa: eddig, ha mentem szomszédolni, akkor úgy a 40-edik környékén már elég rendesen akadt és frissítenem kellett. Ezt most úgy a 70-75-ödik környékén érem el, az majdnem dupla! De az ablakok is gyorsabban jönnek be, és tűnnek el, szóval jelentősen jobb lett. Nálam legalább is elég feltűnő, köszönet érte!
 

DeletedUser4248

Guest
Nyilván sokkal jobb lett a játék, ez utóbbit én is alátámasztanám, ha végre be is tudnék lépni.
83%-os betöltésnél tovább nem akar menni. Eddig ilyen gondom nem volt, most, hogy gyors lett és szuper, már van. Hurrá. (És igen - bár elég gagyinak tartom ha sütiket és miegyebet kell egy frissítés miatt törölni - megtettem a törléseket, ez sem segített, de legalább kaptam utána critical error-t a betöltésnél)
d
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent