1.29 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Nagyon jó dolog, hogy most már a végtelenségig lehet emelni a nevezetes épületek szintjeit. Viszont ha már be lett vezetve ez az újítás, akkor csak meg kellene oldani, hogy a már megépült nevezetes épület után is lehessen cserélgetni a tervrajzokat a megszokott 2:1 módon. Mert így megint csak nem sokat ér ez a "Remek hír" a "sok fölösleges tervrajz"-ú embereknek(maximum azoknak, akiknek 'szerencséjük' van a tervrajzok kapásánál - hiszen akiknek 9 jobb felső sarok van, de csak egy hiányzik a teljeshez, azok nem lesznek ettől boldogok).
 

DeletedUser21639

Guest
A zöld pipa mellett lesz egy kalapács ikon, ha arra rákatintol tudsz cserélgetni.
 

DeletedUser23505

Guest
Magna, az lenne a kerdesem,(mivel emlited,hogy lesz egy kalapacs ikon is a mar megepitett Nevik alatt a raktarban) hogy ezeket a mar megepitett Nevezetes rajzokat meg is lehet majd nyitni? Mert az volna az igazi, ugyanis igy honnan tudna a jatekos, mennyi rajza is van konkretan? Igaz, meg van mind a 9 rajz, de azokbol nemelyik raktarban biztosan nem csak 1-1 darab van. Nekem gyarmati korig meg van az osszes Nevi 9 rajza, mint sokaknak, ez jo dolog,de en azert szeretnem latni is,hogyan allok veluk. :D
Egyedul a Kolosszeumot tudom megnyitni, azt ugyanis ertheto okokbol nem raktam le, es ott latom, hogy atlag 3-4 rajz van minden darabbol. Ha szeretnem tudni, hogy osszesen mennyi rajzom is gyult ki a kulonbozo Nevezetesekbol, a kalapacs ikonnal erre is lesz lehetosegem?
Koszonom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21639

Guest
Tattus, ugyan úgy meg lehet nyitni mintha nem építetted fel az adott nevezetest. A költségeket mutató rész nincs csak a tervrajz részleteket mutató baloldali fele. Tehát a tervrajzok számát és a cseréket ugyan úgy lehetlesz csinálni.
 

DeletedUser23637

Guest
A zöld pipa mellett lesz egy kalapács ikon, ha arra rákatintol tudsz cserélgetni.


Azt szeretném tudni erre mikor lesz lehetőség?? A megígért nevezetes egyszeri fejlesztéséhez is már kb. 2 hónapja várunk.
 

DeletedUser23505

Guest
Magna, koszonom a valaszt.

Doryn, allitolag akkor lesz a funkcio bekapcsolva, amikor az ipad alkalmazas is kezelni tudja, es ennek idopontja az apple- tol fugg.
 

DeletedUser

Guest
Mínusz egy terméket termel az obszervatórium a kiírás szerint...
 

DeletedUser23637

Guest
Magna, koszonom a valaszt.

Doryn, allitólag akkor lesz a funkció bekapcsolva, amikor az ipad alkalmazas is kezelni tudja, es ennek idopontja az apple- tol fugg.


Igen.. :) erről én is tudok. Az Ipadom még üzenetet sem tud küldeni, nevezeteseket nem lehet kezelni, stb.... sok itt még a javítani való :)))) Akkor a közeljövőben szerintem erről nem lesz szó. Csak azt nem értem miért is kell beharangozni.. újra és újra... :)) Mint írtam az előbbiekben, már több mint 2 hónapja igérik a nevezetes egyszeri fejlesztését azoknak, akik a GVG bevezetésénél rosszabbul jártak Zeusz, Aacheni ügyben :))
 

DeletedUser23665

Guest
Igen majd lesz! egyszer!!?? elvenni azonnal tudnak, nem várnak az apple-ra! Az Apple meg nem sieti el!! majd talán karácsonyra elkészülnek.
 

DeletedUser23505

Guest
Ez a frissites szerintem csak a Csarnokok ``korrekcioja`` miatt volt fontos! :D
Es mivel csak elvettek, valamit igerni is kellett, hogy adnak! :D Akarcsak ...de ne politizaljunk! :D
Egyebkent engem nem hat meg. A Zeuszom mutatja, hogy a kov.szinten 534 Forgeert kapok(majd egyszer, valamikor) 1%(!) tamado bonuszt! :D :D :D
 

DeletedUser23665

Guest
Sejtettem, hogy ez lesz! csak ígérgetnek, szivatják a játékosokat! Egy biztos,hogy az Inno Games játékokkal többet nem játszom! és másoknak sem fogom ajánlani !
 

DeletedUser11

Guest
Sejtettem, hogy ez lesz! csak ígérgetnek, szivatják a játékosokat! Egy biztos,hogy az Inno Games játékokkal többet nem játszom! és másoknak sem fogom ajánlani !

Itt nem a ceg hozzaallasaval van a problema. 6-bol 5 jatekban veszek aktivan reszt, es nem tapasztalhato mashol az itt bekovetkezett szerencsetlenseg. Szerepet jatszik az is, hogy egyeztetni kell az IOS verziot a szamitogepes verzoval, meg ugye mig az asztali verziot a ceg barmikor tudja frissiteni, az IOS-es verziohoz mar nincs ennyi szerencseje, annak ki kell kerulnie az Apple felhasznalokhoz.

Viszont a verziofrissitessel nem ertek egyet, amikor boldog-boldogtalan telerakta a husveti event soran a varosat orlangokkal, addig a mi, tamado jatekosok tamado bonusza nagy mertekben csokkent, nekem +150%-rol +90%-ra. Es hogy most kapok (tegyuk hozza, ez egyenlo a semmivel, ez csak okod az ra, hogy a jatekosok panaszkodjanak a mennyiseg miatt, ennel a semmi is jobb lett volna) +3%-ot, az igen aprocska mennyiseg az elvett 60%-hoz kepest.

A masik eszrevetel, hogy mig az egyes szintre torteno epitese egy nevezetes epuletnek (atlagosan 50-60 forge pont) vagy vegyuk az otos szintet, alig par szaz forge pont, es eleg szignifikans bonuszokkal, addig 600-700 forge pontert, amibe egy szint kerul 11-es, 12-es szintre, szinte semmi bonuszt nem ad. En sokkal tobb bonuszt adnek a tizes szinttol felfele.
 

DeletedUser21875

Guest
sziasztok

Én azt nem értem a felhasználok kb 10% játszhat ipadrol és azoknak is szerintem 80% van asztali gépe!
Akkor mire várunk?????
Mostantól ha lesz frissítés mindig várunk majd 1-2 hetet?

üdv P.
 

DeletedUser11

Guest
Az nem lenne esszeru, es fair az IOS appot hasznalokkal, ha nekik kesobb erkezne meg a fejlesztes, mint az asztali gepet hasznaloknak. Mivel a gepes verziot az InnoGames barmikor tudja frissiteni, az applikaciot pedig az Apple tolti fel az App Store-ba, valamikor, miutan a ceg elkuldte neki az applikacio frissitest, nem megoldhato, hogy a gepes verziot elobb frissitsek. De, hogy most mi a hiba oka, en sem ertem.
 

DeletedUser

Guest
Szerintem tudjátok mi a hiba oka!
Hogy még a medáloknál is 5 számjegyet jelenít meg és nem 6-ot, ez a hiba, le....om az ájfost!
Miért nem androidra lett előszőr megcsinálva? (több embernek van, vagy többet fizetett az ájfos)
Ez az igazság, kezd szétesni a játék minden téren.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent