1.281-es frissítéshez kérdés

Így lesz ezentúl a frissítés után:
  • Azon küldetések, melyek konkrét találkozásokat kérnek, mostantól kezdve csak akkor teljesülnek, ha ezek a találkozások valóban sikeresen be lettek fejezve, nem pedig automatikusan a 4. szint befejezésével.
Kérdésem, hogy az 5. szint teljesítése után mi lesz?
Ott lesz automatikus?
Vagy aki CE5-ön végigrohan, és kap egy expihez kötődő feladatot, az megszívta?
 
Az ne rohanjon vegig, most mar nem errol szol az exp.
Nem a végigrohanás. De pl. Riválisnál a teljesíts 2-5-10-20-30-... kaput tárgyalással rendesen eszi a terméket és az időt.
Értem én , hogy vegyen mindenki gyémántért plusz lehetőségeket, és úgy is teljesíthető egy-egy 8-9-10-11 esélyes egyezkedés és végső soron mostanában minden a gyémánt és ha elfogy, akkor a cash költésre megy, de ha valaki Rivális 2. napján kihagyná a 20 egyezkedést, úgy, hogy inkább teljesíti a 80 kaput, az lehetőség, vagy innentől ki van csukva?
 

Xadornix

Aktív tag
Eleve, milyen már, hogy az inkorrekt viselkedésre nevel a játék?

Mert amit az Inno itt egyezkedésnek, vagy tárgyalásnak hív, az messze áll ezektől az elnevezésektől. Ezek során ugyanis nem szokás eltenni a nem megfelelő fizetséget.
Elképzelem a piacon a kofát, aki 10 eurót elégedetten zsebre rak a kosár zöldségért cserébe, majd kedvesen közli, hogy "köszi, de nem euró kell" és tartja tovább a markát... Pláne, amikor végül rájössz, hogy valójában dollárt akart, de még mindig nem adja a kosarat, mert a hentes még nem elégedett...

A CE alkudozás erőltetése nyilván nem talál osztatlan sikerre, gondolom sokan daráljuk végig a 48 kaput helyette. Ez meg a fejlesztőnek nem tetszik, aki a zseniális ötletét "meghekkelve" érzi. Hát most majd így erőltetik le a torkunkon.

És igazából mindegy, hogy 64 vagy 80 kapunál teljesül minden ilyen küldetés, de ha ez az opció végleg eltűnik, akkor tényleg annyi felesleges játékos idő lesz az ára, hogy ezzel nem sokan élnek majd a végigrohanás helyett, inkább hanyagolják a küldetést...
 
Szoktak itt válaszolni érdemben a feltett kérdésre? Vagy ez kizárólag játékosok brainstormingjainak fenntartott fórum?
Vagy egyszerűen a magyar support nem tudja?
 

Xadornix

Aktív tag
Szoktak itt válaszolni érdemben a feltett kérdésre? Vagy ez kizárólag játékosok brainstormingjainak fenntartott fórum?
Korábban sem ez volt a legfrekventáltabb platform hivatalos válaszokhoz. De újabban itt már nincs is kibeszélője a frissítések bejelentésének, csak díszkordon meg pofakönyvön. :-(
Vagy egyszerűen a magyar support nem tudja?
Szerintem sok mindenre tudják a választ, de csak azt mondhatják tovább a játékosok felé, amire az anyacég feljogosítja Őket.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Korábban sem ez volt a legfrekventáltabb platform hivatalos válaszokhoz. De újabban itt már nincs is kibeszélője a frissítések bejelentésének, csak díszkordon meg pofakönyvön. :-(

Szerintem sok mindenre tudják a választ, de csak azt mondhatják tovább a játékosok felé, amire az anyacég feljogosítja Őket.

Discordon se nagyon jönnek válaszok.
Az oké, hogy nem mindent mondhatnak el. De a csend és a hallgatás a lehető legrosszabb amit tehetnek a hivatalos szervek.
 

quin

Tag
Sajnos a magyar fordítással továbbra is gondok vannak, angolul ez így néz ki:
  • Quests requiring actions in Guild Expeditions will now only autocomplete after all possible encounters have been resolved. Previously, they would autocomplete once level 4 was finished.
Magyarul:
  • Azok a küldetések, amik a Céh Expedícióban kérnek haladást ezentúl csak akkor teljesülnek automatikusan, ha minden lehetséges találkozás kész van. Korábban automatikusan teljesültek, ha a 4. szint kész volt.
Vagyis ha kész a 80 találkozás, akkor jár a pipa automatikusan, mivel most 80 lehetséges találkozás van.
 

Keaira

Aktív tag
Értem én , hogy vegyen mindenki gyémántért plusz lehetőségeket, és úgy is teljesíthető egy-egy 8-9-10-11 esélyes egyezkedés és végső soron mostanában minden a gyémánt és ha elfogy, akkor a cash költésre megy, de ha valaki Rivális 2. napján kihagyná a 20 egyezkedést, úgy, hogy inkább teljesíti a 80 kaput, az lehetőség, vagy innentől ki van csukva?
Hol költesz gyémántot a CE-n? :-o Az újabb lehetőséget medálért kapod.
 

Xadornix

Aktív tag
Azt ne tőlem kérdezd. Nem én programoztam le. :D
Mondjuk nem az számít, ki írta bele a programba, inkább az, hogy ki(k) döntött(ek) róla.
Sok ilyen értelmetlen lehetőség van, pl. a gyémántért gyógyítás...
Rendszeresen úgy érzem, hogy a játékfejlesztőknek fogalma sincs a játék használatáról.
 
Fent